Grāmatzīmes

4sight

Citi nosaukumi: 4site, 4sigt

4Sight spēle sci-fi iestatījumu. Pirms pieturas pie nākotnes futūristiskas pasaules, spēlētājiem būs jāpiesaista 4Sight, un tikai tad viņi piedalās PvP cīņās reālā laikā.

Tūtēja ne tik tālā nākotnē, lai gan, apskatot rakstzīmes un darbības vietu, jūs nevarat teikt. Kā jau minēts, notiek tiešsaistes cīņas starp reālajiem spēlētājiem, tādēļ uzvarētājs ir tas, kurš ir labāk sūknējis savus kaujiniekus un daudz zina par taktiku.

Mēs veidojam atdalīšanu.

Katram dalībniekam, kas sāka spēlēt 4Sight, jāapvieno četru drosmīgu karavīru komanda. Turklāt viņiem būs jāizvēlas, studējot sešu dažādu klašu pārstāvjus.

. Atlasot 4 labāko algotņu atdalījumu, jūs saskarsieties ar tādām pašām atdalītām daļām, kas pieder citai korporācijai. Sākot spēlēt spēli 4Sight, bieži vien ir jāuzņemas rokas. Maz ticams, ka četri no tiem pašiem cīnītājiem būs pilnvērtīga komanda, kas var tikt galā ar ienaidnieka viltību. Ir svarīgi spēt pielāgoties situācijai, kas var negaidīti mainīties. Tava dzīve ir atkarīga no tā, kā arī misijas rezultāts.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more