Grāmatzīmes

Travijas valstības

Citi nosaukumi: Travijas Karaliste

Travian Kingdoms pārlūka spēle tika izlaista 2015. gada martā. Tas aizvedīs jūs uz seniem laikiem, kad Gauli un romieši pastāvīgi atradās naidībā, pierādot viņu pārākumu. Bet tagad vācieši viņiem pievienojās. Pieņemot vienu no pārstāvjiem, jūs atradīsiet sev biezu lietu, veidojot un attīstot pilsētu, piesaistot karaspēku, meklējot sabiedrotos un cīnoties ar ienaidniekiem.

Lai atskaņotu Travian Kingdoms, jums ir nepieciešams tikai dators un interneta pieslēgums. Kamēr jūs esat iepazinušies ar datora vadību, izstrādātāji sagatavo versiju, kas būs pieejama mobilajos tālruņos.

Tāpat kā jebkurā citā stratēģijā, ir jāveic daudzi dažādi soļi, pievēršot uzmanību detaļām, kas ietekmē gala rezultātu.

Par plānotajām iespējām un iespējamiem notikumiem

Pirmkārt, izvēlieties savu cilti:

 • Germans
 • Gally
 • Rimlyane

Stav pie tautas galvas, jums ir jākļūst spēcīgam, tāpēc kaimiņi jūs ciena, un daži baidījās. Sākumā tas ir mazs ciemats, kuru ir viegli uzvarēt, bet pakāpeniski tas kļūs par pilsētu, pēc tam uz stiprinātu cietoksni. Nodrošiniet savu armiju:

 • Ieroči
 • Housing
 • Resources

Kaimiņattiecībām ir nepieciešama uzmanība, un jums vajadzētu noteikt, kurš no viņiem kļūs par jūsu pretinieku un kurš būs sabiedrotais. Tā kā katru norēķinu kontrolē reāls spēlētājs, tam ir nepieciešama Travian Kingdoms reģistrācija.

Izpētīt tuvējo cilšu iespējas pirms karu paziņošanas. Ir svarīgi, lai jūs varētu attīstīt savu armiju, aprīkojot to ar nepieciešamo pieredzi un ieročiem, lai nodrošinātu uzvaru. Cīņās jūs varēsiet izmantot jaunas, ar minerālvielām bagātas zemes; kokmateriāli nesošie meži; lauki, kas audzē graudus. Veiksmīgas misijas paaugstina jūsu statusu, un jūs drīz tiks iecelts par karali vai imperatoru.

Mēs esam apstiprināti cīņās

To, lai ideāli veiktu jūsu kampaņu, jums jāzina dažas katras tautas iezīmes un kaujas nianses.

 • Gally aizstāvēt labāk, aizstāvot savas pozīcijas.
 • Vācijas karaspēks rāda dedzību un veiksmīgi uzbrūk.
 • Romas leģions ir zelta vidusceļš, kurā abas iespējas ir līdzsvarotas.
 • Stādot svešzemju pilsētu, karavīri izmanto katapultu un cenšas iznīcināt ienaidnieku, konfiscēt teritoriju.
 • Darbojoties parastajā reizē - viņi ir iesaistīti laupīšanā.

Par vadītāja lomu Travian Kingdoms iPlayer nosaka arī attīstības ceļu:

 • Gubernators ir cieši iesaistīts ekonomikā, bet viņam ir jāmaksā par savu labklājību.
 • .Vēlnieks vairo militāro spēku un nodarbojas ar diplomātiskajiem jautājumiem. Arī uz viņa pleciem atrodas vasālu aprūpe.

Travian Kingdoms

ārējie atribūti Pirmā lieta, kas atšķir Travian Kingdoms starp citām rotaļlietām, ir spēja pārveidot savas rakstzīmes ārēji, dodot viņiem tradicionālu izskatu atkarībā no cilts (Gaul, romiešu vai vācu). Ar drēbēm un visa veida deguniem, acīm, mutēm, ūsām un frizūrām tie izskatās bīstami vai labi.

Par karaspēku, kas uzbrūk, jūs mest agresīvu izskatu, bet aizstāvji paliek mierīgi. Kontrastējošās valstu robežas ir viegli identificējamas, ja aplūkojat teritorijas karti. Ēkas viduslaiku garā mainās no izskata uz skaistākām ēkām.

Spēle tika izlaista kā papildinājums Travijas Visumam, bet tā kļuva par atsevišķu versiju un veiksmīgi nokārtoja eksāmenu par sabiedrības atzinību. Tā ir saglabājusi jau glābto spēļu spējas, un jaunās iezīmes, kas parādās, ir vairāk saistītas ar ārējiem atribūtiem, kas jau ir pieminēti. Tātad spēlēt, baudot vēsturisko stāstu ar militāro-ekonomisko aizspriedumiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more