Grāmatzīmes

Ace Combat Assault Horizon

Citi nosaukumi: Ace Combat Assault Horizon

Sistēmas prasības:

Procesors: Intel Core 2 Duo @ 2. 2 GHz / AMD Athlon 64 X2 5000 +

OOZU: 2GB

Video karte: 512 MB

Disk Space: 16 GB

Ace Combat Assault Horizon - arkādes aviācijas simulators, kas turpina tradīciju par vienu no visvairāk ilgstošais sērijas žanra. Ace Combat Assault Horizon būs ne pārāk tālā nākotnē, jo īpaši 2015. Spēles varonis, pulkvedis bīskaps, vadītājs eskadriļa militāro spēku Apvienoto Nāciju Organizācijas, kas veic citu uzdevumu iznīcināt radikālo banda sauc par "slepkava", par norādījumiem apvienotajiem spēkiem Krievijas Gaisa spēku un NATO. Nākamajā lidojuma laikā, plakne parādījās no nekurienes, ar haizivs muti apgleznoti uz kuģa klauvē viņu un bīskaps spiests izgrūst, un tikmēr lidmašīna haizivs padara pagriezienu un aizņem neaizsargātu pilotam RAM. Šis stāsts varētu amuse kāds, bet spēle Ace Combat Assault Horizon nav tik vienkārši, un tas tie - tikai sapnis varonis, bet realitāte ir tāda, ka drosmīgs pilots cīnās ar nemierniekiem kaut kur Ziemeļāfrikā, bet daudzi notikumi viņa sapņu sākuma piepildās reālajā dzīvē pilots.

Spēle

Ganību arcade pagātnes sērija dod viņas prasību lepoties nosaukumu lidojuma simulators, bet šķiet, ka Ace Combat Assault Horizon, un tas nebija vajadzīgs. Kontrole spēli vieglāk iegūt būvētas un galvenais uzsvars tiek likts uz dinamiku, nevis autentiskumu. Piemēram, Ace Combat Assault Horizon plakne vai nopirkt dažas fantastisks ķermeņa komplekti, vai ieroči nav lielas problēmas, visas darbības notiek dīvaini konflikta laikā, kur cīnās līdzās Krievijas un NATO pilotiem, un galvenais ienaidnieks ir organizēta noziedzīga grupa no Krievijas ar ietilpīgu nosaukumu "slepkava". Tomēr, spēle Ace Combat Assault Horizon ir pirmā no visām daļām sērija, kas tiek turēti uz planētas Zeme, nevis fantāziju pasaulē ar dīvainu kontinentos, bet mazāk pazīstamu lidmašīnas. In Ace Combat Assault Horizon jūs varat spēlēt uz jebkuru gaisa kuģi, kas izveidota ar reāliem piemēriem un pat saglabāja pilnu nosaukumu modeļiem, kā arī ASV militāro helikopteru vai krievu izcelsmes.

Ir nopietns solis ceļā uz simulācijas, kas maz varēja sagaidīt no radītājiem vienu no interesantākajiem un populārākajiem datoru sēriju savā žanrā.

KA

, Lai rosinātu vēlmi starp faniem Ace Combat Assault Horizon nopirkt citu versiju, izstrādātāji ir sagatavojuši daudz interesantu pārsteigumu. Interesantākie no tiem ir vadības režīms CRA. Šī režīma būtība ir vienkāršot kaujas sistēmu. Tātad, ja jūs nozvejotas asti jūsu pretinieks, kas ir traks ritms sāk wagging un piecelties brašs pagriezienus, lai ņemtu jātiecas uz mērķi vispār satraukumu nav iespējama, tad push divas pogas, jūsu lidmašīna tiks iemesta neredzamo "koridorā" atkārtojot trajektoriju mērķa. Nejauciet to ar autopilota režīmā, jo, ja jums nav, laiku pa laikam, lai pielāgotu trajektoriju savu lidojumu uz mērķauditorijas, jūs varat atstāt šo "koridoru", CRA var automātiski shutdown. Inovācijas uzņēma ar ovācijām un pilnībā pārvietoti uz multiplayer cīņām, bet ne visi spēlētāji bija bijību šādam uzņēmumam, un par tiem multiplayer iezīme tika pievienots radīt cīņas, kur jūs nevarat izmantot CRA.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more