Grāmatzīmes

Himna

Citi nosaukumi: Anzems

Game himnas piedzīvojums 10 gadus.

Daži gadi bija BioWare, lai atbrīvotu pilnīgi jaunu spēļu produktu ar fantastisku sižetu. Spēle "Himna", kas vēl tiek izstrādāta, izraisīja spēļu pasauli, īpaši pēc E3 izstādes 2017. gadā.

No prezentācijas video kļuva skaidrs, ka himna kļūs arvien gatavāka spēlēt spēli, paredzot neticamus piedzīvojumus. Un viņi atklāsies uz platformām:

  • PC
  • Xbox One
  • PlayStation 4

Bet visnopietnākās ziņas ir tas, ka projekta autori nākamo 10 gadu laikā plāno pavadīt savus pēcnācējus. Tas vēl nav skaidrs, tas būs kā papildinājums vai atsevišķas spēles kā turpinājums.

himna post-apokalipsei.

The himnu var lejupielādēt no 2018. gada, lai izstrādātājiem vēl būtu laiks, lai pārpludinātu Visumu, ko viņi ir radījuši, ar jauniem brīnumiem. Jums ir jāvienojas laikā, kad planēta bija katastrofa. Un tas notika jau sen, spriežot pēc savvaļas zemēm. Cilvēki apmetās kādreizējās lielās pilsētas senās drupās. Šodien viņi tos var uzturēt tikai tādā stāvoklī, kas ir pieļaujams dzīvībai, aizsargājot viņus no “lielās zemes” sienas.

Ir skaidrs, ka kādu dienu notika briesmīgs negadījums, kas iznīcināja civilizāciju. Tikai pāris cilvēku izdzīvoja un nedzīvo, bet izdzīvo šajā jaunajā pasaulē. Dažreiz viņiem ir jāiziet ārpus sava apmetnes. Šim nolūkam ir izstrādāti īpaši aizsargtērpi, kas aprīkoti ar izturīgiem bruņām. Viņi pilnībā aizsargā cilvēkus no ārējās vides, bet tas, ko viņi vairāk baidās no atmosfēras vai fakta, ka tas tajā dzīvo, vēl nav skaidrs.

Šajā lomu spēlē darbībā trūkst bīstamu situāciju. Ikdienas būs jāizdzīvo, jācīnās un izkļūt no sarežģītām situācijām. Kļūstot par algotni, kopā ar trim partneriem jūs dodaties uz himnu, lai spēlētu, izpētot savvaļas dabu. Tā ir pilna ar visu ļaunumu, kas ir gatavs uzbrukt. Atstājot pilsētas robežas, esiet uzmanīgi, jo no šī brīža jūsu dzīve ir karājas ar pavedienu. Kopā ar monstriem, kas apdzīvoja savvaļas džungļus, ir daudz citu ienaidnieka norēķinu pretinieku. Viņi arī meda retus artefaktus, kas var atvieglot dzīvi sarežģītos apstākļos.

Tieši tāpēc ir labāk doties uz bīstamu komandu kā komandu, lai jebkurā brīdī jūs varētu palīdzēt viens otram. Izstrādāt plānu, sekojiet tam, un iegūtie priekšmeti sniegs kopēju labumu visiem operācijas dalībniekiem.

Par aprīkojumu.

Jāatzīmē atsevišķi par kostīmiem un ieročiem. Kostīmi, kuros varoņi ir tērpušies, ir eksotika “Javelin”, un tie ir aprīkoti ar visām funkcijām, lai izdzīvotu neticamā vidē. Tie ir dažāda veida, un katrs ir aprīkots ar savu ieroci. Tomēr katrs variants var mainīties, kad tas tiek sūknēts, un tas notiek pazīstamā veidā.

  • Izpētīt reljefu
  • Savākt priekšmetus
  • Izmantojiet tos, lai atjauninātu savu personīgo aprīkojumu (kosmoss, ierocis)
  • Pārdodiet un iegādājieties trūkstošos vienumus

Labākais bruņotais apģērbs, jums būs iespēja ne tikai paātrināt braukšanas laikā, bet arī lidot ar jetpack un pat ienirt ūdenī. Vietu paplašināšana nodrošina uzdevumus, kas būs jāveic dažādos elementos.

Viss, kas jums jādara Himnē, ietekmē jūs un apkārtējo telpu. Spēlētāji saskarsies ar neparastām parādībām, zibens izlādēm, portālu atvēršanu citos izmēros un jaunām planētām. Kas notiek apkārt, fascinē un maz biedējošu. Atklātā pasaule aizrauj, un notiekošo dinamika visā spēles laikā tiek saglabāta labā formā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more