Grāmatzīmes

Telpa nesaistītajiem

Citi nosaukumi:

A Space for the Unbound ir ļoti laipna spēle, tā ir lieliska RPG spēle jums un jūsu datoram. Grafika šeit ir karikatūras stilā, kas atgādina klasiskās 90. gadu spēles. Visi varoņi ir skaisti nobalsoti, mūzika patīkama un netraucē pat tad, ja spēlē jau ilgāku laiku.

Spēle notiek vietā, kuru iedvesmojusi Indonēzija, taču nevis rosīgā metropolē, bet gan nelielā provinces pilsētiņā. Šajā ciematā ir neliela skola, kurā mācās zēns un meitene ar pārdabiskām spējām. Spēle stāsta par viņu attiecībām un grūtībām, ar kurām saskarsies iemīlējušies pusaudži.

Jūs sagaida daudz rūpju:

  • Atklājiet noslēpumus
  • Pārvarēt depresiju
  • Sazinieties ar citiem spēles varoņiem
  • Savākt kaķu kolekciju, kam ir daudz spēlē

Grūtības radās attiecībās starp spēles galvenajiem varoņiem Atmu un Raju, jo viņu kopīgās mācības tuvojas beigām. Palīdziet viņiem pārvarēt šo attiecību krīzi un labāk iepazīt vienam otru.

Spēle ir ļoti mierīga, bez cilvēku agresijas. Tai ir aktīvas darbības, kas saistītas ar pamodušos noslēpumaino spēku, kas apdraud pilsētas pastāvēšanu. Lielāko daļu laika jūs gaida daudzi dialogi, tāpēc, ja jums nepatīk lasīt, jums vajadzētu spēlēt kaut ko citu. Pārsvarā meitenēm patiks spēlēt A Space for the Unbound, bet varbūt arī daži puiši to spēlēs, lai gan, visticamāk, viņi to neatzīs.

Pilsētā ir daudz noslēpumu un noslēpumu, kas jums ir jāatklāj, sazinoties ar iedzīvotājiem. Pa ceļam varoņi satuvinās un sāk labāk saprast viens otru. Šeit jūs redzēsiet daudzas skaistas gleznainas ainavas ar interesantu arhitektūru. Burtiski katrs kadrs izskatās kā īsts attēls.

Detektīvstāsts, ko spēle stāstīs, ne pārāk mulsinošs un sarežģīts. Būtībā sižets ir par galveno varoņu sajūtām, kas kopā pārdzīvo bīstamu piedzīvojumu.

Spēles darbība aizvedīs jūs uz deviņdesmito gadu Indonēzijas nomalēm. Uzziniet, kā cilvēki dzīvoja tajās vietās. Tērzējiet ar satiktajiem varoņiem un iegremdējieties notikumos, kas notika viņu pagātnē.

Atmosfēru spēlē rada brīnišķīga mūzikas izlase, par to parūpējies talantīgais komponists Masdito Ittou Bakhtiar. Pateicoties muzikālajam noformējumam, jūs varat pilnībā iegremdēties spēlē un uz brīdi aizmirst par reālās pasaules esamību. Skatieties laiku, pretējā gadījumā jūs riskējat pavadīt vairāk laika spēlē, nekā plānots. Ir viegli aizrauties.

Pavadiet dažus vakarus jauku kaķu un jauku galveno varoņu kompānijā. Izglāb pilsētu no nāves un uzzini, ka dzīve nebeidzas ar skolas beigšanu, gluži otrādi, tā tikai sākas.

A Space for the Unbound bez maksas lejupielādējiet uz PC, diemžēl jums tas neizdosies. Spēli var iegādāties Steam portālā vai izstrādātāju oficiālajā vietnē. Izstrādātāji nav mantkārīgi un diezgan bieži pārdod savu radījumu par atlaidēm par nelielu naudu.

Sāciet spēlēt tūlīt un atklājiet Indonēzijas provinces pilsētas noslēpumus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more