Grāmatzīmes

Vilināt

Citi nosaukumi: Allure, Glamour

Laipni lūdzam aizraujošu fantāzijas pasauli Allure online!

Sākot ar šo pasauli ir likusi lielu Kungs, kas izveidota no haosa debesīm un zemi. Kungs zemes apdzīvo cilvēki, debesis noskaidrojās garastāvokli. Tad parādījās uz zemes viltīgs ļauno burvjiem, kuri konstatēja spēku no avota, kas sauca "asinis Lielā Kungu." Mages paklausīt dabas spēkus, ar savām burvju, iluzionisti pakārtots vāja cilvēka prātu. Klana stiprie alkoholiskie dzērieni, lepni sauc sevi par "Lord no ķermeņa," nicināja mirstīgajiem, kas dzīvo uz Zemes. Burvji un stiprie alkoholiskie dzērieni cīnījās savā starpā par varu pār pasauli, un nebija izbeigt šo karu, un tur bija tā uzvarētāju.

Tajā pašā laikā, cilvēki ir radījuši divas spēcīgu impēriju un paņēma pasaules liktenis ir jūsu rokās. Izšķirošajā cīņā ieguva Yellow Emperor. Sabiedroto spēki burvji, stipro alkoholisko dzērienu un cilvēkiem, kas tos pielūdza, tika sadalīti, viņu kungs tika nogalināts kaujā. Spēcīgākais no gudrajiem bija ieslodzīts burvju kuģi.

Deviņi gadsimtiem cilvēki, burvji un stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem dzīvoja pasaules impērijas cilvēku ir pieaudzis un uzplauka.

Bet pāri gadsimtiem spēka viļņus novājināta.

Un cloistered burvis, ir kļuvis iemiesojums ļaunuma spēkiem, vēlas brīvību, vēlas iznīcināt un paverdzināt cilvēce ir brīnišķīga pasaule, kas ietver Allure tiešsaistes spēli.

Ja ir drosmīgs karavīrs, kurš sakāva ļaunuma spēkus? Ja ir gudrs burvis, kurš pieradināts ļaunos garus un ienaidniekiem būs ienirt putekļiem? Un kur ir gudrs vispārējs kas novedīs armija vīriešiem uz kaujas un glābt pasauli no bojāejas? Varbūt tas ir jums kļūt varonis un glābējs no šīs skaistās pasaules?

Allure tiešsaistes spēli ir ļoti pieticīgs sistēmas prasības

  • Intel Pentium IV 2,33 GHz
  • 256 MB RAM
  • 128 MB Video Card
  • Interneta pieslēgums

Lai sāktu spēlēt spēli Allure tiešsaistē, jums jāreģistrējas savu spēli raksturu.

Pievienoties spēlē Allure , ir ļoti vienkārši. Augšējā labajā stūrī bloka "atļauja", noklikšķiniet uz "reģistrāciju".

Uz nākamo lapu, ievadiet reģistrācija (kurš izdomāts nosaukums, viņa varonis), ievadiet spēcīga lietotājs un tās e - [ _20_] mail (darbojas - runa aktivizācijas kodu). Jūs arī ir nepieciešama, lai lasīt un apstiprināt savu piekrišanu šī līguma noteikumiem un spēles noteikumiem .

Click "Reģistrēties". Allure tiešsaistē pārbaudīt pagājis.

Spēlēt spēli online Allure, jums ir nepieciešams, lai izvēlētos rakstzīmi no sekotājiem trīs burvju skolām un cīņas mākslas - trīs spēlei klasēm .

Cobo - meistari zobenu cīņas, liela uzbrukuma un aizsardzības, spēj pieradināt savvaļas dzīvniekiem, pārvēršot tās lojālas draugiem un biedriem.

Amrita - vareni burvji, viņi ir pakļauti spēku vēja, Zemes un Uguns. Izmantojot piekariņi un viļņus, viņi var uzreiz pārvietoties telpā un sniegt smalcināšanas pūš lielā attālumā.

Piekritējus po - šāvēji, un tiem piemīt spēku vēja, kā arī loku un bultas. Dziļas zināšanas filozofijā un spēja sevi koncentrāciju padarītu tos neapturams cīņā.

Starp sekotājiem dažādās skolās ir pastāvīga cīņa par varu, katram ir savas stiprās un vājās puses.

Allure Online spēle dod jums iespēju izvēlēties patīkamu raksturu, kas būs piemērots jūsu gaumei un spējas.

Reģistrēties Allure būs atklāt jums milzīgu fantāziju pasauli seno noslēpumiem un brīnumiem, kas izveidoti, izmantojot jaunākās datortehnoloģijas. Skaidri salasāmam, spilgti un reāli ainavas mainās atkarībā no sezonas un laika apstākļiem. Jūs redzēsiet, kā puķes zied pavasarī, vasaras karstums un sausums, rudens lapas dzeltēt un krist. Ziemā viss ir klāta ar sniegu un ledu, un saņem dažas draudīgs, jo ziema - bet ļaunie gari.

Play Allure - tas nozīmē, iepazīt noslēpumaino dungeons cīņa terrifying monstriem un gandrīz neuzvarams priekšniekiem . Uzvara ir bijis grūti, bet ieguvumi ir liels - burvju artefakti , maģija book , paverot ceļu jaunām un jaunām spēļu vietām, ar jauniem uzdevumiem un quests, jaunu ienaidniekiem un balvas. Cīņa var būt gan viens pats un ar komandu uzticamu draugu.

Protams, pats interesantākais - tas cīņa ar citiem spēlētājiem dating sacensībām un masveida cīņām .

Ja esat noguris no cīņas, vai vienkārši vēlaties, lai uzlabotu savus ieročus un bruņas, jūs varat izmēģināt sevi lomu komersanta .

Savākt dūri griba un drosme uzaicināt patiesus draugus un sākt spēlēt Allure!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more