Grāmatzīmes

Gaisa konflikti: Secret Wars

Citi nosaukumi: Gaisa konflikti: Secret Wars

Procesors: Intel Pentium 4 @ 1. 6 GHz / AMD Athlon XP 1600 +

RAM: 1 GB

Video: 256 MB

Disk Space: 4. 5 GB

Gaisa konflikti: Secret Wars - viena no daļām slavenā arkādes spēle aviācijas ar nelielu slīpumu, kas soda laukuma. Šajā laikā, autori nolēma veikt mūsu spēles par nezināmu vēsturisko mirkļus pasaules aviācijas, no kuriem lielākā daļa notiks frontēs Otrā pasaules kara, kā arī debesis Tobruk, Azerbaidžāna un Dienvidslāvija. Spēle Gaisa konflikti: Secret Wars un pārsteidzoši varonis, vai drīzāk varone. Trausla meitene visā spēlē vadīs visvairāk letālu gaisa kuģi mid-20 gadsimtā. Un pretoties drosmīgs pilots ar aicinājumu DiDi būs smagāko Lyuftvafe dūži un padomju gaisa spēku. Visi spēlē Air konflikti: Secret Wars 2011 septiņi nesaistīti spēle kampaņas, no kurām katrai ir vairākas misijas. Pēc garām katru kampaņu mums būs jāgaida savdabīga flashback, kad spēle uzsist mūs Pirmā pasaules kara laikā, un varonis lielākā daļa no šiem braucieniem pagātnē kļūs tēvs varonis un pakāpeniski mēs mācīties vēsturi izzušanu drosmīgs pilots, vienlaicīgi apgūstot peld uz finiera lidmašīnām. Lidojumi uz grāmatplauktu pēc kuteru cīnītājiem Otrā pasaules kara laikā izskatās ļoti pretrunīga, taču tie rada īpašu pieskārienu un nodrošina savienojumu ar laiku.

Viena player kampaņa

Spēļu Gaisa konflikti: Secret Wars, bet tā viena player kampaņa, kā arī jebkurš simulators nav piepildīts ar dažādām ainavām. Tomēr šī nepilnība, klāt visos spēlēm šī žanra, izstrādātāji Air konfliktu: Secret Wars nolēma izmantot plašu uzdevumu. Katrs gaisa kuģa gaisā konfliktos: Secret Wars 2011 būs standarta komplekts ieroču, kas sastāv no ložmetējiem, bumbas un raķetes. Katrai no tām ir savas īpatnības, ieroči mēdz pārkarst, lai bezgalīga apdedzinot, var novest pie ieroču sistēmas atsaukšanu un ātrāku pabeigšanu munīcijas, raķetes ir ļoti precīza, un mācīties no brasyvat bumbas ar precīzi precizitāti, ir jābūt daudz peld pār potenciālo mērķi.

Vadība

Atšķirībā no daudziem iepriekšējo daļu sēriju, vadība šeit ir vairāk kā simulatorā un izmantot tastatūru, peles, lai gan ir iespējams, bet atstāj spēlētājam vairākas svarīgas priekšrocības. Tomēr, ja vēlaties, jūs varat pārslēgties uz Arcade režīmā spēle, kur nav tik akūti jūtama pārslodze un vadība var pierast tikai vienu lidot. Izmantojot simulācijas vadības padarīs spēli pie reizes asāku un vairāk aizraujošu, tomēr, mācīties sarežģītas līknes un pielāgošanu, lai lidojuma īpašības ir tērēt nedaudz vairāk laika. Viena no iezīmēm spēle bija mērogs adrenalīna, kas strauji aizpildīta, veicot bīstamu pagriezienu un vajā ienaidnieku vai aiz. Ja skala tiks aizpildīta beigām laika spēle ir mazliet lēnāks un precizitāte būs daudz lielāks.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more