Grāmatzīmes

Alfa Empire

Citi nosaukumi: Alpha Empire

Alfa Empire online - stratēģiskā pārlūka rotaļlieta uzmanību Gamers aizraujošas liela mēroga kosmosa cīņas par kontroli pār galaktiku Alpha. Šajā visvairāk aizraujošu un fantastisko gabals ar apdullināšanu grafikas jebkura stila fantāzija fani vienkārši nevar atstāt vienaldzīgu!

Lai novērtētu jaunākās tehnoloģijas, kas tiek veikts, izmantojot Alpha Empire Online spēle, datoram ir jāatbilst šādām minimālajām sistēmas prasībām:

1. Procesors: Pentium 133 MHz (vai līdzīgi);

2. Iekšējā atmiņa 16 MB;

3. Brīvas vietas uz diska - 60 MB.

Ja viss iet labi, justies brīvi, lai pārietu uz reģistrācijas formā spēli Alpha impērijas:

Enter reģistrācija - vārds, kas jums ir nepieciešams, lai spēlēt Alpha impērija;

Derīga e-pasta adresi, lai saņemtu spēļu ziņas vai paroles atjaunināšana;

Izmantojiet paroli,

Apstiprināt paroli;

Enter angļu vārdus parādīts attēlā.

Nospiežot "Start Game" Alfa Empire posms papildina tiešsaistes reģistrācija. Nākamais posms - izvēle in-spēle sacīkstēm, īsu aprakstu ko jūs varat redzēt uz oficiālā vietne, pirms doties uz reģistrācijas lapu Athanaton:

1) Terrans (viņi - cilvēki) - lielākā daļa jauniešu vietējo rasi, bet jau ir paziņojusi par savu nodomu, lai kontrolētu kosmosa teritoriju. Īpatnība - kombinācija bruņas / jaudas / ātruma - ļauj viņiem iekarot milzīgo Izsakās telpā.

2) Ksenoborgi (vaboles) - ideāli pielāgojams un daudzas rases, kurās Alpha Empire spēlē diezgan interesanti, jo viņi atgūst ātrāk nekā visiem veselību un enerģiju, ir vislielākā izplatīšanos bojājumu un to kuģiem - lētākais.

3) Drakkar - ļoti sena, taču nav cilvēks, rase. Uzskata sevi pārāka par citām rasēm, kas, pēc viņu domām, ir gandrīz neatšķiras no dzīvniekiem. Visvairāk piemērots tiem, kas vēlas apmeklēt šo spēli, ne vairāk kā 1-2 reizes dienā, kā kuģu Drakkar veikals enerģijas vislēnāko, bet daudzi. Arī tad, ja jums nav tiecas spēlēt spēli online Alpha Empire ar biežiem uzbrukumiem svešām zemēm, bet tikai vēlos, lai mierīgi attīstīt savu sistēmu, tikai pārdalot piespiedu aizstāvību - šajā sacensībā būs tērps jums vislabāk.

Tātad, esat nolēmis par "tautas" un sāka beidzot spēlēt spēli Alpha Empire tiešsaistē. Ko jūs redzēsiet pirmajā vietā:

-Star,

Planet;

Vairākas asteroīdiem.

Šajā brīdī jums būs mājsaimniecību sektorā ("Metropolis") - savu personīgo telpu, bet jums, kur neviens nevar. Galvenais pati darbības spēle Alpha Empire Online risinās kopēju galaktikas sastāv no daudzajām nozarēm, kuras uzņem no trijiem līdz septiņiem planētām katrā. Lai saņemtu vispārējā galaktikas, atvērtu portālu un nosūtīt to pa kolonizators.

Vissvarīgākais, ko ir vērts atcerēties:

Metropoli nevar iegūt neviens, bet jūs,

Vāja-caur portālu var nodot tikai kolonizators un izlūkošana;

Jūs varat sēdēt visu dzīvi metropolē, bet, visticamāk, jūs saņemsiet noguris no tā. Izveidot kolonijas! Īpaši bez koloniju, spēle būs bezjēdzīga,

Map jūs nevarat atrast savu sistēmu, tikai tāpēc, ka tur nav.

Lietas kārtība, kas nosaka tiešsaistes spēli Alpha Empire, aprobežojas ar šādām darbībām: ietaupīt resursus, lai pētītu trīsdimensiju tehnoloģiju, koka tehnoloģijas, lai uzlabotu planētu un kolonizēt jaunu būvēt parku! Noteikti kaut ko darīt un kur augt, tāpēc ... laipni kosmosā klāja!

Tie
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more