Grāmatzīmes

Aion Online

Citi nosaukumi: Aion Online

Online spēles Aion: Tower of mūžība - multiplayer online spēle, kas var attīstīties gan uz zemes, gan gaisā. Radītāji Aion: Tower of mūžība tiešsaistes apvienota Warcraft un Lineage 2, tādējādi radot jaunu, neticami skaistu pasauli. Spēle notiek Atreia - pasauli reizi vieno, bet gan kā rezultātā dažādu apvērsumiem, kas sadalīts divās sacīkstēs: Elyos un Asmodians, pretojas un Balaur. Pievienoties spēles Aion: Tower of mūžība, ir nedaudz atšķiras no standarta. Vispirms jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu cilni spēli klientu failus un palaist to uz jūsu datora iestatījumiem. Vispirms jums ir nepieciešams, lai izlasītu licences līgumu, un pēc tam aizpildīt vienkāršu reģistrāciju. Aion: e-pasta adresi, lietotājvārdu un paroli: Mūžības pārbaudes standarta datu pieprasījumu tornis. Nospiežot reģistra Aion: Tower of mūžība ir gatavs lietošanai. Spēlēt tiešsaistes spēles Aion: Tower of mūžība, jums ir, lai izvēlētos rakstzīmi. Radīt rakstura spēle, neatkarīgi no rases, ko pārstāv četru skolu (karavīri, burvjiem, priesteriem un skauti), un katrā skolā ir divu veidu. Tāpēc, izveides rakstura spēli Aion laikā: no mūžības online aizraujošu torņa. Detalizēta izstrāde mazām lietām, kas var padarīt raksturs patiesi unikālu izskatu uz skatuves, izvēloties neatstāj vienaldzīgu pat inkognito MMORPG, un iespēja spēlēt ar izmēru raksturs jums paliks atmiņā uz ilgu laiku. Sākotnēji spēles Aion: Tower of mūžība online izvēlēties rakstzīmju klasē, atkarībā no virziena, kurā jūs plānojat, lai attīstītu to. Galvenās iezīmes karavīrs ir spēka un izturības. Karavīrs tālākā attīstībā var kļūt gladiatoru vai aizbildnis. Mags ir ļoti jutīga, bet tajā pašā laikā ir liels potenciāls uzbrucējiem. Mags var kļūt burvis vai ritentiņu. Priesteris ir atbalsta raksturs kaujas laukā. Kulmināciju sasniedzot, priesteris var kļūt dziednieks vai burvis. Scout ir gudrs un ātri killer ar spēcīgu uzbrukumu un vājās aizsardzības prasmes. Scout var attīstīties jebkurā rokas slepkavu.

Noteikts raksturs mums ir jāizvēlas, kam spēlēt: vieglas Elyos vai Asmodian tumsā. Trešais sacensības - Balaur nav spēle. No sešiem ierosinātajiem specialitātēs (ražošanas ieročus un bruņas, alķīmijas, vārīšanai, individuāli un amatnieka) raksturs var attīstīties visiem sešiem, bet neaizmirstiet, ka, cik vien iespējams attīstīt vairāk nekā divas profesijas ir maz ticama.

Aion: mūžība tiešsaistes spēli tornis ļauj raksturs iegūst spārnus sasniedzot divpadsmito līmeni. Ir vērts atcerēties, ka vienkārši nebūs lidot uz ilgu laiku, un šī prasme būs jāizstrādā īpašas prasmes un sūkņu spārnus. Spēlēt spēli Aion: mūžība torņa online jautājums lidojumus sniedz jums iespēju, lai savāktu dažādus artefaktus, kas ir paslēptas virs mākoņiem, un to var izmantot vai pārdot, kā arī sniedz iespēju veikt spārnus kaujas gaisā, un, ja nepieciešams, lai izvairītos no Balaur spārni ir neaizstājama sastāvdaļa. Pēc sasniedzot Level 25 rakstura Aion: mūžība spēles tornis kļūst daudz interesantāk. No šī brīža jūsu spēle raksturs ir atļauts piedalīties PvP cīņas starp reāliem cilvēkiem uz vietas bezdibenis, kur par nogalināšanu rakstzīmes nopelnīt bezdibenis punktus, par kuriem būs iespējams nākotnē, lai iegādātos interesantas lietas.

Spēlēt Aion: Tower of mūžība patiks visiem faniem MMORPG. Spēle uztver savu skaistumu, un pēc tam, kad pieredzi kaujas gaisā, kad var lidot, saskaroties ar ienaidnieka pie sirds kļūst silts un viegls, un es vēlos atkārtot feat vairākas reizes.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more