Grāmatzīmes

Ace of Spades

Citi nosaukumi: Ace of Spades

Ace of Spades - kuba, multiplayer, komandu spēle pirmajā personā. Ace of Spades spēle diezgan specifisku, visas detaļas, elementi un pat varoņi ir veidlapas dizainers detaļas.

Tāpat kā jebkura datorspēle, Ace of Spades online ir pretenzijas parametriem datora. Tādēļ ir ieteicams, lai pārbaudītu šo sistēmu prasībām, kas nav sarežģīti:

 • Procesora takts frekvence - 800 MHz;
 • RAM - 256 MB
 • Cietā diska - 10 MB;
 • Card - 64 MB
 • Savienojums ar internetu;
 • Keyboard;
 • Mouse.

Pārliecinoties, ka viss ir pareizi, jūs varat doties uz reģistrāciju spēlē. Bet viss nav tik vienkārši, jo jūs varat lejupielādēt Ace of Spades bezmaksas ar torrent. Ace of Spades vai reģistrēt savu raksturu, kas būs:

  1. Apmeklējiet oficiālo mājas lapā spēles Ace of Spades;
  2. Lai izvēlētos lejupielādes spēli,
  3. Izvēlies - reģistrāciju;
  4. Ievadiet nosaukumu, savu raksturu,
  5. Norādīt nu derīgu e-pasta adresi. Ieteicams, lai pārbaudītu šo datu pareizības jūs,
  6. Izvēlies - reģistrs.

Sākumā spēle viss sākas ar izvēli vārtiem. Šeit ir iepazīstināja spēles režīmi: kļūmes veidu, daži kalni, dimanta raktuves, Zombie Mode un komandu cīņā. Katram režīmam ir oriģinālas iezīmes pāreja. Tad izvēlieties savu komandu, zaļie Filcs filca zilā krāsā. Bet tagad jūs varat izvēlēties savu raksturu. Jums tiek dota iespēja spēlēt vienu no piedāvātajiem četrās klasēs:

 • Brigadieris;
 • Snaiperis,
 • Rocketeer;
 • Miner.

Brigadieris - tuvcīņa viņa lāpsta. Primārais ierocis: ložmetējiem un pistole, ir granātas, tvertnes un piltuves sienas ir viņa rīcībā. Ir superweapon - ātras uguns mašīna lielgabals un bazuka.

Snaiperis - tuvcīņa - pickaxe. Ierocis: šautene, pistole. Arī mīnas, bunkurs un neliela sienas. Ļoti ātrs, veikls un labāk svārstījās.

Rocketeer - tuvcīņa - lāpsta. Aprīkojums: automātiskā, raķešu mugursoma. Tāpat, raķešu palaišanas, granātas. Peld ar raķešu mugursoma.

Miner - pick vai lāpstu tuvcīņa. Aprīkojums: pistole un dinamīts. Arī barikādes un kāpnes. Spēcīgs tuvcīņa un nekavējoties pūš daudz iespējas.

Spēlēt online spēle Ace of Spades ar šādiem burtiem nebūs garlaicīgi. Pēc izskata tie, protams, daudz neatšķiras. Galvenais mērķis šajā spēlē - lai izdzīvotu, lai veidotu kaut ko, bet pirmā lieta pati aizsardzība un cīņa ienaidniekiem uz mūžu. Jūs darbināt un nekavējoties stāvēt un atvašu vienu reizi, un labi, ka jums ir tas viss jau ir. Bet tas vēl nav viss, jo katru spēli režīmā pieejama papildus savus uzdevumus. Kopumā nav laika atpūsties. Kas ir labi, jo tas ir reālā spēle.

Un tas, kas to visu un jūt nepieciešamību mācīties spēlēt Ace of Spades, nav cita ceļa. Galvenais, kas jāatceras - izveidot pareizu un ātru aizsardzību - panākumu atslēga cīņā.

Ace of Spades spēle uz tirgu tikai kopš 2011, un nav, piemēram, parasto formu, bet tas jau ir saviem faniem. Jūs varat kļūt par vienu no tiem. Laba spēle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more