Grāmatzīmes

11x11

Citi nosaukumi: Futbola menedžera

11x11 online spēle - tā ir ļoti populāra futbola menedžera spēle, kur jums būs galvenais treneris savas futbola komandas. Pievienoties spēli 11x11 ir šāds: jūs izvēlaties nodalījumu uz "play", un dodieties uz reģistrācijas lapu 11x11. Šajā lapā, lai spēlētu spēli 11x11 tiešsaistē, jums ir jāievada lietotājvārds, e-pasta adresi, paroli, izvēlaties serveri, dzimuma, interfeisa valoda, dzīvesvietas valsti un komandu, un noklikšķiniet uz "reģistrs".

Pirms jūs spēlēt spēli online 11x11, ir svarīgi zināt, ka spēlētāji futbola komanda ir kopums, īpašības, kas ietekmē rezultātu maču:

40 gadu laikā, pārstāj piedalīties futbola spēlēs.

Game 11x11 internetā arī sniedz locekļiem futbola komanda tik īpašas prasmes

11x11 tiešsaistes futbola menedžera, ir būtiskas priekšrocības salīdzinājumā ar citām līdzīgām spēlēm. Pirmkārt, tiešsaistes futbola menedžera spēle 11x11 ir ļoti vienkāršs saviem noteikumiem var būt sakārtoti ļoti ātri, pavadot tikai dažas minūtes. Un, otrkārt, visiem tās vienkāršību, 11x11 online iegremdē jūs šajā lieliskajā futbola jautri spēlēt 11x11 online neļaus jums atstāt datoru, kas ir iemesls, kāpēc tas ir kļuvis tik populārs starp interneta lietotājiem.

11x11 reģistrācija ļaus jums izveidot futbola komandu 18 spēlētājiem. Jums ir izstrādāt stratēģiju un taktiku veicināšanas, jo komanda kopumā, un jo īpaši konkrētā spēlētāja. Online spēles 11x11 liek jums mērķi uzvarēt tik daudz spēles, iznīcinot konkurentus. 11x11 spēlēt veiksmīgi, jums būs nepieciešams veidot stadionu un nodrošināt pārskaitījumus, piedāvā apmācību, draudzības un kulminācija spēle - balva turnīri.

Jūs esat neapdomāti, emocionālo un gatavi vadīt savu futbola komandu līdz uzvarai? Sākt spēlēt 11x11 tieši tagad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more