Grāmatzīmes

Dusmīgs Pets

Citi nosaukumi: Dusmīgs Dzīvnieki, dusmīgs Pets

Angri Patsy spēle ar skaistu grafiku un interesantu zemes gabala ļauj ienirt brīnišķīgu pasaku pasaulē, kas pilna ar piedzīvojumiem un cīņas. "Miljoniem gadu atpakaļ, maz dzīvnieki baudīt dzīvi uz Zemes. Bet ... "- sākas ar šiem vārdiem viens no sliktākajiem konfrontācijām plēsējiem un zālēdājiem. Un tagad tas ir jūsu laiks iejaukties, lai atjaunotu kārtību, un, lai atjaunotu līdzsvaru.

Pievienoties spēli Angry Mājdzīvnieki vienkāršs: vispirms jums ir jāizvēlas nosaukumu un dzimumu raksturu, un pēc tam izvēlieties View - kaķi, vāveres un pingvīni. Ēkas jākonstruē olbaltumvielas ātrāk kaķis ātrāk atbrīvojot teritoriju un ēku pingvīnus vieglāk paciest ļauno dinozauriem uzbrukumu. Dusmīgs Mājdzīvnieki online reģistrācija ļauj apsvērt, kādas priekšrocības jūs vēlaties saņemt - Kaķi veiklību, ātrumu, spēku vai proteīnu pingvīni. Sākumā spēle jums būs palīdzēt palīgs. Ja jūs esat spēlē par kaķiem, viņi aicinās viņu "Kitty".

Dusmīgs Mājdzīvnieki ļauj spēlēt no jebkuras vietas, kur ir dators un interneta, jo sistēmas prasības šo spēli ir vienkārši smieklīgi - piekļuve internetam, pārlūkprogramma, kas atbalsta Flash (Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, utt . ), Un dators, kas var tikt galā ar šo spēli, ja tas nav vērts Politehniskais muzejs, tas būs drīz.

Šajā spēlē ir varoņi īpašības, kas ietekmē rezultātu cīņas ar dinozauru: tas Bravery, cēlums, aprūpe, kopšana, Leadership, Paslēpt un pēc rases daži no tiem ir labāk attīstīta nekā citi.

Reģistrēties Angry Mājdzīvnieki beidzās, un spēle jau ir sācies. Tikmēr, jūsu raķešu lauza, un jūs esat iestrēdzis uz mazas salas pilnīgi ārvalstu jums planētas. Pirmkārt, jums ir, lai nodzēstu jomā būvniecībai nezālēm. Varbūt jūs varat atrast kādu noderīgu resursu rakšanas laikā. Vispirms jums nepieciešams, lai izveidotu piena saimniecību, kas ražo 10 vienības piena stundā.

Dusmīgs Mājdzīvnieki online spēle ir šāda resursu kopumu - koka, metāla, enerģijas ēkām, kā arī pienu un garšaugus, lai saglabātu veselīgu ķermeņa. Dusmīgs Mājdzīvnieki tiešsaistes spēles ir attīstīta sistēma quests un dažādiem uzdevumiem, no kuriem pirmais bija skaidrs vieta, kur dzīvot un veidot saimniecību. Tagad jūs varat saņemt savu pelnīto balvu - 10 koka, 10 metāla, 10 un 10 enerģijas pienu. Nākamais solis ir ēku celtniecība ražošanai katra resursa - piemēram, kokzāģētavas vai dzelzs raktuves. Turklāt katra no ēkām ir jāpilnveido - piemēram, ja jums ir pieredze un pietiekami resursi, var pārvērst savu kokzāģētavu uz zāģētavu un ražot daudz reizes vairāk resursu. Bet, kamēr jūsu mazpilsētā nespēj izturēt pieplūdums plēsoņām, tā uzvedas maigi. Tālāk jums būs nepieciešams, lai izvēlētos iestatījumus no pilsētas. Kad notverti galvenie resursi būtu jauki, lēnām, bet pārliecinoši sāk remonts raķeti, tas dos jums iespēju nokārtot mēness, kas ir tik bagāta ar dabas resursiem. Tikmēr, jūsu pilsētā ir pat uzbūvēta vēja ģenerators, un jūs esat gatavi aizstāvēt, dinozauri nozvejotas jums off aizsargs, un veikusi visus resursus. Veidot nepieciešamās ēkas un darīt visu iespējamo, lai atjaunotu taisnīgumu pasaku pasaulē. Nepieciešams, lai cīnītos atpakaļ, vai jūs spēlēt Angry Mājdzīvnieki un saprotu, ka jums ir uzvarēta.

Play spēli Dusmīgs Mājdzīvnieki tiešsaistē un vienkārši neticami jautri un krāsains grafikas atstās tikai labākos iespaidus un laiku, kas pavadīts šajā spēlē nešķiet pilnībā iztērēti shuffle. Spēlēt tiešsaistes spēles Dusmīgs Mājdzīvnieki labāk ar draugiem, jo ​​kopā, jūs varat ātri un viegli uzvarēt ļauno dinozauri. Arī spēle ir vispārējs novērtējums, kas ļauj jums, lai saprastu, kurā brīdī pasaulē jūs esat, un jums būs iespēja palīdzēt vai traucēt kādu citu spēlētāju ceļā uz uzvaru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more