Grāmatzīmes

Albion tiešsaistē

Citi nosaukumi:

Albion Online kvalitatīva mobilā tiešsaistes RPG. Grafika multfilmu stilā nav apmierinoša. Mūzika ir labi izvēlēta, lielākā daļa dziesmu patiks daudziem.

Spēlē jūs izpētīsit milzīgu fantāzijas pasauli un attīstīsit sava varoņa prasmes.

Pirms varat sākt spēlēt Albion Online, jums būs jāizveido spēlei atbilstošs varonis.

Klase šajā spēlē tiek noteikta pēc izmantotā ekipējuma.

Izvēle ir milzīga:

  • Archer
  • Warlock
  • Spīrmens
  • Dziednieks
  • Swordsman

Šīs ir tikai dažas no spēlē pieejamajām klasēm, patiesībā ir daudz vairāk.

Visa spēles laukums ir sadalīts zonās. Drošākie atrodas netālu no krasta. Jo tuvāk cietzemes centram, jo bīstamāk tur uzturēties. Tajā pašā laikā vērtīgākie resursi, protams, tiek iegūti vietās, kur tas ir visbīstamākais. Taču doties vienatnē uz sarkanajiem vai melnajiem kartes apgabaliem ir tā vērts tikai tad, ja zināt, ko darāt labi. Personas nāves gadījumā šajās zonās tiks zaudēts viss inventāra saturs. Jūs varat ceļot uz turieni tikai tad, ja esat ļoti spēcīgs karotājs vai esat citu jūsu ģildes spēlētāju kompānijā. Tieši ģildes cīnītāju aizsegā tiek iegūti retākie un pieprasītākie resursi tirgū. Tirgus spēlē pilnībā sastāv no citu spēlētāju iegūtām precēm, tajā nekas neparādās no nekurienes.

Izejvielu vākšana sākumā var šķist vienkāršs uzdevums, taču, palielinoties līmenim, šis process aizņem ļoti ilgu laiku.

Spēle ir vērsta uz to, lai jūs pastāvīgi mijiedarbotos ar citiem spēlētājiem. Jūs nevarat spēlēt viens pats, ir pārāk grūti attīstīt prasmes. Jums ir jāizlemj, vai esat resursu kolekcionārs, tirgotājs, karotājs, slepkava vai zemnieks. Pēc tam attīstiet savu izvēlēto darbības virzienu.

Prasmes ir vienkārši un tajā pašā laikā sarežģītas. Ja vēlaties izmantot augsta līmeņa zobenu, vispirms ir jāiegūst pieredze ar zemāka līmeņa zobenu. Ar bruņām un citām aktivitātēm viss notiek līdzīgi. Turklāt, ja mēs runājam par bruņām, tad ar to valkāšanu vien nepietiek, tajās ir jācīnās un jānes bojājumi, lai varētu izmantot šāda veida bruņas, bet augstākā līmenī.

Pati kaujas sistēma nav sarežģīta, taču ir grūti patstāvīgi apgūt prasmes, kas kaujas laikā papildinās viena otru. Internets var jums palīdzēt šajā jautājumā, kur jūs varat viegli atrast pavedienus.

Būtībā viss spēlē ir saistīts ar naudas pelnīšanu, un tikai nopelnot jūs varat uzlabot sava varoņa ieročus un prasmes. Jūsu ziņā ir izlemt, kā jūs to darīsit, ceļojot starp apdzīvotām vietām un pelnot no cenu starpības, iegūstot rūdu bīstamās vietās ģildes karavīru aizsardzībā vai aplaupot citus spēlētājus.

Ja izdodas iekrāt pietiekami daudz, var pat nopirkt zemes gabalu kādā no pilsētām, novietot uz tā darbagaldu un izīrēt.

Varat lejupielādēt

Albion Online bez maksas operētājsistēmā Android, ja sekojat saitei šajā lapā.

Šī ir viena no grūtākajām tiešsaistes spēlēm, taču tajā ir arī daudz patīkamāk gūt panākumus. To var izdarīt, sākot spēlēt jau tagad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more