Grāmatzīmes

Zvaigžņu spokiem

Citi nosaukumi: Zvaigžņu spokiem

Game Star Ghosts: cīņas saules sistēmā

kosmosa telpu piesaista patiesos komandus, un Star Ghosts spēle ir kļuvusi par slaveno Space Rangers neoficiālo turpinājumu. Attīstītāji paši atzina, ka Kirgizstānas Republikas Kaļiņingradas autoru darbs ir par pamatu savam produktam. Bet man jāsaka, ka Star Ghosts ir daudz interesantāk spēlēt. Šī jautrība no pirmajām minūtēm jūs pārsteidz ar pirmās misijas darbību piesātinājumu, kur jums ir jāiznīcina ienaidnieka kuģi un jāiet uz vārtiem.

Telpas telpas izskatās dzīvīgas - mazi maršruti lido apkārt, un iespaidīgi kruīzeri ir defilingi, asteroīdi un noderīgu minerālvielu fragmenti lēni peld. Nepalaidiet garām iespēju tos izvēlēties - daži būs noderīgi degvielai, citi tiks pārstrādāti citām vajadzībām.

Jūsu darbības nosūtīs operatori no stacijas, brīdinot par briesmām vai norādot kustības ceļu. Un ir vieglāk vadīt kuģi - ar peles palīdzību noklikšķiniet uz bultiņas norādītā punkta, un jūs, visticamāk, nokļūsiet uz adresi.

In spēlē ir trīs frakcijas:

  • Aurora
  • Titan
  • Phoenix

Par viņu cīnītājiem viņi un māte un tēvs darīs visu, kas ir vajadzīgs, un pretī viņi pieprasa bezstrīdus rīkojumu izpildi. Tie atšķiras tikai ar kosmosa kuģu izskatu un veidiem. Pirms izvēlēties, kādu frakciju vēlaties pievienoties, izpētiet to principus un viedokļus.

Big lielas iespējas

Spēles patiesais pārsteigums ir tas, ka Star Ghosts reģistrācija nav nepieciešama, jo process sākas nekavējoties. Un šeit jūs esat neliela maršruta pilots un ap neticams skaistums un gaidāmā briesmas. Protams, jūs vēlaties ātri pāriet uz iespaidīgu kaujas kuģi, bet tam jums ir nepieciešams saliedēt, ietaupīt zināmu pieredzi un naudu. Kā to izdarīt? Tāpat kā jūs rīkojāt arī citās pārlūkprogrammu balstītās rotaļlietās:

  • Sales
  • Veiciet uzdevumus
  • Lai piedalītos kaujas operācijās

Up uz šo brīdi, kad jūs apsēdāt stāvā kuģī, pašreizējā aprūpe netraucēs, jo jums būs jādodas uz daudzām cīņām. Stipriniet bruņas, modernizējiet dzinēju, uzstādiet jaudīgus ieročus un uzticamu aizsargspēka lauku, izveidojiet plašu bagāžas nodalījumu. Neizmetiet vecās daļas, ja tās nevajadzīgi vajag, jūs vienmēr varat tos pārdot tirgū.

Nav iespējams uzskaitīt visus modernizācijas aspektus, jo ir vairāk nekā simts. Iedomājieties, cik daudz iespēju Star Ghosts atver jums - tas ir patiesi kosmisks mērogs.

Will šaut, šaut

. Spēles iezīme ir spēja uzbrukt pat iesācējiem, liekot viņiem nervu sabrukumu. Tālu no visiem izstrādātājiem atļauj sev šādu brīvību, bet tajā ir kaut kas, piemēram, pašam savam ChSV.

Kopumā Star ghosts neuzkrita iespēju fotografēt jebkurā gadījumā. Noguris no lēnām attiecībām ar kaimiņu? Atzīstiet viņam karu. Jūs varat izmērīt savu spēku, apvienojot masveida cīņas un piedaloties bosu cīņās, iznīcinot nenobriedušos spēlētājus vai pieredzējušos.

. Kaujas notiek reālā laikā un režīmā, ko var saukt par pusautomātisko. Jūsu kuģis reaģēs uz ienaidnieku, kas ir parādījies tuvumā ar uguni, un tavs uzdevums ir virzīt tās darbības, izvēloties, kuru rīku izmantot, ko izmantot uzlādēšanas kasetnes un kādas prasmes izmantot. Tas ir ļoti vienkāršs veids, kā kontrolēt, bet masveida problēmu gadījumā tiek izmantota unikāla taktika.

Spēļu un uzdevumu izpilde, jūs iegūstat noderīgus priekšmetus, atlīdzības un daudz jautrības, kas pats par sevi ir vērtīgs. Tikai vēlēt jums lielas uzvaras un sasniegumus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more