Grāmatzīmes

Gaisa Konflikti: Vjetnama

Citi nosaukumi: Gaisa Konflikti: Vjetnama

Procesors: Intel Core 2 Duo @ 2. 0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4200 +

RAM: 1 GB

Video karte: 256 MB

Disk Space: 2 GB

Gaisa konflikti: Vjetnama - arkādes video spēle, kur mums ir jāiet uz slavenākajiem lidmašīnas mid-20 gadsimtā caur tīģeli no Vjetnamas kara. Bet spēle Gaisa Konflikti nav vienkārša arkādes spēle, klātbūtne daudziem elementiem simulācijas padara lidmašīnas vadību tuvāk realitātei, un jums būs grūti veikt fantastisku līkumi bez katastrofālām sekām attiecībā uz apkalpes locekļiem, kuri būs pieredze briesmīgs pārslodzi. Angāru Gaisa Konflikti satur apmēram 20 dažādu modeļu gaisa kuģus, tostarp gaismas cīnītāji, bumbvedēji un uzbrukums amerikāņu un padomju ražošanu. Turklāt, spēlētājs būs pieejama iespēja justies kā pilots no helikoptera gunship, kas ēras. Visi gaisa kuģu modeļi radīta ar satriecošu precizitāti, un tika kopēts no reāliem paraugiem.

Un pļāvējs un Zviedrijā ...

Laikā misijas Gaisa Konflikti: Vjetnama spēlētājs netiks aicināti vēlreiz, lai mainītu vietām tos kontrolētā gaisa kuģiem, justies kā pilots vai gaisā šāvēja. Pirmajā gadījumā varētu kontrolēt lidojuma trajektoriju gaisa kuģa, un citi, jūsu uzdevums būs aizsargāt savu gaisa kuģi no ienaidnieka uzbrukumiem. Spēlē daudz misijām, kur jums ir jābūt zemā līmenī lidojums uzbrukums zemes mērķiem no gaisa pistoles vai throwing bumbas un stiprināt ienaidnieka lidlaukus. Spēle Gaisa Konflikti: Vjetnama ir gaismas taktisko komponents, kad jums būs pieejami, lai kontrolētu vienu no lidmašīnas līmenī, bet arī jums būs iespēja dot rīkojumus virza koordinējot uzbrukuma taktiku ienaidnieks, izmantojot vienkāršu pasūtījumu.

Mission

Visi komandējumi vienu player kampaņa spēles notiks debesīs un Vjetnamas kara reti jums būs iespēja satikt divus no pašu darbu, jo izmaiņas būs ne tikai vides sugas, bet spēku ienaidnieks, kā arī saraksts ar uzdevumiem noteiktam līmenim. Vēl viens pārsteidzošs iezīme Gaisa konflikti, šī spēle saistīts stāsts vienu player kampaņa, kad visi misijas tiks savienotas sērijās. Starp sorties jūs varat klausīties brīfingā ar nākamās darba mērķiem, un dažkārt pagrieziena punkti tiks pievienots video, kas izteikta profesionāliem dalībniekiem. Pabeidzot visus uzdevumus vienu player kampaņa, spēlētājs būs pieejami visiem kāršu spēles vientuļajiem misijām, kur jūs varat izvēlēties savu pašreizējo darbu un lidmašīnu. Šeit jūs varat šaut pa ienaidnieka pozīcijām uz bumbvedējs vai piedalīties reālā gaisa kautuvi pie stūres ātrgaitas cīnītājs.

Ieročiem

Viss pieejama lidmašīna spēlē būs iespēja izvēlēties ieroci, kur jums būs iespēja izvēlēties labāko arsenālu par šo konkrēto uzdevumu. Vienspēlētāja kampaņas laikā, saraksts ar ieročiem, no kuriem izvēlēties, tiks atvērts pakāpeniski, un jums būs soli pa solim, lai uzlabotu kaujas jaudu jūsu gaisa kuģi no darba uz darbu. Vislielāko mainīgumu, pildot uzdevumu, jūs varat izveidot sarakstu ieroču visiem jūsu gaisa kuģa un kaujas vienība cīņā izvēlēties, uz kuru gaisa kuģis būs vieglāk veikt kaujas uzdevumus, vadoties no tās munīcijas. Šī opcija ir pieejama ne tikai amerikāņu-made lidaparātu, bet arī padomju "Hawks", un jums būs iespēja izlemt, kurā pusē jūs piedalīties gaisa cīņām Vjetnamā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more