Grāmatzīmes

1100AD

Citi nosaukumi: 1100AD: Kļūstot dzintara zemes

1100 AD Online - bezmaksas pārlūkprogrammu balstīta multiplayer online spēle, spēlē, kurā jūs varat justies kā valdnieks mazā provinces. Pēc žanra tiešsaistes stratēģija 1100 AD pieder ekonomikas simulācijas spēle. Nu, protams, katrs no mums kādreiz gribēju ņemt pārtraukumu no šiem nomācošs un pelēko darba ikdienas un justies daļa no senās pasaules? 1100 AD Online spēle stratēģiju, kas patiks katru pazinējs šādu produktu.

Pievienoties spēles 1100 AD, nav nepieciešams daudz laika, un nav īpaši sarežģīts process. Tas ir ļoti vienkāršs: jūs ievadiet savu konta nosaukumu, paroli un e-pasta adresi. Pēc tam, savā e-pastā, Jūs saņemsiet e-pastu ar aktivizēšanu savā kontā, šī reģistrācija būs vairāk nekā 1100 AD.

Kā jau minēts, 1100 AD online spēle, kurā jūsu rīcībā ir neliela pilsēta, kas situāciju, kas ir pilnībā atkarīgs no jums. Hronoloģiski notikumi spēlē, var attiecināt uz laika posmu no viduslaikiem, un tas nozīmē, ka galvenais mērķis ir aizsargāt savu pilsētu no nemitīgas uzbrukumiem no ārpuses iebrucējs. Tas nozīmē, ka aizsardzība ir būt šaubu virsū, un karaspēks vienmēr ir gatavi cīņai. Bet regulāri militārajām operācijām nav nepieciešams palaist garām galvenais aspekts, kas uztur spēli 1100 AD Online - ekonomikas sastāvdaļa, kas ir būtiska, lai attīstītu savu provinci. Šajā spēlē, jums ir nepieciešams, lai varētu ne tikai būt labs vadītājs un līderis, bet arī kompetenta komandieris, pēc tam, kad diplomātiskās vienošanās ne vienmēr ir veids, kā risināt problēmas, un dažkārt nepieciešams ķerties pie spēka pielietošanu.

Gameplay izstrādātājiem noslīpēta līdz pēdējai detaļai, un tas ir diezgan skaidrs, visā. Spilgts piemērs rūpējas par spēlētājiem, ir spēja droši aprīkot savu impēriju un pieņemt darbā nepieciešamo skaitu karaspēka pirmajās divās nedēļās spēli. Diezgan labs gājiens par daļu no izstrādātājiem atļauts jaunpienācēji jūtas komfortabli sākumā, un nav jāuztraucas par to razmetennymi lauskas konkurentiem pārspēj tos vairākos līmeņos. Ti divas nedēļas jūs vienmēr varat tērēt par tādiem svarīgiem lietām kā ēku kreposttnyh sienas, īri un apbruņošanu karaspēku vai piedalīties jousts un turnīros, tērzēt ar kaimiņiem.

Play spēli 1100 AD ir vairāk jautrības ar draugiem, jo ​​spēlē perfekti īsteno sistēmu klanu un ģildes, un pievienoties klana ir vērts. Vispesimistiskākajā gadījumā jūs saņemsiet prēmijas klana un visoptimistiskākās - atbalstu un palīdzību saviem kolēģiem jebkurā laikā, kad tas ir nepieciešams, lai jums.

Best of all, izrādās, kad jūs sākat spēlēt spēli online 1100 AD - ir tas, ka tā nav prasīga pavadīto laiku spēlē. Ar un liela, lai izsekotu un organizēt viss, kas jums ir nepieciešams ne vairāk kā divdesmit minūtes pyatnidtsati dienu. Visas jūsu komandas tiks uzklausītas un darbojās pēc jūsu jautājumiem, patiesībā, lielākā daļa jebkuru darbību darbojas automātiski. Tas nozīmē, ka monitors vai apstiprināt to sniegumu, jums ir nepieciešams būt.

Vēl viens liels solis attīstītāji - tā ir iespēja iegūt personas konsultantus. Nu, pieņemsim, ka jums ir absolūti nav ieinteresēti militāro jomu valstī un ekonomiskā ir jūsu personas uzraudzībā. Nav problēmu, noma sev militārais padomnieks, kurš nodrošinās, ka jūsu militārā politika vienmēr ir bijusi līmenī. Tā spēlēt 1100 AD būs ļoti interesants un patīkams.

1100 AD spēlēt tāpat kā visi, bez izņēmuma, kurš mīl attīstīt un aizraujošu spēļu produktiem. Nelietojiet kavēties, reģistrēt un pierādīt, ka mēs esam pelnījuši būt reāls uzvarētājs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more