Grāmatzīmes

Anno 2070

Citi nosaukumi: Anno 2070, Anno 2070

Anno 2070 spēle - spēle nāk no nākotnes. Šis projekts nekad balstās uz lauriem. Šīs spēles izstrādātāji ir pastāvīgi uzlabojot to pēcnācējiem, radot arvien jaunus papildinājumus, ieskaitot kļūdu labojumus, jaunas misijas, jaunas darba vietas, uzlabotu ieročus, spēju būvēt jaunas ēkas un daudz ko citu. Spēle pati par sevi ir ļoti grūts stratēģija, kas kvalitātes un skaists - grafika ir patiešām pārsteidzošs. Jautri stāsts, un spēle nav kompetenta vairs savākt monitori Gamers no visām pasaules malām.

Spēle Anno 2070, tiks nodota jums nākotnē - proti, 2070. Globālā jūras līmenis ir ievērojami palielinājies, un iznīcināja daudzas lielas pilsētās visā pasaulē. Klimata pārmaiņas uz planētas, un tagad lielākā daļa atlikušo zemes uz ūdens virsmas tikko neapdzīvoti. Daudz spēļu kritiķi bija jāatzīst veiksmīgāko stratēģiju projekta esošo šodien. Savukārt, Anno 2070 piedāvā transportētas uz pilnīgi jaunu pasauli dalībniekus, kur ik uz soļa jūs sagaida piedzīvojumu.

Lai jūs varētu spēlēt ar Anno 2070 ir veiksmīgs, jums būs nepieciešams, lai uzzinātu, kā viegli iegūt visus nepieciešamos resursus, jums ir, lai trīt savas prasmes sarunās un mācīties pamatus tirdzniecību. Ir vērts atzīmēt, ka spēle īsteno visvairāk universāls un visaptverošu ekonomisko stratēģiju visu, pirms radušās. Un lai jūs varētu vizualizēt to, ko šis projekts ir, jūs varat meklēt Anno 2070 video piekabi.

Lai sāktu spēli, jums būs nepieciešams, lai iepriekš iegādātos piekļuves atslēgas un lejupielādēt spēli. Jo projekts ir interaktīvs, tad uz priekšu gaida Jūs jau tradicionālo reģistrācijas procesu. Šodien spēlē Anno 2070 nevar brīvi - spēles minimālā maksa - $ 220. Bet ticiet man, šis projekts pilnībā attaisno tās izmaksām. Tiklīdz jūs saņemsiet piekļuves taustiņus, jūs varat ANNO 2070 lejupielādēt un instalēt datorā, papildus visiem interesentiem pieejami bez demo versija spēli.

Tas, ka spēle pašlaik nav tulkots krievu, nevajadzētu sajaukt jums - vadība ir diezgan vienkāršs, un jūs varat saņemt to intuitīvā līmenī.

Tiklīdz jums ir iespēja lejupielādēt Anno 2070, jums būs nodarbojas ar attīstību nākotnes sabiedrībā. Jums būs iespēja kolonizēt jaunas salas un nomākta pašu lielpilsētās. Jums būs iespēja būvēt jaunas rūpnīcas un unikāls, piemēram, robotostroitelnye, dimantu ieguves un pārstrādes rūpnīcās.

Jo Anno 2070 ir ieviesta pilnīgi unikālu kontroles sistēmu un spēles mehāniku. Un, protams, priekšā no jums sagaidīt daudz pilnīgi jaunu uzdevumu un viesiem. Tagad, projekta dalībniekiem būs iespēja veidot savu pilsētu, piemēram arhitektūras šedevrus, kas bija līdz šim nav redzējis nevienā spēlē.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more