Grāmatzīmes

Age of Darkness: Final Stand

Citi nosaukumi:

Age of Darkness Final Stand ir tumša RTS spēle. Ir vispāratzīts, ka augstākās klases grafikas līmenis nav obligāts stratēģijas spēļu atribūts, ar to viss ir kārtībā. Par mūzikas un balss aktieru atlasi komentāru nav, ar to viss kārtībā.

Šajā spēlē jums būs ļoti grūts uzdevums. Apturiet monstru barus, kas nākuši no tumsas plīvura, lai iznīcinātu visu dzīvību.

Lai uzvarētu kaujas laukā un vilni pēc viļņa atvairītu tūkstošiem ienaidnieku uzbrukumus, jums būs jāizveido cietoksnis ar spēcīgu aizsardzību.

  • Izpētiet resursu karti
  • Būvēt rūpnieciskās ēkas un aizsardzības būves
  • Izveidojiet spēcīgu armiju, kas spēj pretoties nakts radībām
  • Nesiet gaismu katrā pasaules malā, kliedējiet tumsu, kas var izsūknēt dzīvību
  • Uzlabojiet savas ēkas un paaugstiniet karavīru līmeni, kad viņi iegūst pieredzi

Bet pat ja jums izdosies izpildīt visus šos uzdevumus, negaidiet uz vieglu uzvaru.

Dažās citās vietās spēlētāji saskaras ar šāda spēka tumšajiem spēkiem.

Lai stātos pretī tumsas spēkiem, jums būs nepieciešami tikpat spēcīgi varoņi. Katram no šiem cīnītājiem būs unikālu prasmju kopums, kas padarīs citus komandas karavīrus spēcīgākus. Iegūstot pieredzi un paaugstinot līmeni, jums būs iespēja uzlabot pieejamās prasmes vai apgūt jaunas. Mēģiniet glābt varoņus un neļaut viņiem mirt, jo augstāks ir viņu līmenis, jo spēcīgāks ir viņu vadītais karaspēks.

Spēle ir cikliska. Dienas laikā vislabāk ir koncentrēties uz būvniecību un ieguvi. Naktīs, kad pasauli klāj tumsa, atvairīt daudzu ienaidnieku iebrukumu. Spēlei nepieciešama spēcīga nervu sistēma. Nav viegli noskatīties, cik daudzus dienas sasniegumus naktī burtiski dažu sekunžu laikā iznīcina ļaunie gari. Bet tas padara spēli unikālu un tik interesantu.

Tu nevarēsi sēdēt aiz sienām. Visvērtīgākais spēles resurss ir tumšā essence. Šo vielu var iegūt tikai medījot elites murgus.

Bet ne tikai jūs tos medīsit, viņi medīs arī jūsu karotājus. Dodoties medībās, esi uzmanīgs, nav grūti aizrauties un iekrist slazdā, kur daudz vairāk ienaidnieku viegli iznīcinās tavu komandu.

Cīņas notiek reāllaikā. Pret katra veida ienaidniekiem ir efektīvas dažādas kaujas tehnikas.

No pirmā acu uzmetiena var šķist, ka viss ļaunums ir vienāds, bet tā nav.

Kaujas laukā jūs gaidīsit:

  1. Spitters - spēj iznīcināt pretiniekus, netuvojoties
  2. Drupinātāji nodara milzīgus tuvcīņas bojājumus, un tos ir ļoti grūti nogalināt
  3. Spoki pārvietojas ļoti ātri
  4. Nightmares Elite Universal Assassins

Ienaidnieka armija sastāvēs no tūkstošiem šādu radījumu, kas kustēsies kā vilnis, aizslaucot visu savā ceļā.

Age of Darkness Final Stand ir grūti spēlēt, un dažkārt tas būs bezcerīgs. Bet nepārtrauciet cīnīties, un jūs varēsiet iznīcināt visus šos ļaunos garus.

Age of Darkness Final Stand lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nav iespējas. Spēli var iegādāties Steam portālā vai apmeklējot izstrādātāju vietni.

Glābiet nolemto pasauli no iznīcināšanas, sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more