Grāmatzīmes

Gaisa konflikti: Pacific pārvadātājiem. Asa Pacific

Citi nosaukumi: Gaisa konflikti: Pacific pārvadātājiem. Asa Pacific

Procesors: Intel Core 2 Duo @ 2. 0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4200 +

RAM: 1 GB

Video: 256 MB

Disk Space: 2 GB

Gaisa konflikti: Pacific Pārvadātāji - vēl viena daļa no datora ar arkādes elementiem lidojumu simulācijas lidaparātu kopš Otrā pasaules kara. Spēle Gaisa konflikti: Pacific pārvadātājiem, kas pazīstama Krievijā, kā Aces Pacific ņem mūs uz priekšu cīņas starp ASV un Japānas spēkiem Klusā okeāna plašumos. Spēle Aces Klusā okeāna izcelsme, kā paredzēts Pearl Bay, labāk pazīstams kā Pearl Harbor, kur, pēc Japānas uzbrukuma lidmašīnas ir viens no lielākajiem jūras bāzēm ASV, amerikāņi bija spiesti pievienoties pasaules militārā konflikta. Atviegloti amerikāņu karaspēks bija nozvejotas off aizsargs, bet mazliet nopietns kaitējums oklemavshis joprojām spēj atrast rezerves un sniegt pienācīgu atbildi imperatora aviāciju. Nobažījušies par šīm dienām, un pastāstiet mums Gaisa Konflikti: Pacific Pārvadātāji 2012, spēle, kur jūs varat lidot brīvi slavenā paraugos lidaparātu ne tikai ASV, bet arī Japānā.

Spēle

Paldies pasāža komponentu vadību gaisā konfliktu: Pacific Pārvadātāji 2012 aizņem daudz laika apgūt to. Asa Pacific vadīs viņa spārnotais peld slepkava ar tikai vienu peles kursora kustību, kas būs atbildīgs par lidojuma virzienu, un divas pogas izmantot ieročus un bumbas, kas atbild par dempingu. Laikā vairākām misijām spēlētājs spēlē gaisa Konflikti: Pacific Pārvadātāji nav laika, lai apmierinātu spēkus ienaidnieks gaisa cīnīties vai lidošana zemā līmenī lidojums, spridzināšanas lidlauku un ienaidnieka kuģiem. Vienkārši spēle Gaisa konflikti: Pacific Pārvadātāji piedāvā trīs dažāda veida gaisa tehnoloģiju - ātrs un viegls cīnītājiem, torpēdu bumbvedēji, lai apkarotu virszemes mērķus un niršanas bumbvedēji bombardēt lidlauku un ostu. Ir vienkāršs paraugs, kur spēlētājs uzkrāt pieredzi meklējumos misijas viņam tā būs pieejama jūsu neparastu maskēšanās gaisa kuģi vai pāris jaunu lielgabalu. Spēle Aces Klusā okeāna un ir stratēģiska sastāvdaļa, kurā spēlētājs var kontrolēt visu eskadriļas Lidaparātu uzreiz pirms katra no tām ieroču un kaujas, lai pārslēgtos no viena lidaparāta uz citu laikā. Slēdzis var palīdzēt jums, ja attiecībā uz karadarbības jūs izsmelti munīciju. Aizstājot plakne, jums būs atpakaļ biznesa un datoru palīgs šajā laikā būs laiks, lai lidot uz lidostu nākamo daļu munīciju saviem ieročiem borta.

Izskats un tīkla spēlēt

Veikt uzdevumus, lai novērstu ienaidnieks braucot ar zemūdens un gaisa aprīkojuma un bombardēšana zemes mērķus, tiks atšķaidīta ļoti pievilcīgu izskatu. Spēļu iespējas ir plašs saraksts ar iespējām, lai jūs varētu organizēt uz pieprasījumu sevi tikai svētki acīm. Pēc visu uzdevumu vienspēlētāja kampaņa darbosies jūsu veids, kā tīkla kaujas, kur "turpinājums banketu" ir pieejama visas kārtis no viena spēlētāja kampaņas režīmā vairākas cīņas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more