Grāmatzīmes

Skartā zona

Citi nosaukumi: Skartā zona

Skartajā teritorijā online - fantastisks multiplayer spēle ar bezmaksas klientu, kas transportē lietotājus nākotnē. Bez tam, jūs atradīsiet sev ne tikai 2025, kas kļuva kritiska cilvēces dēļ akūtu trūkumu enerģiju, bet arī var kļūt pētnieks paralēli zemes pasaulē. Jūs komandu ar algotņiem spēku un mēģināt iekarot šo ļoti pasauli. Sauc Zone pasaule ir viena liela vērtība - zila kristāli. Kam ārkārtas īpašības kristāli ir svarīgi, lai atrisinātu enerģijas problēmu, ka daudzi drosmīgs dvēseļu uzdrošinās mēģināt nokļūt zonā, izmantojot portālu Nikola Tesla. Bet, ja viss bija atrast veidu, kā nokļūt paralēlā pasaulē, tāpēc arī nepieciešams, lai novērstu pretinieku, kas parādās uz ceļa un izsalcis, piemēram, jums ir pirmais šajā lietā. Plus mutants monstriem un pēc tam sasniegt vēlamo iejaukties. Jums ir atkārtoti iesaistīties cīņās un veikt savu ceļu. No skarto zonu spēlē, jums pasaulē, kur nežēlība - tas ir normāli un nav vietas kompromisu. Apkopot visu savu drosmi un iekarot paralēlo pasauli!

Ņemiet vērā, ka spēle ir nepieciešams dažus parametrus, kas jāievēro ar datoru. Minimālās sistēmas prasības spēlē: Procesors Intel Core i3 trešās paaudzes (1. 33Ggts) vai līdzvērtīgs AMD, grafikas Intel HD Video vai 4000 NVidia GeForce GT vai 440 AMD Radeon HD 4000 un 3 GB RAM. Var instalēt klienta, tiklīdz jūs iet reģistrācija skartajā teritorijā. Jums ir, iesniedzot lūgumu piedalīties spēlē, informējot savu e-pasta adresi. Ņemot savu kontu, doties uz auspicious laikā, izveidojot raksturs. Jūs izvēlaties ceļu komandiera, un jūs būsiet spēlē skartajā teritorijā. Dzimumu, ķermeņa, krāsa, vecums un sejas iezīmes - visi pasūtījuma specifikāciju. Pastāv iespēja, un automātiska izvēle, bet, visticamāk, jums būs prieks, lai izveidotu savu varoni. Bez iepriekš minētajiem rādītājiem, norādāt nosaukumu un izvēlieties biogrāfija. Starp citu, ja ne uzreiz, ka jums ir iespēja pievienoties vienai no četrām esošajām sabiedrībām. Apskatīsim tos ciešāk.

Commandos (specializācijas - snaiperis Minesweeper un Scout) - teicams skauti, dažādi ātrās reaģēšanas un mobilitāte. Cīņa par tiem attālumā nav problēma - tie ir nepārspēti šādās kaujās. Galvenie ierocis kaujas uzbrukums un snaipera šautenes, granātas un mīnas. Turklāt tās prasmīgi izmantot kaujas drones un zina, kā apmācīt suņus izpētei.

Fire atbalsta (specializācija - uzstādīts granātmetēji, raķešu sistēmas, ložmetēju), piemēram, iepriekšējos korporācijām zelt kaujas tālumā. To priekšrocības - spēks un spēja darīt vislielāko kaitējumu. Korekcijas klases ir labi sabiedrotie, jo tie nevar būt tādi spēcīgi sevi par biedriem. Lietošana uguns atbalsta ieroči - uzstādīti granātmetējus, ložmetējiem un raķešu sistēmas.

Heavy infantry (specializācija - Smagie ložmetēji, flamethrowers un granātmetējus veltņi), ir spēkā no uzbrukumu ienaidnieka pozīcijām laikā. Tie ir mazliet lēns, bet jaudīgu bruņas un smagie ieroči kompensēt nelielas kļūdas. Kā cenšoties lauzt un aizstāvēšanai no galvenajām jomām smago kājnieki - lielas. Viņu ieroči - bises, smagie ložmetēji, flamethrowers un granātmetēji trumuļu.

Assault Kājnieku (specializācija - Assault šautenes, uzbrukumu šautenes, rokas granātu) - universāls cīnītāji. Tie ir liels atbalsts pārējo uzbrūk spēkā, kā aktīvi un aizstāvību, un uzbrukumu laikā. Bruņojums atbilst ar specializācijām.

Jūs varat pievienoties kādu no klasēm vai izveidot savu jaudu. Skartajā teritorijā spēli un ļauj šādai sapnis vēl vairāk aizraušanās cīnīties par galvenajām jomām, par stratēģisko pasaules kartē. Ciktāl tas attiecas uz ieročiem, kas tiks izmantotas, ir jāuzsver, ka tas viss ir jāpārskata. Tas ir, izmantojot dažādus moduļus veicat jūsu apģērbs vēl efektīvāk.

Ir daļa no milzīga armija jūs nedrīkstat aizmirst rūpēties ne tikai vispārējās interesēs, bet galvenokārt uz tās attīstību. Jūs sūknis savu raksturu, palielinot parametrus, piemēram, izturība, veselība, precizitāti, diapazonu, izturību, izlūkošanas, un citi. Starp citu, tiek parādīta visa nepieciešamā informācija par raksturu personas lietā. Bez rezultatīvo rādītāju šeit ir kaujas statistiku, saņēma balvas, pilnu biogrāfiju.

Jo skarto zonu tiešsaistē jūs atradīsiet daudz interesantas lietas, katrs pagājis cīņa vēl ilgi atcerēsies. Pasteidzies pievienoties spēļu kopienu un nobaudīt dzīvi postapokalipsticheskom pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more