Grāmatzīmes

Animal Crossing: New Horizons

Citi nosaukumi:

Animal Crossing: New Horizons nav tikai ferma, tā ir vesela pasaule, kurā ikviens spēlētājs jutīsies ļoti ērti. Šeit jūs atradīsiet izcilas kvalitātes 3D grafiku karikatūras stilā. Muzikālais saturs ir ļoti patīkams un nomierinošs.

Spēlē jūs aprīkosit savu salu, un jūsu draugi jums palīdzēs.

Kā vienmēr, sākumā jāapmeklē rakstzīmju redaktors. Izdomājiet galvenā varoņa vārdu. Izvēlieties dzimumu, izskatu un frizūru.

Tālāk jūs nokļūstat maģiskajās salās, kur jums jāpavada lielākā daļa spēles laika.

Spēle nosacīti pieder pie saimniecības žanra, taču tā nav tikai sakņu dārza simulators. Viss ir daudz interesantāk.

Sākumā jūs apmetīsities teltī, un pirmais, kas jums būs jādara, ir iegūt normālu mājokli.

Salās jūs atradīsiet visu, kas tam nepieciešams. Tālāk jums būs jāsavāc dažādi priekšmeti un materiāli, lai no tiem izveidotu rīkus.

Spēlē ir daudz interesantu aktivitāšu:

  • Makšķerēšana
  • Kukaiņu vākšana
  • Būvniecība un pēc mājas un apkārtējās teritorijas labiekārtošanas un labiekārtošanas
  • Dažādu sadzīves priekšmetu un dekoru priekšmetu ražošana
  • Resursu un produktu tirdzniecība

Īsais saraksts diemžēl visu nepateiks.

Makšķerēšana ir viena no interesantākajām aktivitātēm spēlē. Noķertās zivis varat ziedot vietējam muzejam vai izlikt savās mājās kā trofeju un dekoru.

Laiks spēlē plūst sinhroni ar reālo laiku, spēles diena ir vienāda ar parasto dienu.

Makšķerējot, ņemiet vērā diennakts laiku. Katram zivju veidam ir savs periods, kad iespēja to noķert ir vislielākā.

Kukaiņu kolekcijas veidošana arī ir interesanta nodarbe. Izveidojiet milzīgu kolekciju mājās vai palīdziet ar to savam vietējam muzejam.

Lai iegādātos dekoru priekšmetus vai apģērbu, būs nepieciešama nauda, kuru varēsiet nopelnīt, pārdodot dažādas lietas vai savāktos resursus vietējam veikalam. Cenas mainās katru dienu, mēģiniet pārdot to, kas šajā dienā dos vislielāko peļņu.

Par spēļu naudu jūs varat īstenot lielus projektus. Piemēram, lai apmaksātu skaistu tiltu izbūvi starp visām salām vai izbūvētu graciozas kāpnes, kur vien tās ir vajadzīgas. Tas atvieglos pārvietošanos teritorijā un uzlabos estētisko izskatu.

Veikalā ir izpārdošanas noteiktās dienās. Sezonas pasākumiem un svētkiem ir iespēja iegādāties unikālas lietas, kuras citā laikā nav pieejamas.

Spēlēt Animal Crossing: New Horizons ir vienkārša un diezgan jautra. Tāpat kā daudzās līdzīgās spēlēs, šeit ir regulāri jāapmeklē, lai nepalaistu garām interesantumu. Bet, ja jums ir tikai dažas minūtes, nav svarīgi, kas jums nepieciešams, jums būs laiks to izdarīt tik īsā laikā.

Animal Crossing: New Horizons lejupielādēt bez maksas uz PC, diemžēl nav iespējas. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā izstrādātāju vietnē.

Sāciet spēlēt un iegremdējieties pozitīvā atmosfērā ar patīkamu mūziku, skaistu grafiku un interesantiem uzdevumiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more