Grāmatzīmes

Solaris dziesma

Citi nosaukumi: Solaris dziesma

Solaris dziesma: ne viss ir mierīgs Laputa Kingdom

Tīmekļa pārlūka spēle Solaris dziesma aizvedīs uz Laputas kontinentu, kas labi pazīstams ar anime faniem. Šeit valda maģijas spēks, ko atbalsta tehnoloģija. Šīs teritorijas vēsture zināja katru reizi un mierīgi, un kad to dominēja dēmoni. Bet tie nav parādījušies Laputā piecus simtus gadu, pateicoties Pasūtījumam. Šajā laikā iedzīvotājiem izdevās pierast pie klusas dzīves, un vienradzis atkal mierīgi ganās zaļajos laukos. Tomēr ļaunie spēki atkal pasludināja sevi, un iedzīvotāji arvien vairāk sāka pamanīt monstrus savā laukā. Ir pienācis laiks aicināt drosmīgos varoņus, kuri nebaidās spēlēt Solarisa Dziesmu, iznīcinot nelietis.

Personāli, nodarbības un mājdzīvnieki

Kad Solaris reģistrācijas dziesma ir pabeigta, sāciet izpētīt iestatījumu. Pasaku valsts iedzīvotāji izskatās kā skaistāka bērnu lelle ar lielām acīm, izceļot astes, īsas svārkus un biksītes, bērnu cepures. Tajā pašā laikā uz vīriešu rakstura sejas var augt bieza bārda, un maza meitene šūposies ar Damaska ​​zobenu. Un šī armija ir gatava pretoties briesmīgajiem dēmoniem un briesmīgajiem monstriem.

Visas rakstzīmes ir sadalītas sešās grupās:

  Burvji nav labākie cīnītāji tuvcīņā, bet tie nav briesmīgāki, kad runa ir par psiholoģisko uzbrukumu. Izmantojot totēmus un viļņus, viņi kontrolē ienaidnieku vienības un kontrolē situāciju uz lauka.
 • Karotāji meistarīgi saduras ar savu zobenu, saskaroties ar ienaidnieku. Pēc tiem pārējais ir nedaudz darba.
 • . Šāvēji atstāj prom no frontes līnijas, bet no garām pozīcijām efektīvi soda ienaidnieka armiju, uzsākot to bultiņas.
 • Mednieki izseko pretinieku, pārvietojas pāri laukam un iekļūst ienaidnieka vienības aizmugurē. Viņiem ir liels ātrums un liels iznīcināšanas koeficients.
 • Magi joprojām ir slaktiņu fani. Pievēršoties senajiem viļņiem, viņi prasmīgi piemēro tos ienaidnieka masu iznīcināšanai. Bet fiziski tik vāji, ka viņi nespēs izturēt nelielu iesprūdi.
 • Shamāni pārspēja tamburīnus un aicināja palīdzēt gariem, kad viņu biedru brūces tiks dziedinātas. Tos var saukt par pacifistiem, kuri paši nemirst un lūdz par to, kas ir viņu apkārtnē. Ar viņu palīdzību sabiedrotie karavīri saglabā veselību un iegūst īslaicīgu neaizsargātību.

Fantajas pasaulē ir ierasts iegādāties dažādus mājdzīvnieku palīgus, un šis produkts nav izņēmums. Šeit jūs varat augt savu vai pieradināt savvaļas mājdzīvnieku, bet papildus dzīvniekiem, spēlētāji, pūķi, elfi, roboti un augi pavadīs spēlētājus.

Sākumā mājdzīvnieki ir divās valstīs: zīdaiņiem vai savvaļā. Zīdaiņi ir jāuzlabo visu laiku, uzkrājot pieredzi cīņās un iegūstot priekšmetus. Palīgu var iegūt dažādos veidos:

 • Sakauj briesmoni kaujā un pēc tam pieradiniet viņu
 • Pētot dungeons, meklējot mājdzīvnieka olu
 • Izmēģiniet olu dažiem sasniegumiem vai piedalieties spēļu pasākumos
 • Pāriet aizliegto seno ceļu un paņemiet pūķa olu no both
 • elpas trūkuma

Kas sagaidīt no kaujas

Fighters iPlayer dziesmā Solaris notiek kā soli pa solim, kad pēc katras jūsu izspiešanas pretinieka atbilde seko. Jūs varat izmantot "avtoboem", bet tikai tad, ja ienaidnieks vienkārši nevar radīt nopietnus savainojumus. Citos gadījumos funkcija garantē 90% zaudējumu.

To grūtāk cīnīties ar priekšniekiem, un, lai tos uzvarētu, jums ir nepieciešams laiks, lai uzkrātos pietiekami daudz prasmju, lai ne tikai atbaidītu, bet arī sagrautu ienaidnieku ar spēku. Bet uzvarētāju iezīmēs attīstītāji, un jūs saņemsiet pienācīgu atlīdzību.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more