Grāmatzīmes

Skartajā teritorijā Taktikas

Citi nosaukumi: Skartajā teritorijā Taktikas

Spēļu skarto zonu taktika ir pilnīgi jauna spēle klienta datorā. Lūk, jums būs ienirt pasaulē cīņas, kur jums ir nepieciešams, lai būtu patiess taktiķis.

Spēļu skarto zonu Taktika reģistrācija ir pieejama tikai pieaugušajiem lietotājiem. Lai reģistrētos spēlē jums ir nepieciešams norādīt:

1. Jūsu lietotāja vārdu.

2. Jūsu lietotājvārds un parole.

Spēle skartajā teritorijā taktika Jūs varat spēlēt kādā no veidiem, kas paredzēti, kā arī, izmantojot šādas prasmes:

  1. Player vs Player. Šī unikālā režīmā, kur jums cīnīties pret reālu pretinieku.
  2. Step režīmā. Šajā režīmā, jums būs iespēja parādīt savas taktiskās iemaņas.
  3. Vadības bloks. Tas ir veids, kurā, saskaņā ar komandu visu grupas karavīri, jums būs iespēja tikt galā ar jebkuru pretinieku skaitu.
  4. Izmantojot paslēptuves. Izmantošana seguma dod jums iespēju izmantot visas savas taktiskās iemaņas.
  5. Cīņas smēķētājus. Jūs varat izmantot visas iespējas un fasāžu par patversmēm.
  6. Uztveršanas karogu. Šajā režīmā, jums ir uztveršanas ienaidnieks bāzi cik ilgi vien iespējams, un saglabāt to. Jūsu kaujas bija veiksmīga, jūsu komanda jādarbojas saskaņoti.

Play skartajā teritorijā Taktika Jums tiks izvēloties vēlamo klasi jums:

  1. Soldiers klases Commandos ir labākie skauti un snaiperi. Viņiem ir lielisks pārskats, kā arī tie ir augsta līmeņa Maskēšanās. Cīnītāji var veiksmīgi saglabāt atsevišķas sarunas, iesaistīties izlūkošanas kontrolēt uztveršanas punktus. Viņi ir vāja bruņas, bet tajā pašā laikā tās piemēro spēcīgs snaiperis šautenes, kā arī dažādas granātas.
  2. Stormtroopers ir universāls klasē. Viņi veiksmīgi darbojas dažādās situācijās uz kaujas laukā. Stormtroopers veiksmīgi uzbrukt ienaidnieka kaujas pozīcijas, bet uztveršanas galvenie punkti, vai aizstāvot stiprināt to visu komandu. Tos raksturo vidējā. Kaujās viņi izmanto kopīgus automātiskie ieroči, granātas un granātmetēji.
  3. Heavy kājnieki izmantošana spēcīgi ieroči un bruņas ir ļoti spēcīga. Šī klase ir nozīmīgs spēks, kas ved uz citām klasēm un spēja lauzt gandrīz katru aizstāvībai. Tās var izraisīt nopietnus bojājumus visiem saviem ienaidniekiem. Smagie kājnieki ir vislēnākais klases spēle, kas ir zema pārskatīšanu un unobtrusiveness.
  4. Fire atbalsts ir labākais atbalsts kaujās, bez kāda uzbrukums ir lemta neveiksmei. Ar pastāvīgu sadarbību izlūkošanas karavīri uguns atbalstu var pilnībā mainīt kursu kaujas. Tās spēks uzbrukt ienaidniekiem ar lielu attālumu. Aizsargājošu bruņas raķešu un javas ļoti vāja, tāpēc tas ir ļoti vajadzīgs, palīdzību no citām klasēm. Uguns atbalsts ir pastāvīgi maina savu atrašanās vietu. Panākumu atslēga šajā klasē - ir pastāvīga kustība un mobilitāte kaujas laukā.

Skartajā teritorijā Taktikas spēle tiešsaistē noteikti vajadzētu uzvarēt milzīgs hit starp Gamers visā pasaulē.

Ienirt pasaulē skartajā teritorijā taktika internetā un iegūt daudz jautrības!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more