Grāmatzīmes

Alfa Kentauri

Citi nosaukumi:

Alpha Centauri ir kosmosa stratēģija, ko izstrādājis izstrādātājs, kurš jau sen ir ieguvis spēlētāju labvēlību visā pasaulē. Spēle ir paredzēta personālajam datoram. Šodien spēli var saukt par mūžīgu klasiku. Grafika vairs nevienu nespēj ieskaidrot, bet viss nav tik slikti, it īpaši labai stratēģijai top grafika nav obligāts atribūts. Skaņa spēlē ir lieliska, un spēlētājiem noteikti nebūs sūdzību par balss spēli un mūzikas izvēli.

Šajā spēlē, saskaņā ar sižetu, cilvēce saskaras ar svarīgu vēsturisku notikumu, kosmosa kolonizācijas sākumu. Jūs būsiet atbildīgs par šo procesu.

Planētu, kas tiks kolonizēta, sauc par Alfa Kentauri.

Izvēlieties vienu no septiņām pieejamajām grupām un sāciet izpētīt neapdzīvoto planētu vēl nesen.

Šī procesa vadīšana nebūs vienkārša, un, lai jums būtu vieglāk pierast pie tā, izstrādātāji ir parūpējušies par intuitīvu mācīšanos.

  • Izpētiet planētas virsmu un tās iekšpusi, meklējot noderīgus materiālus
  • Pārliecinieties, vai visiem iedzīvotājiem ir pietiekami daudz līdzekļu
  • Izveidojiet armiju, lai aizstāvētu apmetni

Šajā spēlē jūs saskarsities ar ārkārtīgi progresīvu AI sistēmu. Spēles laikā šķiet, ka pretinieks ir īsta persona.

Atšķirībā no daudzām stratēģijām, šajā gadījumā jums būs ļoti elastīga vadības sistēma. Jūs ne tikai veidojat vienības pēc savas izvēles, bet arī iegūstat iespēju tos projektēt pats. Šajā procesā ir svarīgi panākt līdzsvaru starp optimālo aizsardzības līmeni, manevrētspēju un bruņojumu. Turklāt iegūtajām vienībām nevajadzētu būt pārmērīgi dārgām.

Katrai no piedāvātajām frakcijām ir savs vadītājs un savas īpašības. Ja jums ir priekšstats par to, kāds spēles stils jums ir piemērots, izvēlieties piemērotāko frakciju. Ja esat iesācējs šajās spēlēs, varat mēģināt izvēlēties izlases veidā. Taču svarīgi atcerēties, ka pēc spēles sākuma izvēli mainīt nevar, būs jāsāk no jauna.

Alpha Centauri spēlēšana noteikti patiks visiem civilizācijas spēļu sērijas faniem. Šai spēlei ir viens un tas pats izstrādātājs. Šis projekts ir slavenā spēļu cikla priekštecis.

Tāpat kā civilizācija, Alfa Kentauri var uzvarēt vairākos veidos:

  1. Diplomātija
  2. Zinātne un tehnoloģija
  3. Militārā ekspansija

Un protams kultūra.

Izvēloties mierīgu ceļu, atcerieties, ka ir jāuztur spēcīga armija, pretējā gadījumā mānīgie ienaidnieki vēlēsies visus jūsu sasniegumus paņemt ar spēku.

Izvēlētā frakcija ietekmē arī finālspēli, jo katram no līderiem ir savs galvenais mērķis, kura sasniegšana ir līdzvērtīga uzvarai. Tāpēc ir ļoti svarīgi izlasīt frakciju iezīmes, lai jūs zinātu, uz ko jūs tiecaties.

Alpha Centauri lejupielāde bez maksas uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai apmeklējot izstrādātāja vietni. Spēle tika izlaista jau sen, un šobrīd jūs varat iegūt šo šedevru savā bibliotēkā diezgan lēti.

Sāciet spēlēt tūlīt, ja jums patīk kosmosa stratēģijas spēles!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more