Grāmatzīmes

Age Of Fury

Citi nosaukumi: Age Of Fury

Age Of Fury spēle, kas īpaši paredzēti iPhone un iPad - modernas tehnoloģijas, darbojas, pamatojoties uz operētājsistēmu iOS. Projekts tika īstenots mīļākie daudzi spēlētāji stratēģisko žanru un ietver elementus PVP. Spēle ir piemērota tikai tiem, kuri nevar iedomāties savu dzīvi bez fantasy spēle cīņas. Šis pieteikums - lielisks veids, kā pavadīt minūti vai divas, pa ceļam uz darbu, stāvot rindā vai laikā kafijas pauze darbā. Spilgts grafikas, vienkāršu un pieejamu interfeisu, pienācīgas spēle - tas viss ir vislabāk raksturo Age of Fury.

Age Of Fury Online - lieliska iespēja justies kā īsts spēcīgs karavadonis cīnās par godu un brīvību savā valstībā. Jūs varat izveidot savu unikālo armiju, kas sastāv no spēcīgākajiem un drosmīgākajiem bruņinieki. Galu galā, tikai drosmīgie karavīri, tāpat kā jūs, ir iespēja uzvarēt un sasniegt visus mērķus.

Lai sāktu spēli, būs lejupielādēt un instalēt to uz jūsu Apple ierīcē. Instalēt Age Of Fury reģistrācijas nepieciešama izņemot to, ka tikai AppStore. Jums būs nepieciešams ievadīt iepriekš iestatītu savā tālrunī vai planšetdatorā, un pēc dažām sekundēm spēle jau ir uzstādīts un būs atvērta iepazīšanās.

Projekts ļauj komandas. Ja jūsu draugi spēlē Age Of Fury online, dalīties ar jūsu garastāvokli un idejas, tad jums ir tikai radīti viens otram (labi, vienai komandai tik precīzi). Jūs varat uz dažām sekundēm, lai izveidotu savu klanu, uzaicināt viņu un līdzīgi domājošiem draugiem, lai turpinātu cīnīties kopā ar ienaidniekiem. Tādā gadījumā, ja jūs joprojām uzskata, ka lajs prasmīga patiesībā, un nav gatavi, lai regulētu armiju, jums būs iespēja praksē un iegūt pieredzi militārajā, kas savieno vienu no esošajiem klanu. Īsāk sakot, jūs vienkārši garlaicīgi reizi - komunikācija ar esošajiem un jaunām draugiem aizkavēs jūs uzreiz, bet kopumā ideja ļaus pulksteni, lai informētu par to īstenošanu un attīstīt dažādas stratēģijas.

Play Age Of Fury jums tiks studē (un līdz ar to, radot jaunu) stāsts par militārās konfrontācijas starp zemes iedzīvotājiem un Vozrdivshihsya agresīvu domājošiem iedzīvotājiem pasaules reģionā. Šis karš ilga vairāk nekā trīsdesmit gadus, un šodien tās iznākums ir pilnībā atkarīgs no jums un jūsu komandai. Tikai izvēle spēlētāji būs pieejami daži pamata raksturs sacensības:

1. Cilvēku.

2. Elven.

3. Gnomish.

Neskatoties uz to neatkarību, visas rases nācās apvienoties, saskaroties ar ienaidnieku. Kopējās pūles un beidzot ļāva uzelpot atviegloti - ļaunums tika uzvarēta. Tomēr prieks par uzvaru turpinājās ļoti ilgi - pēc īsa militārie pamiera mezhdurasovye konflikti uzliesmot ar jaunu sparu. Ko tas viss var novest? Uzzināt, kad jūs sākat spēlēt Age Of Fury! Pasteidzies un lejupielādēt to, un pastāstīt par šo spēli atrast draugus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more