Grāmatzīmes

Ace Defender: Dragon War

Citi nosaukumi:

Ace Defender: Dragon War ir neparasta spēle, kas apvieno dīkstāves rpg un torņu aizstāvju žanrus. Spēle nevar lepoties ar labāko grafiku. Neskatoties uz to, viss tiek darīts diezgan kvalitatīvi, bilde patīkama. Ar efektiem un animācijām arī viss ir kārtībā, tās ir ar mēru, un tās nav kaitinošas.

Lai spēlētu Ace Defender: Dragon War, sāciet ar parasto procedūru, izvēloties vārdu un profila attēlu.

Spēle ir ievērojama galvenokārt ar to, ka tā ir divas spēles vienā. Spēlējot jums nebūs apnicis, jo spēlē ir divi dažādi cīņas veidi.

Varoņi, kas sadalīti trīs grupās

 1. Daba
 2. Dievišķā gaisma
 3. Mēness ēna

Jums būs jāizveido piecu varoņu komanda. Izstrādātāji jums atstāja trīs iespējas kā mājienu, un tad jums pašiem būs jāizdomā, kā izvēlēties piemērotus cīnītājus. Katram karotājam ir divas spēju rindas. Viens kodols, kas sastāv no vairākām unikālām prasmēm? plus inventāra vietas. Otrs ir paredzēts torņu aizstāvju cīņām. Paaugstinot līmeni, jūs varēsit uzlabot visas prasmes.

Spēles galvenajā lapā jūs redzēsiet karti ar daudzām spēles aktivitātēm, taču ne visas no tām ir pieejamas no pirmajiem līmeņiem. Lai atvērtu dažus, jums jāsasniedz noteikts līmenis.

Spēlē pieejamo vietu saraksts ir zemāk.

 • Debesu pils.
 • Arēna.
 • Arena of Kings.
 • Dārgumu meklēšana.
 • Tukšais bezdibenis.
 • Maģiskās drupas.
 • Rītausmas vairogs.
 • Pārbaudes tornis.

Katrā no šīm vietām ir daudz līmeņu, kuru izturot, jūs varat iegūt varoņu kārtis, zeltu un pieredzi. Kā arī kristāli, kas ir spēles vērtīgākā valūta.

Protams, spēlē ir ģildes un reidi. Ekspedīcija ar daudzām vietām.

Spēles arēna ir nedaudz neparasta, un tai ir divi režīmi. Viens ir tas, kad jūsu varoņi cīnās tieši. Otrais – kurā tavs uzdevums ir noskaidrot uzvarētāju abu komandu cīņā. Abos gadījumos par laimestu jūs gaida interesantas balvas.

Divi kaujas režīmi, viens no tiem ir parastais dīkstāves RPG kaujas režīms, kad ienaidnieku komanda iebilst pret jūsu cīnītājiem. Otrais ir torņu aizsarga stilā. Šajā gadījumā jūsu komandas karavīri cīnīsies ar ienaidnieka vienību baru. Cīņas sākumā jūs novietojat tikai vienu uz lauka, vēlāk par punktiem, kas iegūti, iznīcinot ienaidniekus, jūs varat piesaistīt kaujai pārējos savus cīnītājus. Šajā gadījumā tavs uzdevums ir atturēt ienaidniekus no kristāla, kuram ir 10 dzīvības vienības. Ja kristāls tiek iznīcināts, kauja tiek uzskatīta par zaudētu.

Pieejams kaujas un ātruma maiņas laikā, katrs var izvēlēties sev tīkamo.

Par ikdienas iekļūšanu spēlē ir bonusi. Ir vairāki veikali. Savienība, arēna, izšķīšana, dzīvnieku ilūzijas un vēl dažas.

Spēle tiek spēlēta diezgan ērti pat bez naudas ieguldīšanas. Ja vēlaties pateikties izstrādātājiem, varat kaut ko nopirkt un nedaudz paātrināt attīstību.

Ace Defender: Dragon War bez maksas lejupielādēt operētājsistēmā Android varat šeit, noklikšķinot uz saites lapā.

Spēle ir pelnījusi uzmanību ar neparastu divu dažādu žanru kombināciju, sāciet spēlēt tieši tagad un pārliecinies pats!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more