Grāmatzīmes

WAR

Citi nosaukumi: Es War

A. WAR online - tā ir bezmaksas multiplayer lomu spēle, ko rada izstrādātājiem žanrā zinātniskās fantastikas.

Online spēle A. WAR neceļ ar jaudu datora augstām prasībām. Jums ir nepieciešams interneta pieslēgums un interneta pārlūku. Izstrādātāji iesaka izmantot Mozilla Firefox. Pārlūks ir jāpieņem sīkdatnes, un tas ir jāaktivizē Javascript.

Pievienoties spēli A. WAR ir vienkārša pietiekami. Jums būs nepieciešams ievadīt nosaukumu, ar kādu jūs zināt, spēles, paroli, e-pasta adresi. Reģistrēt A. WAR lūgs Jums izvēlēties dzimumu savu raksturu (tas var atšķirties no jums), un vienoties ar šī līguma noteikumiem. Turklāt, jūs varat izvēlēties vienu no vairākām pasaulēm.

Kad tu spēlē spēli A. WAR Online, jūsu raksturs ir dažas pazīmes, kas spēlē, ko sauc par "statistika." Šīs īpašības

- Agility (ti, kā jūs izvairīties no uzbrukumiem)

- Precizitāte (ti, cik patiesi jūs nokļūsiet ienaidnieku)

- Ātrums (skaits sitieni laika vienībā)

- Sacietēšana (palielina bruņas un ir antiskorostyu)

- Izturība (cik daudz jūs varat pēdējā cīņa).

Sākumā spēle jums tiks dota četrus kredītus, ka jūs varat tērēt, lai uzlabotu savu sniegumu. Jūsu spējas augt ar pieaugošo līmeni. Līmeņa paberzē atkarībā rakstīšanu, ka tad, kad jūs spēlēt spēles tiešsaistē A. WAR, jums ir vai nu laikā saņemsiet cīnās viens pret vienu, vai brīdī, kad vienas uzbrukumu, veicot kādu uzdevumu.

A. WAR online spēle ir interesanta iezīme sauc drošība kaujas. Pēc kaujas viens pret vienu savu raksturu ir droši no uzbrukumiem, vēl vienu stundu. Šoreiz jūs varat tērēt par savu attīstību. Pēc katras kaujas, jums ir nepieciešams, lai atjaunotu savu veselību, un šeit, ja jums ir tikai sākot spēlēt A WAR, jums būs priekšrocība - līdz un ieskaitot trešo līmeni, jūs varat to darīt bez maksas slimnīcā. Tad ir dakša no zālēm.

Pēc veiksmīgas uzbrukuma kāds jums ir papildus naudu, un viņi var krājumi uz dažādām lietām, kas var vai nu izmantot vai pārdot pārpalikumu tirgū. Bazaar bauda daudzi spēlētāji, jo tas ir izdevīgāk nekā pirkt lietas no Trader - dators raksturs.

Lai A. WAR spēlēt un attīstīties, ir nepieciešams izpildīt norādījumus, kas tiek dota militārās vadības. Jūs varat izvēlēties līmeni grūtības jūsu pasūtījuma - no vienkārši sarežģīta. Vai jums palaist to būs nepieciešams veikt dažas reidi, un, iespējams, ir pietiekami, lai vienu. Viens rīkojums tiek izpildīts 10 minūšu laikā. Par uzdevuma izpildi, atkarībā no tā sarežģītības pakāpi, jūs varat saņemt

- Money

- Diamonds

- Noslēpumainā žetonus (iegādei īpašas lietas, kas noslēpumainu veikalā)

- Fame punkti

- Artifacts

- Things.

Bez tam, jums būs savu dzīvokli, kurā būs iespējams mainīt mēbeles, un, ka jūs atgūt dzīvības spēku.

Sākot no 7 līmeņa, jums būs iespēja pievienoties klana - spēļu kopiena spēlētāju, kurus vieno kopīgam mērķim.

Spēle A. WAR Online ir vēl viena iezīme - kamēr esat prom tiešsaistē, jūsu raksturs var strādāt uz apmaiņu, un saņemt par to maksā.

A. WAR reģistrācija jūs aizvedīs uz planētas Meador, kas noved nāks ar spēcīgu un self-attīstības mākslīgo intelektu un robotiem.

Saskatoon veikta uz vairākiem serveriem

- Četri Krievijas

- Vienā starptautiskā.

Pierādīt, ka jūs piederat pie labākajiem cīnītājiem cīnās mašīnas sacēlās jaudīgu datoru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more