Grāmatzīmes

Anna 1800

Citi nosaukumi:

Anno 1800 aizraujoša stratēģija, kurā jūs nosakāt ceļu uz uzvaru. Spēlei ir laba grafika, kas izskatās neticami reālistiska. Balss aktierspēle tiek veikta profesionālā līmenī, muzikālie skaņdarbi nenogurdina garas spēles laikā.

Jūs sāksiet spēlēt 19. gadsimtā un varēsiet vadīt izvēlētās kultūras attīstību visā pārējā vēsturē. Pirms sākat spēlēt Anno 1800, iziesiet īsu pamācību, lai apgūtu vadības pamatus. Pārējais ir jāapgūst jau spēles laikā.

Šī spēļu sērija parādījās diezgan sen. Zināmā mērā spēles ir līdzīgas daudziem zināmajai Civilizācijai. Bet šeit jūs nesākat akmens laikmetā, un tāpēc spēle ir daudz aktīvāka no pirmajām minūtēm.

Jūs izlemjat, kuru ceļu uz panākumiem izvēlēties:

  • Karš un iekarošana
  • Zinātnes un tehnoloģiju attīstība
  • Diplomātija un intrigas starptautiskā līmenī
  • Radīt mākslu un pasaules brīnumus

Kā jūs droši vien jau sapratāt, spēle var piedāvāt tieši tādu stilu, kas jums būs vēlamāks. Jūs varat spēlēt kā ekonomisku stratēģiju, attīstot un modernizējot valsti un pilsētas, vai arī rīkot nebeidzamus iekarošanas karus. Izvēle ir jūsu ziņā.

Spēles vide nepārtraukti mainās, līdz ar jauna laikmeta iestāšanos kļūst pieejamas jaunas tehnoloģijas. Mainās klimats un kaimiņvalstu attieksme. Tas, cik ātri un veiksmīgi spēsi pielāgoties jaunajai realitātei un noteiks, vai spēsi vadīt savu valsti uz labklājību un uzvaru.

Jo attīstītāka kļūst jūsu valsts, jo vieglāk ir pārvaldīt noteiktas darbības jomas. Pretējā gadījumā visu jūsu laiku aizņemtu tikai ražošanas procesu vadība, un jums jāpievērš uzmanība citām darbībām.

Papildus tehnoloģijai ir nepieciešami jauni resursi, piemēram, pieaugs vajadzība pēc naftas vai pat kodoldegvielas. Ir svarīgi šādas izmaiņas pamanīt laikus un pēc iespējas ātrāk noteikt nepieciešamā daudzuma ražošanu.

spēļu režīmu ir daudz, katrs izvēlēsies sev piemērotāko. Spēlējiet kampaņu vai izvēlieties nejaušu karti, kas tiek ģenerēta atbilstoši dotajiem parametriem. Ir pieejama arī tiešsaistes spēle ar vienu vai vairākiem spēlētājiem.

Jūs varat spēlēt tik ilgi, cik vēlaties, katru reizi izvēloties citu valsti vai pat kontinentu, un katru reizi attīstības ceļš var būt atšķirīgs. Izmēģiniet sevi militārā stratēģa vai gudra valdnieka lomā, vēlreiz izejot cauri spēlei.

Cīņas sistēma ir skaidra, reāllaika stratēģijas stils. Virziet militārās vienības un definējiet mērķus, viņi parūpēsies par pārējo.

AI spēlē labi pielāgojas jūsu stilam, un pat tad, ja spēlējat viena spēlētāja kampaņu, jums vienmēr būs pretinieki, ar kuriem sacensties.

Anno 1800 bez maksas lejupielādējiet uz PC, diemžēl tas nav iespējams. Jūs varat iegādāties spēli izstrādātāja vietnē vai Steam portālā.

Instalējiet spēli tūlīt un kļūstiet par jebkuras valsts līderi pēc savas izvēles!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more