Grāmatzīmes

Alien vs Predator

Citi nosaukumi: Alien vs Predator

Alien vs Predator spēle - tā ir fantastiska rīcības filmu stila rīcības spēle, kurā darbība notiek pirmajā personā. Tas ir jautri šāvēja, kas ir pieejama kā viena spēlētāja un multiplayer režīmos. Ir trīs interesantas plus neaizmirstamu kampaņa spēlējot kopā. Daudz kas ir atkarīgs no šo izvēli vai šo personāžu. Spēles gabals zināmā mērā ir balstīta uz labi zināmo filmu "Alien" un "Predator". Projekta attīstītājs - kompānija Rebellion Developments, un pirmais izdevējs - Sierra Entertainment. Tie, kuri būs spēlē Alien vs Predator, piedalīsies leģendārā karš starp diviem zināmajiem zinātniskajiem un tautas varoņiem. Jums neaizmirstamus mirkļus medības džungļos. Turklāt, jūs varat uzvarēt ieskauj purvi kolonija. Nenoliedz sev prieku! Viens ir tikai, lai lejupielādētu spēles Alien vs Predator, izvēlieties vajadzīgo rakstzīmi un piedzīvojumu neturiet jūs gaida!

Kas tieši ir spēle Aliens vs Predator? Šeit ir daži svarīgi elementi, kas ietekmē gameplay:

- Izmantojiet savu spēļu dzinēju;

- Dinamiskās gaismas kartes, kas bieži vien ir noderīgas spēlētājs;

- Teicami, un vissvarīgāk būtiski, skaņas, radot atmosfēru nemiers;

- Augstas kvalitātes video Alien vs Predator spēle ar spilgtu specefektu;

- Spēja saglabāt jebkurā laikā.

Tātad, ja esat nolēmis izmēģināt, kas tas ir, lai izdzīvotu šādā bīstamā pasaulē, ņem rokās Alien vs Predator ieroču, drosmi un krājumu priekšā. Jūs varat spēlēt par vienu no šīm rakstzīmēm, kas pats par sevi ir atspoguļots stila spēles un notikumiem, kas notiek apkārt. Nu, iepazīties: Man (Private), Managing Colonial Marine. Lai cilvēks ceļš sākas no stacijas, kur viņš aizmirsa savu, kad uzbrukumu svešiniekiem. Visas cilvēka dzīve - tas ir bezgalīgs rase un cīņa par izdzīvošanu. Viņš saņems no stacijas un izvairīties no apkārtējiem radības. Viņš - ir objekts, kas pastāvīgi tiek medīti, tāpēc mēs nevaram atpūsties par minūti. Šādas zīmes - Alien, kuru galvenais uzdevums ir aizsargāt stropu no Marines, un tad mēģināt nokļūt līdz stacijai Marines. Šajā gadījumā, spēlētājs uzņemas lomu parasta ārzemniekam. Un cits raksturs - Predator. Viņš vada medības Marines atgriezties savu nozagto kuģi. Bet viņš bieži krīt par upuri svešiniekiem, tāpēc ir cīnīties ar tiem. Tā gadās, ka ārvalstniekiem, Predator smaržoja un doties uz viņa liecības. Ir meklēt patvērumu, un galu galā mēģināt, lai aizvietotu zaudēto spēku, lai nekļūtu par upuri galu galā. Katrs no šiem burtiem savā veidā tikt galā ar ienaidniekiem, un speciālos ieročus, kas palīdz izdzīvot nebeidzamu cīņas. Jūs varat iet uz vienu uzņēmumu par vienu no tiem, un tad aizņem multiplayer režīmos. Tas būs awesome! Jūs redzēsiet, jūs vienkārši nevar saplēst sevi prom no spēles! Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more