Grāmatzīmes

Age of Conan: Rise of Godslayer

Citi nosaukumi: Age of Conan: Rise of Godslayer

Spēle Rise of Godslayer - pirmais papildinājums multiplayer lomu spēle, Age of Conan, kas jau ir kļuvis populārs starp lietotājiem. Projekta attīstītājs - kompānija Funcom. Veidotāji vēlējās radīt ērtu virtuālo pasauli, kas būs jautri pavadīt savu brīvo laiku, un lietotāji, kuri var pārsteigt daudz unikālas iezīmes. Proceedings uzņēmuma nebija veltīgi, pirms jūs piepildīta ar aizraujošu notikumu, daudzveidīgu, krāsains, dinamiskas, alternatīva un aizraujošu PvP cīņas piepildīta pasaulē. Jums tiek transportēti uz noslēpumaino plašumi eksotisko dzirnavas sauc Khitai. Šeit jūs atradīsiet sev atmosfērā atbilstošā austrumu garšu. Pēc tam, kad iet Tortage sākot jomām, varēs doties uz jaunas zemes. Viss, kas jums ir nepieciešams apstiprinājuma kapteinis. Kāpt uz kuģi, lai padarītu braucienu, ja jūs nopirkt viņam biļeti vai nolīgt apsardzes. Starp citu, ja jūs bura kā apsargs, kas paredz ceļa un neparedzētus uzdevumus, kas būs, lai tiktu galā ar. Kāpj uz cietas zemes, jūs atradīsiet sev tuksnesī. Šī ir vieta, kur smilšu vētras notiek un diezgan labprāt jūtas nomadu banda. Pie horizonta redzat Great Wall Khitan, bet tas joprojām vajadzētu saņemt. Kā jūs sākat šo? Un atcerieties, šī spēle ir ne tikai sākums tik straujš, visa spēle piepildīta ar dizzying notikumiem!

Lejupielādēt Vecums un Conan : Rise un [ _2_] Godslayer Jums būs iespēja, ja jūsu dators atbilst šādām sistēmas prasības: Operētājsistēma Windows XP / Vista, procesors Pentium IV 3 GHz, DirectX 10 atbalstu; videokarte ar 128 MB un 1 GB RAM. Vecums un Conan : Rise un [ _2_] Godslayer krievu versija - jaunas iespējas, esošu kontu uzlabošanu, oriģināla spēle, kā arī piekļuvi grozījumiem, trūkst iepriekšējā nepilnībām spēle. Baudīt šo gameplay nedrošo, ar skaistu grafiku un reālu īstenošanu spēļu notikumiem, jums vajadzētu iegādāties Vecums un Conan : [ _7_] Rise un Godslayer . Jā, papildus samaksu, bet uzskatu, ka tas būs jāpamato iztērēto naudu!

Sākot Vecums un Conan : Rise un [ _2_] Godslayer spēlē, jums būs iespēja attīstīties saskaņā ar to, kas visvairāk pievilcīgu jums. Alternatīvu izstrādes sistēma ļauj unikalizirovat savu raksturu. Iedomājieties - jūs neviens cits izskatās! Sākt nepieredzējuši jauniesaucamais un kļūt augstākās klases cīnītājs - labi, tas var būt ļoti pievilcīgs tiem, kuru mērķis ir saputota pa malu? Parādīt citiem, ko tu spēj, izmantojot jauno papildinājumu!

Sāciet kara attīstās. World saplēstas gabalos dažādām frakcijām, katrs ar savu mērķi. Piemēram, Crimson Circle biedē visus iedzīvotājus impērijas, jo neviens nezina, kas būs izsviest šos vedņus nākamajā brīdī, Last Legion, pakļautībā Vispārējās mantkārīgs un apsēsta ar to, kā aizsargāt Great Wall, un trausli Blade - ir neviens cits kā par profesionālu slepkavu kurš var darboties klusi un profesionāli. Spēle ir tik daudz kā 10 frakcijas. Un izvēlēties pusē, jūs vēlaties, lai cīnītos, lai jūs varat sevi. Pievienoties tiem, kas ir vērts savu viedokli un īstenot kopīgus mērķus, neaizmirstot rūpēties par personīgo karjeru.

Spēle Vecums un Conan - Rise un [ _2_] Godslayer jums piedāvā daudz interesantu darbu, satikt jaunus monstriem un priekšniekiem, spēja pieradināt iepriekš nav pieejamas šādas naezdnyh dzīvniekiem, piemēram, tīģeris un vilks. Piedaloties daudzās kaujās, jums būs uzkrāt pieredzi un saņemt atlīdzību par noderīgas lietas. Revolūcija notika un arī samērā iekārtas. Tagad spēlētājs ir patiesi cienīgs izvēle, bet joprojām pietiekami liels stimuls iespēja doties alā, cerot nokļūt Epic sīkumiem. Starp citu, turpmāk virzīties uz priekšu, jo grūtāk kļūst, bet arī balvas, attiecīgi respektabls.

Get aktivizēšanas atslēgu nav zaudēt laiku, lai sāktu spēlēt Vecums un Conan : Rise un Godslayer . Un tad, pirms jūs nekad jautājums, ko darīt savā brīvajā laikā. Jūs centīsies atgriezties spēle pasaulē, jo šeit var iegūt neticami daudz pozitīvu emociju! Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more