Grāmatzīmes

Anarchy Online

Citi nosaukumi: Anarchy Online, Anarchy

Anarchy Online spēle tiek atzīts visās MMORPG, kas ir noteikts tālā nākotnē uz planētas Rubi-Ka.

Planet aptvēra asiņainu cīņu starp korporācijas Omni-Tek un dumpīgs klanu par kontroli pār planētas, kā arī noguldījumi notum (degvielas uz nanorobots). Sākt spēlēt spēli Anarchy Online, jums ir kā rezidents vienā no planētām galaktikā provinces vada spēcīgu sabiedrību.

Spēle Anarchy Online izdarīt grafiski diezgan jauki, tā uzskata, labi, ka izstrādātāji strādāja sižeta, un mūzika ir labi izvēlēts.

Pirms sākat spēlēt Anarchy Online, jums jābūt reģistrētam. Pievienoties spēlē Anarchy Online ir standarts:

Nepieciešams lietotāja vārdu

E-pasts

Ievadīt un apstiprināt paroli

Lasīt licences un lietotāja līgumus

Ja vēlaties, jūs varat parakstīties uz ziņu atjauninājumus Funcom. Un, ja jūs esat jau reģistrēts Funcom, tad pārreģistrēt jums nav nepieciešams, tikai lēkt tieši uz otro posmu. In Anarchy Online reģistrācija ietver lejupielādēt no spēles klientu. Lejupielādēt oriģinālo spēli klientu, un uzstādot to savā datorā, jūs iegūsiet pieeju ne tikai uz oriģinālo spēli, bet arī ar saviem papildinājumiem Notum Wars, Shadowlands, citplanētiešu iebrukuma, Lost Eden un mantojumu Xan.

Kad Anarchy Online reģistrācija ir pabeigta, jums tiks lūgts, lai izveidotu savu raksturu: lai noteiktu daļu (Neutral, Clan, Omni-Tek), rases, dzimuma, unikālas prasmes un profesiju nākotnes raksturu.

Jo Anarchy Online jūs varat spēlēt par vienu no četrām sacīkstēm. Homo Solitos vairāk nekā jebkurš cits identificēts ar mūsdienu cilvēku, un rasu funkcijas palīdzēs spēlētājiem gūt panākumus jebkurā profesijā, bet viņi nevar specializēties vienā jomā. Atroksy - tas bezdzimuma būtnes ar lielu spēku, izturību un centību, tā spēku un izturību augstākas nekā citām rasēm, kas ļauj tiem būt liels cīnītāji.

Opifeksy - sacensības izveidotas izlūkošanas un slepenām operācijām raksturo augsta līmeņa Agility un izvairās, kas ļauj tās dalībniekiem, lai izvairītos no visvairāk uzbrukumiem.

Nanomagi - jaunākais rases, intelektuāli un garīgi attīstītas, bet ar ierobežotu spēka un izturības parametriem, kas var pastāvēt tikai uz planētas Rubi-Ka, jo konkrētu darbību organismu.

Anarchy Online spēle, jūs ar daudzus, daudzus gadus uz priekšu, jo pilsētas nākotnē, kur spēle rakstzīmes pārvietoties pa pilsētu ar automašīnām un lidmašīnām, kur katrs burts ir kas veic dažādus ieročus, tostarp šaujamieročus, kompleksu jebkuru noderīgu un ne tikai aizsargierīces.

Nolīdzināšana in Anarchy Online var būt zināmā mērā korelē tikai ar viduslaiku rotaļlietu, ar nosacījumu, ka jums ir veikt pirkumus ne burvji un dažādiem pārdevējiem, un automatizētas veikali un nanotehnoloģiju, nevis pētot burvestību izmantos smadzeņu implanti .

Jo Anarchy Online, kā viduslaiku spēles, jūs gaida cīņa, komandas izbraukumos un milzīgu skaitu viesiem. Spēlē Anarchy Online, jūs varētu saskarties tikai viena problēma: Kur iegūt dažas papildu stundas dienā tērēt par spēli, kā jūs iegremdēt sevi pasaulē Rubi-Ka reizi, jums ir maz ticams, lai izjauktu prom no viņas drīz. Spēlēt tiešsaistes spēles, piemēram, anarhija fani parastajā MMORPG, un faniem futūristisks spēles.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more