Grāmatzīmes

Piedzīvojumu zemes: ģimenes savrupmāja

Citi nosaukumi:

Adventure Lands Family Mansion jautra ferma mobilajām ierīcēm. Grafika tradicionāli ir krāsaina karikatūras stilā. Jautra mūzika un laba balss spēle.

Ja jūs jau esat iepazinies ar lauksaimniecības spēlēm, tad jums nebūs grūti izdomāt vadības ierīces. Ja esat iesācējs, šeit ir neliela apmācība, kas jums palīdzēs, pirms sākat spēlēt Adventure Lands Family Mansion

Tālāk jūs gaida daudz mājas darbu un aizraujošu piedzīvojumu.

  • Pabeidziet uzdevumus, lai nopelnītu naudu
  • Izpētiet salu, lai atrastu resursus un vērtīgas lietas
  • Izveidojiet saimniecību pēc saviem ieskatiem
  • Rūpējieties par dzīvniekiem
  • Pārliecinieties, ka lauki nav tukši

Šis ir spēles galveno uzdevumu saraksts, taču tas īsti neatklāj visus jautros un aizraujošos piedzīvojumus, kas jūs šeit sagaida.

Apgabalu, kuru grasāties izpētīt, klāj migla, to var izkliedēt, virzoties dziļāk zemēs. Bet tas nav tik vienkārši izdarāms. Jums burtiski ir jānogriež savs ceļš. Tas ir grūts uzdevums, kura atjaunošana prasa daudz enerģijas, kas prasa laiku. Bet tas atjaunojas diezgan ātri, un, kamēr tas notiek, jūs varat atrast sev citu darbību spēlē. Turklāt starp sulīgo veģetāciju bieži sastopami priekšmeti un augi, kas sniedz papildu enerģiju turpmākai attīstībai.

Ceļojuma laikā jūs satiksit daudz interesantu personāžu, kas palīdzēs izpildīt uzdevumus un sniegs vērtīgus padomus.

Galvenais uzdevums ir uzbūvēt sapņu fermu, uz to ir vērsti Jūsu braucieni kuru laikā būs iespējams papildināt būvmateriālu un citu noderīgu resursu krājumus.

Lauku saimniecības dizains ir atkarīgs no jums. Izvēlieties stilu, kas jums patīk vislabāk, un izlemiet, kā novietot ēkas un laukus, lai tiem būtu vieglāk piekļūt.

Šķiet, ka nav nekā bīstamāka par lauku sētu, bet ne šī. Lai to paplašinātu un uzlabotu, būs jābrauc ar kuģi un pat ar lidmašīnu.

Neaizmirstiet par spēli, izstrādātāji ir nodrošinājuši ikdienas un iknedēļas pieteikšanās balvas.

Ir iespēja sazināties ar draugiem internetā un pat veikt kopīgus uzdevumus. Jūs varat apvienoties un palīdzēt viens otram.

Spēļu veikals regulāri atjaunina savu sortimentu, un tam bieži ir atlaides. Pirkumus var veikt gan par spēļu valūtu, gan par reālu naudu. Tērējot naudu veikalā, jūs tādējādi atbalstāt izstrādātājus un pateicaties viņiem par darbu.

Pati saimniecība spēj ražot pārtiku un daudz ko citu. Produktu pārdošana ļaus iegūt vairāk naudas un pat ātrāk atjaunot enerģiju.

Atlaides visbiežāk ir sezonas brīvdienās. Papildus izpārdošanai šajās dienās tiek rīkoti konkursi ar unikālām balvām.

Spēle nav pamesta, tā regulāri saņem atjauninājumus ar jauniem uzdevumiem un dekoru priekšmetiem.

Adventure Lands Family Mansion var lejupielādēt bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt un dodieties piedzīvojumā, lai izveidotu savu sapņu fermu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more