Grāmatzīmes

Iekarošanas dziesmas

Citi nosaukumi:

Songs of Conquest ir uz gājieniem balstīta stratēģija, kas noteikti iepriecinās visus šī žanra cienītājus. Spēlei ir klasiska stila grafika, kas piešķir tai to laiku šarmu, kad trešie varoņi bija viena no populārākajām spēlēm. Šis projekts daudzējādā ziņā ir līdzīgs minētajai spēlei un citām šīs līnijas spēlēm. Tajā pašā laikā spēle daudzējādā ziņā ir pārāka par saviem priekšgājējiem.

Pirms Songs of Conquest atskaņošanas izvēlieties frakciju, kas jums patīk. Spēlē ir četras frakcijas.

  • Arleonas iedzīvotāji ar bruņiniekiem un kavalēriju, taču šajā frakcijā ir arī neparastas vienības, proti, fejas un meža gari.
  • Rānas purva iemītnieki cīnās par neatkarību pret saviem apspiedējiem. Kā jūs varētu nojaust, tās ir inteliģentas vardes, bruņurupuči un pat pūķi.
  • Lot nekromanti, zintnieki un kultisti.
  • Bārija algotņi no tuksneša reģioniem.
Katrai frakcijai ir pieejama arī 100 000 A stāstu kampaņa.

Frakcijas izvēle ir jāpieņem uzmanīgi, jo spēles laikā to nevarēs mainīt, un atšķirībā no citām līdzīgām spēlēm šeit nevarēs salikt armiju, kurā būs dažādu frakciju vienības. Jūs varat izlaupīt tikai citu grupējumu radījumu mājokļus, bet jūs nevarēsit nolīgt karotājus. Līdzīgi ir ar ienaidnieku pilīm. Pēc pilsētas sagrābšanas jums ir divas iespējas, sadedzināt to un pēc tam pārbūvēt vai pārvilināt iedzīvotājus uz savu pusi. Pēdējā gadījumā kazarmas daļēji darbosies jūsu labā, taču tajās varat nolīgt tikai savas frakcijas karotājus. Tas nav ērtākais variants, jo, lai uzturētu kārtību, bieži ir nepieciešama pastāvīga varoņa klātbūtne pilsētā. Ja runājam par lielu pilsētu, tad ir trešais variants – okupācija. Lielo pilsētu gadījumā šī iespēja ir vienīgā. Karaspēku pilsētā nevar nolīgt, bet jūs saņemsiet resursus, ko šāda apmetne nodrošina.

Pilsētas var attīstīt, paaugstinot ēku līmeni un paplašinoties, lai iegūtu lielāku peļņu un vairāk vienību savā komandā.

Armijas papildināšana spēlē notiek katru dienu, nevis katru nedēļu. Tāpēc ir vērts precizēt savākšanas punktu, lai katru dienu neapmeklētu visas kazarmas.

Cīņas režīms ir tradicionāls, taču ne bez atšķirībām. Lauks ir sadalīts ar sešstūra šūnu režģi. Tam var būt šķēršļi. Taču ir arī jauninājums pauguru veidā. Ieņēmusi kalnu, tuvcīņas vienība saņem bonusu par tās īpašībām, un liela attāluma vienības palielina savu uzbrukuma rādiusu. Pirms kaujas jūs varat novietot vienības savā laukuma pusē atkarībā no jūsu vēlmēm. Vienību skaits ir atkarīgs no varoņa attīstītās vadības.

Paceļot līmeni, varonis uzlabo kādu no savā arsenālā esošajām prasmēm vai var apgūt jaunu. Ik pēc astoņiem līmeņiem varat izvēlēties kādu īpašu, jaudīgāku prasmi.

Katram varonim ir inventāra vietas kempinga aprīkojumam, amuletiem vai ieročiem. Pareizi aprīkojot to var palielināt kustības diapazonu kartē vai palielināt aizsardzības vai uzbrukuma parametrus kaujas laikā.

Songs of Conquest diemžēl nevar lejupielādēt bez maksas uz PC. Bet jūs varat iegādāties spēli Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā vietnē.

Ja jums patīk šāda veida spēles, noteikti nevajadzētu palaist garām šo! Ienirstiet maģijas un varoņu pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more