Grāmatzīmes

Aika Online

Citi nosaukumi: Ike Live

Online spēles Aika - tas ir interesanti, liela mēroga MMORPG spēli, ko izstrādājusi PvP sistēma, kas ļaus jums piedalīties liela mēroga cīņas, kurās jūs varētu piedalīties tūkstošiem spēlētājiem katrā pusē. Aika tiešsaistes spēli spēlētāji ir ļoti uzskatīt par vienkāršu, lai izmantotu un jauku interfeiss, labi attīstīta pasaules vēsturē. Šajā spēlē jūs atradīsiet daudz interesantu lietu: Revolution, aplenkuma ienaidnieks pilis, un cīnīties par kādu citu dārgumu. Lai atskaņotu Aika tiešsaistē tikai nepieciešams reģistrēties un lejupielādēt klientu, kas ir tikai 32 megabaiti.

Pievienoties spēlē Aika internetā ir vienkārša: nospiediet reģistrācija pogu, kas atrodas pa kreisi no galvenās lapas un klikšķiniet uz tādu pašu nosaukumu. Gada Aika Online reģistrācija jūs ievadiet savu e-pasta adresi, paroli izgudrot, lasīt un pieņemt lietotāja līgumu, un nospiežot pogu reģistrēties. Aika online reģistrāciju var izdarīt citā veidā - caur sociālo tīklu Vkontakte. Šajā gadījumā pieteikums lūgs GameNet piekļuvi vispārējai informācijai savu profilu jebkurā laikā. Pēc veiksmīgas reģistrācijas, jums iet uz cilni, kur jums tiks piedāvāts lejupielādēt spēli klientu. Tālāk jums ir iet caur vienkāršu procesu, uzstādot klienta Aika tiešsaistē, kas ilgst dažas minūtes.

Play spēli Aika online ir iespējams tikai uz servera of the World. Tālāk, mēs izvēlētos vienu no piecām spēli valsti, no kuriem katrs atrodas atsevišķā zonā. Tātad Imber - tā karavīri, Keront - tauta tirgotāju, Therion attiecas uz demokrātu pilsoņiem Akris tipisku dumpīgs gars un vēlme pēc neatkarības, iedzīvotāju Flamma, lai sasniegtu mērķi, izmantojot dažādus trikus. Pretī tautas populārākais jūs varat redzēt nelielu vainagu. Ir arī izvēlēties spēles režīmu PVP vai PVE. PVP režīma izvēle ļauj uzbrukt citiem spēli rakstzīmes. Kam noteiktas nacionālas un atskaņošanas režīmu, izvēlieties vienu no sešām pašlaik ierosināto spēles raksturs, tādējādi nosakot savu nākotni šajā spēlē. Karavīrs specializējas mākslas tuvcīņas, Paladin izmanto balto maģiju, burvis var iegūt kritisko streiku ienaidnieks, priesteriene var ārstēt citu bafnut vai, ja nepieciešams, izmantojiet bultiņas, kas kaujas smago šaujamieroču svārstījās un pistoler bauda pistoles īsākos attālumos.

Aika online spēle ir tradicionāla šāda veida spēles procesu - izlīdzināt visu veidu veidus, kā arī iepērkot ieročus un bruņas. Ir vērts atzīmēt, ka spēle pieaudzis tikai prasmes no mentoru savā pilsētā, nevis automātiski. Jums ir nepieciešams veikt dažādus uzdevumus, nogalināt monstriem, vāc samazinājies no tiem un tos pārdot lietas. Jo Aika internetā var savākt grupu līdzīgi domājošiem un doties reidi Dungeon, un jūsu raksturs, sasniedzot 45 līmeni, jūs varat doties ar draugiem savas tautas RAID uz citu valsti. Ja jūs uzvarēsiet, jūs varat kļūt par īpašnieku dažādu artefaktu, kurus var izpirkt atlīdzību.

Lai spēlētu online spēle Aika jums nav garlaicīgi, izstrādātāji iesakām jums spārnotais palīgs - debates. Lai to izdarītu, jums ir jāveic īpaša kvestu. Tālāk, izvēlieties elementu apspriežu esošā sūkņa viņai iet paralēli ar viņa raksturu. Pēc 40 līmeņa, jums būs iespēja iegādāties mount. Visi lakatsiyah spēle Aika tiešsaistē ir rakstzīmes, kas var uzturēt jūs no spēles pirms došanās uz noteiktu vietu. In Aika tiešsaistes spēles patīk spēlēt tiem, kas ciena joki, humors un kaujas. Rotaļlieta bija ļoti aizņemts un neļaus Jums un Jūsu draugiem garlaicīgi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more