Grāmatzīmes

Aliens pret Predator 2

Citi nosaukumi: Aliens pret Predator 2

Iebildumu ārvalstu plēsoņa, un sākās sen. Šis stāsts ir mīlēja ar miljoniem skatītāju, kas, protams, un datoru projektu nevarēja liegt uzmanību. Spēle Aliens vs Predator 2 - brīnišķīgs stāsts, tikai visu ietaupot iezīmes sāga. Kā attīstītājs jaunu spēli bija uzņēmums Monolith. Projektu attīstītāji tuvojās viņam ar bijību un lielu atbildību, un to nevarēja izvērtēt Gamers appreciated. Patīkami ir tas, ka programmatūras kompānija ir ne tikai saglabāts pamata stāsts idejas nosūtītos filmā, bet nav nolaidība sižeta demonstrēta iepriekšējā projektā.

Uzreiz jābrīdina, ka fani cerību svešu plēsoņa un tiks pamatota pilnībā. In Aliens pret Predator 2 gab Monolith izdevās realizēt scenāriju cienīgs atzīšanas labākajiem Holivudas kritiķiem. Te ir viss, kas jums ir nepieciešams, lai izveidotu klases darbības spēles ar visām sekām. Jūsu varonis būs jātiek galā ar spilgtiem burtiem, reāli dekorācijas, izplatīties nepieciešamo atmosfēru un radīt noskaņu, lielisku dialogu, kas nepadara prom uz tasi kafijas. Ak, un jābūt gataviem par to, ko spēle Aliens pret Predator 2 praktiski ir mērcēti ar īpašu humora, kas būtiski mazina spriedzi un pacilājoša.

Spēle, kas, starp citu, sāksies tikai pēc tam varēs lejupielādēt Aliens vs Predator 2 laikā, jūs atklāsiet, ka viens no galvenajiem varoņiem būs daudz jaunpienācēju. Piemēram, gadījumā, būtu jābūt agresīvs vadītājs grupas krievu algotņiem kas reiz cieta no smagas zobu plēsoņa. Visi galvenie varoņi savos punktus ar vardarbīgu ārvalstniekiem. To nostāju realizācija vairs nav plakana un vienmuļa - mijiedarbība starp rakstzīmēm padara spēle daudz interesantāku.

Scene puzzle kalpoja diezgan neparastā veidā, padarot spēlēt Aliens vs Predator 2 kļūst daudz vairāk jautrības. Spēles veidotāji nolēma atteikties no tradicionālās vienotus secīgi uzņēmumi - tā vietā, jums ir savākt gabalu stāsts līniju, kas burtiskā vārda nozīmē. Sākumā tas var likties pārāk neskaidra un nesaprotama, bet pēc pāris minūtēm tu saproti, ka tā varētu izskatīties visas spēles, un tas būtu brīnišķīgi!

Katra jaunā epizode ir ne tikai stāsts, bet arī grafikas veiktspēju, mūzika, unikālu atmosfēru. Katrs no burtiem, kas ir apavi, kas jūs apmeklējat, ir savs raksturs, individuāls domāšanas veids, kas neļauj monotonija spēlē.

Lai redzētu sev visu tikumiem projekta, tas ir, protams, jūs vēlaties pārbaudīt, un tiks pārbaudīti ar aprakstošu video Aliens vs Predator 2, kas adekvāti pārstāvētas visas priekšrocības spēli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more