Grāmatzīmes

AirRivals

Citi nosaukumi: AirRivals

AirRivals Online - bezmaksas multiplayer online spēle ir simulators gaisa cīņām par futūristisks cīnītājs. Protams, tas, ko AirRivals online spēle pieder žanra "simulācijas", nenozīmē, ka pilotiem gaisa spēku varēs kādreiz apmeklēt stūre lidaparātu šajā spēlē, bet vadības un funkcionalitāti pieejams atskaņotājs, tas ir cienīgs žanra spēles.

Pievienojies spēļu AirRivals neaizņems daudz laika. Jums ir nepieciešams norādīt savu e-pasta adresi, segvārdu un paroli, lai piekļūtu savam kontam, un pēc tam to aktivizēt, noklikšķinot uz saites, no e-pastu.

AirRivals - online spēle, kas neļauj jums garlaikoties. Control System lidaparātu savās interesēs: spēlētājs var apvienot ar normālu kustību iegaumējis aerobatic manevru un daudzveidīgs savlaicīgi izkļūt no cīņas neievainots, un pat atvašu nosaka ienaidnieks.

Avialyubiteley būsiet patīkami pārsteigts par milzīgo izvēli rezerves daļas gaisa kuģiem, neticami ieroču arsenālu un dažādu spēlei klases lidmašīnu. Bombers, cīnītāji, uzbrūk visu spēli AirRivals online satur pilnu, tur pat lidmašīna ... tank! Šie gaisa kuģi var cīnīties gaisā un uz zemes.

Neskatoties uz to, ka jums būs spēlēt spēli AirRivals tiešsaistes grafikas šajā spēlē ir pienācīgas līmenī. Ļoti augstas kvalitātes izsekot lidmodeļiem, un, kas ir pats interesantākais - ainavu vietās. Parasti šīs spēles uzmanību apkārtējās teritorijās, saņēma ļoti maz, jo situācija ir ļoti dinamiska un spēlētājs zonā domām nav vērsta. Bet tad, kad tu spēlē AirRivals, un jūs uzreiz saprast, ko - īstu baudu no lidojuma pār skaisti kalni un nebeidzamas krāsains jomās izmētāts laukakmeņiem. Vizuālo efektu prasmes kaujas, kas askētisks un bezgaumīgs, bet tas ir nepieciešams, lai cieņu žanra. Tas joprojām simulators.

Pirmo reizi vadība spēle prasa, lai pierastu pie, bet pēc pāris stundām tas ir grūti iedomāties citu veidu, kā koordinēt lidmašīnas. Vispār, ir vērts atzīmēt, ka tieši to darīja unikālu kontroles sistēmu, kas tik ātri pieķeras, un padara spēlējot uzturēt interesi un mudinot vairāk un vairāk kaujas uzdevumus.

Visi spēlē ieročus var uzlabot bez atļaujas. Ar pieaugošu līmenis kļūst pieejami, lai risinātu jaunus veidu rezerves daļas, korpusi. Turklāt katru jaunu līmeni, jūs varat palielināt dažas pamatparametriem rakstura, piemēram, aizsardzība pret uzbrukumiem, vairogs, gara, degvielas un enerģijas.

Sociālā sistēma spēļu AirRivals strādāja diezgan labi, neatkarīgi no apvienību vietējām grupām vai pastāvīgu ģildē, spēlētājiem iegūt iespēju konkurēt ar otru arēnas cīņas, kas piesaistītu milzīgs plus reitingu un raksturu. Tādējādi, kad Bi sākt spēlēt spēli online AirRivals, katrs pilots unikālu iespēju pierādīt visiem, ka viņš ir spēcīgākais spēlē. Visiem, kas uzdrošinājās spēlēt AirRivals pat dota iespēja cīnīties ar priekšniekiem, apvienoja spēkus ar locekļiem ģildes vai īslaicīgs vietējiem sabiedrotajiem. Piekrītu, ļoti interesantu risinājumu spēlēm, kuru funkcija ir aksesuārs veikals ar simulatori.

Ja jums ir jūsu visu dzīvi sapņojis par debesīm, ne kavēties, jo, lai spēlētu AirRivals, jums nav nepieciešams instalēt papildu klientus un reģistrācijas AirRivals aizņem tikai pāris minūtes! Un ļaujiet mākoņi nebūs ierobežojumu jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more