Grāmatzīmes

Allods Online

Citi nosaukumi: Allods Online

Allods online - tas ir pirmais tiešām vērts spēlēt krievu izstrādātāji pasaules slavu. Diemžēl, krievu MMORPG spēles nav daudz sajūsma lietotāju, bet tiešsaistes spēli Rage - tas ir acīmredzami izņēmums. Izmantojot plašu testēšanai, lai novērstu visus trūkumus veidu, izstrādātāji ir paveikuši lielisku darbu, kas ir nesis augļus - spēle Allods Online ir radījis ažiotāžu ap jums!

Pievienojies spēle Rage darbojas uz standarta shēmu, šāda veida spēles. Lai sāktu jums būs nepieciešams lejupielādēt klientam, vai pastāv iespēja to iegādāties, un uzreiz komplektā ar zināmu rezervi "vietējā valūtā". Allods Online reģistrācija ietver arī izveidot savu profilu uz vietas. Tātad, pēc tam, kad reģistrācija Rage pabeigta, jūs varat doties tieši uz spēli.

Nākamais, jums ir noteikt savu raksturu, kas pirmo reizi ļaus diezgan grūti. Šeit jums ir nepieciešams, lai izvēlētos, kuru klasi, rases, un puse konflikta izturēsies pret jūsu pakļautībā. Spēlēt online spēles Rage ir iespējams divu frakciju - impērijas un līgas. Protams, visi ir raksturīga ar savu unikalitāti, un, attiecīgi, katram varonim ir savas atlīdzības. Arī sākumā spēle jums ir izvēlēties izskatu varonis, kādi ir jāuztver nopietni, jo spēle būs mainīt izskatu neiespējamu. Spēle ir seši parametrus rakstzīmju atlasei. Un, ja jūs spēlējat uz pagāniem, un būs nepieciešams dot savu pet segvārdu.

Papildus iespējams rasi un klasi. Allods Online ir spēle, kur impērijas šādas sacensības: Orcs, Hadagantsi un nemierniekiem. Spēlē līgas, jūs varat izvēlēties: Elves gibberlingom, Kaniytsev. Protams, izvēloties raksturs, jums ir nepieciešams saprast, ka katram no tiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Ar nepieciešamību izvēlēties raksturs, kas vislabāk atbilst jūsu spēles stilu.

Play spēli Allods Online, jūs varat par šādām klasēm: Wizard, Scout, Warrior, Mystic, Templar, Priest, pagānu un Necromancer.

Diezgan labi palīdz spēlēt Rage veikalu ziedojumu, ko sauc arī veikals curiosities. Ir iespējams iegādāties visu, kas dvēseles vēlmes, dažādu potions un prasmes, un beidzot ar dažādiem piederumiem jūsu astrālo transportlīdzekli. Jūs varat arī iegādāties dažāda veida palīdzību, amatniecības un unikālu stilu viņa rakstura.

Interesanta iezīme, spēle ir, lai būtu kāzas. Ja jūs vēlaties, lai jūsu raksturs kļūst tuvāk un draudzīgāku raksturam savu draugu vai draudzeni, jūs varat tērzēt spēli noslēgt šo svēto savienību.

Game pārpilnība dažādas lietas jūs varat saņemt uzdevumu veikšanai izvēlētās mobs un daudz ko citu, ja. Ja nav nepieciešamās lietas, jūs vienmēr varat izmantot izsolē, kur ir gandrīz viss.

Ir diezgan grūti, jo spēle ir stabilizējies. Ja sākuma līmeņus, tas joprojām ir pieņemamas, vecākais - vienkārši slepkava! Tāpēc, bez palīdzības no veikala Donata nedara.

Rada iespēju izmantot varonis var pielūdz dažādus dievus. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams iegādāties īpašas preces no veikala Donato un Mirres vielas, par kuru jums tiks iekasēti spēļu valūtu. Bet rezultāts ir tā vērts! Iegūt, piemēram, bojājumiem, ko 50% apmērā ir diezgan iespaidīgs.

Šajā spēlē ir septiņas profesijas. Tos var aptuveni iedalīt tās, kas tiek ražoti priekšmeti, un tie resursi, kas tiek savākti.

Svarīgs aspekts spēle ir jūsu reputācija. Jūs varat paņemt to pārtraucot monstriem vai aizpildot dažādus uzdevumus. Jūs vēlaties, lai būtu vislielākā reputācija to vai citu frakcija, jo tas ietekmē lielumu prēmijas, kas jūs saņemsiet no tā.

Spēle iezīme ir pieejams arī "krievu" tēmu, kas nav slikti, vērsta uz dzīvi. Ne gluži pieraduši redzēt Orc klejojošs pa ielām 50s, bet piekrītu, ka katra spēle būtu "izcelt", un šajā spēlē tā ir atšķirīga. Allods online spēle ir pilnīgi bez maksas, bet, lai paātrinātu procesu raksturu attīstību un "droši stāvēt uz savām kājām" veikalā ir pieejami Donato. Protams, par visu, kas padara dzīvi vieglāku, kas jāmaksā, un bez izņēmuma ir veikalā Donato.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more