Grāmatzīmes

Deviņas pasaules

Citi nosaukumi: Asgard

spēles Deviņas pasaules: ir grūti būt Dievam.

Lai sasniegtu šo mērķi, stratēģijām, kas balstītas uz

apgrozījuma, ir nepieciešams skaidrs rīcības plāns. Katrai rotaļlietai ir savs, bet, ja esat fantāzijas līdzjutējs, jums ir vājums Skandināvijas mītiem, mīliet MMORPG un nebaidāties no atbildības, spēle Nine Worlds ir izveidota jums. Asgardu iznīcina senie dievi, un, lai gan daži sludina labu, citi ieliek cilvēkus ļaunā stāvoklī. Ilgstoša atkāpšanās izraisīja karu, un, lai gan tā palēninājās, daži karstie punkti bieži uzliesmoja, un viens ir pilnīgi bruņots, lai atvairītu ienaidnieka uzbrukumu. Kāds ceļš jūs piesaista - mierīga apkārtne ar spēlētājiem vai laupīšana, kontrabanda, laupīšana un nebrīvē? Sāciet deviņās pasaulēs, lai spēlētu, un pārņemtu kontroli pār pilsētu, lai to panāktu ar godu un labklājību, izvēloties savu stratēģiju. Jūs saņemsiet privilēģijas un pilnvaras, iespēja pilnībā izmantot visas iespējas uzvaru ceļā ir jūsu izvēle.

Lai spēlētu deviņās pasaules kā pieredzējušiem spēlētājiem, uzmanīgi atcerieties iesācēju nodarbību. Jums tiks parādītas iespējamās darbības, kontroles metodes un iestatījumi. Pēc šādas pamatīgas apmācības, visas šaubas, jautājumi pazudīs, un jūs sapratīsiet dažus trikus:

 • Novichkam labāk slēpjas savā pilsētā, līdz viņi iegūst spēku. Esiet iesaistīti ekonomikas veidošanā un armijas attīstībā, kā arī nostiprinājies kaimiņiem.
 • Personīgi var sūknēt tikai karavīrus, un viņi automātiski cīnīsies.

Ekonomika pilsētai ir ļoti svarīga, un ir nepieciešams iegūt resursus un ražot preces pārpilnībā, lai armija būtu apmierināta visos punktos. Regulāri jāgaida bandītu apmeklējums, kas uzbrūk, aplauž, lauza un atstāj savu pilsētu ar laupījumu. Pasteidzieties, lai atgrieztos uzņēmumā un raktuvē darba stāvoklī, lai atjaunotu naudas līdzekļu plūsmu kasē. Ja jūs paši gribat atgriezties bruņotā vizītē pie saviem kaimiņiem, jūs varat to darīt, dodot komandu savai armijai, bet to darīt tikai tad, ja esat pārliecināts par savu pārākumu.

Uzziniet savu varoni.

Sāksim ar to, ka jūs nekontrolējat nevis konkrētu raksturu, bet visu pilsētu ar visām infrastruktūrām, tostarp armiju. Bet jūs varat nolīgt karavīrus no piecām sacīkstēm:

 • Magi
 • Immortals
 • Giants
 • Elves
 • Dwarfs

Trūkumi ar katrai sugai raksturīgajām tikumībām. Piemēram, milži apbēdina rūķus, bet tie ir zemāki par elfi, un tie nonāks rūķu uzbrukumā. Pētīt katra rakstura īpašības, veidojiet to bruņotu vienību un neaizmirstiet nepārtraukti piedalīties tā uzlabošanā. To reģistrēs katrs spēlētājs savā teritorijā, kad reģistrācija ir aiz deviņām pasaulēm. Varoņiem ir arī kategorijas pēc krāsu definīcijas:

 • Orange
 • Purple
 • Red
 • Blue

Sarkanie ir visspēcīgākie un retākie īpatņi, turpretī zilās rakstzīmes pieder viltībām, bet tās var izjaukt kā pamatu varoņu dvēseļu montāžai, un tās būs nepieciešamas, izvēloties varoņus ar augstiem rādītājiem. Dvēseles var izmantot arī kā veidu, kā palielināt varoņu spēku, un, ja jūs paaugstināsiet visas īpašības augstākajā līmenī, tas kļūs par vērtīgāko karavīru, kas spēj izkaisīt visu ienaidnieka armiju.

Deviņas pasaules

iPlayer ir lieliska pārlūkprogrammu balstīta stratēģija, kurā varat izpildīt savus Napoleona plānus, izveidot aliansi, iznīcināt briesmīgos priekšniekus, veikt augstāko reitinga līmeni, nopelnīt noderīgas prēmijas, paplašināt savas pilsētas robežas. Bet vissvarīgākā lieta ir debesu torņa iekarošana, kur tikai visvērtīgākie var uzkāpt, pārraujot visus 100 stāvus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more