Grāmatzīmes

Piedzīvojumu līcis

Citi nosaukumi:

Adventure Bay ir neparasta lauku saimniecības spēle, kas pilna ar piedzīvojumiem un ceļojumiem, ko varat spēlēt mobilajās ierīcēs. Šeit jūs redzēsiet skaistu karikatūru grafiku. Mūzika, kā parasti, šādās spēlēs ir pozitīva un jautra. Spēlēt Adventure Bay patiks ikvienam, neatkarīgi no tā, vai jums ir 10 vai 60 gadi, jūs noteikti gūsit daudz prieka no patīkamas atmosfēras un aizraujošiem uzdevumiem.

Iziet pamācību, lai uzzinātu, kā vadīt spēli un doties uz tropu salām, kur jūs gaida piedzīvojumi.

Izpētiet apkārtni un izvēlieties vietu, kur būvēt fermu.

Lai jūsu saimniecība būtu veiksmīga, būs jāpārvar grūts ceļš.

  • Noņemiet veģetāciju un sagatavojiet vietu ēkām
  • Atrodiet, kur var iegūt nepieciešamos būvmateriālus
  • Apsējiet laukus, lai iegūtu bagātīgu ražu
  • Saņemiet govis un citus dzīvniekus
  • Nodrošina dzīvnieku barību un aprūpi
  • Dodieties iekšzemē un apmeklējiet citas tuvumā esošās vietas, meklējot visu, ko varat izmantot saimniecībā

Šis ir saraksts ar dažiem uzdevumiem, kas jūs gaida. Lai progresētu spēlē, jums būs regulāri jāveic ceļojumi un soli pa solim jāizpēta salu teritorija. Šī procesa laikā jūs iepazīsiet jaunus draugus starp šo vietu iedzīvotājiem. Pabeidziet savus uzdevumus un nopelniet vērtīgus artefaktus un monētas. Pa ceļam būs iespējams iegūt visu saimniecības attīstībai nepieciešamo.

Ejot uz priekšu, jums pastāvīgi jāatbrīvo ceļš. Šis process ir laikietilpīgs un prasa daudz pūļu. Jūs varat atvilkt elpu un gaidīt enerģijas papildināšanu savā saimniecībā. Uzmanīgi pārbaudiet augus, kas atrodas jūsu maršruta tuvumā. Dažiem augiem un krūmiem ir ārstnieciskas īpašības un tie var nekavējoties atjaunot iztērēto enerģiju.

Spēlē nav steigas un nežēlības. Jūs varat lēnām, patīkamā vidē pārdomāt katru savu soli.

Izrotājot apkārtni ar dekoratīvām ēkām, dārza mēbelēm un puķu dobēm, jūs piešķirsiet tai personību un padarīsiet pasauli skaistāku.

Piesakieties katru dienu, lai saņemtu ikdienas un iknedēļas pieteikšanās balvas.

Ik pa laikam apmeklējiet spēļu veikalu. Tajā var iegādāties dekoru priekšmetus, būvmateriālus un pat papildināt enerģiju. Pirkumi ir iespējami gan par spēles valūtu, gan par reālu naudu. Sortiments tiek regulāri papildināts un bieži ir atlaides. Ja vēlaties finansiāli pateikties izstrādātājiem, noteikti iegādājieties kaut ko.

Brīvdienās izstrādātāji jūs iepriecinās ar tematiskiem konkursiem un interesantām balvām.

Iegūstiet jaunus draugus starp citiem spēlētājiem un tērzējiet ar viņiem.

Izstrādātāji periodiski atjaunina spēli, lai jūs iepriecinātu ar jaunām teritorijām, dekorācijām un uzdevumiem.

Varat bez maksas lejupielādēt

Adventure Bay operētājsistēmā Android no lapā esošās saites.

Spēle ir pilnīgi bez maksas, instalējiet to tūlīt un dodieties ceļojumā uz pasakainajām salām, kur jums nekad nav garlaicīgi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more