Grāmatzīmes

Alice: Madness Returns

Citi nosaukumi: Alice: Madness Returns

Game Alice: Madness Returns - projekts, kas labākajās tradīcijās žanra "piedzīvojumu", kurā visi notikumi tiek skatīti no trešās personas. Kā attīstītājs spēles veica Ķīnas studijas Asais zirgs. Pirmais plašāka publika projekts tika iesniegts vidum 2011. Šī spēle tika radīts speciāli personālajiem datoriem un jūsu mīļākie konsoles un set-top kastes.

Alise Madnes Return stāsta mums par traģisko stāstu par Alises meitene, kuru vecāki gāja bojā briesmīgā ugunī pirms dažiem gadiem. Galvenais varonis izdzīvoja, bet šī traģēdija nav nodots meiteni bez pēdām. Pēc ugunsgrēka Alice nogādāts psihiatriskajā slimnīcā, kur viņai nācās cīnīties katru dienu ar savu atmiņu un bailēm. Tātad desmit gadu ārstēšanas prātā meitenēm izveidot savu pasauli - sava veida diezgan Wonderland Alice. Šajā laikā varone atgūti un tagad var atstāt sienas slimnīcā, bet šāda trauma vienkārši nepazūd ...

Alice: Madness Returns pc parādīs mūsu dzīvi Alice ārpus slimnīcas. Meitene cenšas dzīvot mierīgi Londonā, regulāri tiekas ar psihologiem, bet briesmīgi halucinācijas tomēr neļaus viņai. Alise saprot, ka, lai atbrīvoties no tiem, jums ir nepieciešams atrast un atbrīvot cēloni ciešanas. Alice: Madness Returns spēlēt, jo prakse rāda ļoti interesanta, jo neparasts sižets liek nopietni domāt un izstrādāt pilnīgi netipiska tehnoloģiju spēle. Londonā, galvenais varonis ir grūti laiki - sapņi, atmiņas, dažas bildes un tad parādās atmiņā. Iespējams, ka būtu labāk, ja tas dzīvos mūžīgi Wonderland?

Lai sāktu spēli, jums būs nepieciešams Alice: Madness Returns lejupielādēt instalācijas failu. Mūsdienu torrent trackers ļaus ātri un viegli. Kad jūs iesaistīties projektā, jūs uzzināsiet, ka vienīgā vieta, glābšana jūsu galvenais varonis ir zaudējis savu spēku. Visu laiku, kamēr meitene izbēguši no problēmām, par savu, tā izdomāts valsts ir mainījies ļoti daudz, pat izdevās iekļūt ļaunumu šeit. Kā jūs droši vien uzminējāt, spēles Alice: Madness atgriežas liks jums svarīgu misiju - saglabāt Alice In Wonderland.

Spēles gabals ir nosacīti sadalīta divās daļās, un būs jātiek galā ar notikumi ir klāt, un ar kāpumus un kritumus iedomu pasaulē. Lielisku grafikas nodrošina vislabāko veidu, kā pierādīt atšķirībām pasaulēm: reālā Londona ir diezgan blāvi un garlaicīgi, bet iedomu pasaulē ir vienkārši pārsteidzošs spilgtas krāsas. Sekot līdzi galveno varoni var būt attiecībā uz izpratni, kas var uzlabot ar dažiem prēmijas vai samazinājuma dēļ ietekmes ienaidniekiem.

Personīgi noskaidrot patiesumu iepriekš var aplūkot Alice: Madness Returns video piekabi, kas noteikti intriga jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more