Grāmatzīmes

Solitaire Grand Harvest

Citi nosaukumi:

Solitaire Grand Harvest Trīs virsotnes Solitaire kāršu spēle. Spēlei ir skaista karikatūras stila grafika, laba balss spēle un mūzika.

Šī ir kāršu spēle, kas apvienota ar fermu, diezgan reta kombinācija. Pateicoties tam, ir daudz interesantāk risināt solitāra spēles.

Jums jāspēlē:

  • Spēlēt kāršu spēles
  • Attīstiet jums uzticēto saimniecību
  • Audzē dažādus augus laukos un novāc ražu
  • Mājdzīvnieku un mājputnu šķirne un kopšana
  • Nodarboties ar visdažādāko produktu ražošanu
  • Tirdzniecība ar lauksaimniecības produkciju

Šis ir īss saraksts ar lietām, kas jūs gaida, tagad parunāsim par to visu sīkāk.

Atrisinot pasjansa mīklas, jūs nopelnāt zvaigznes, kuras varat izmantot savas saimniecības audzēšanai.

Spēlē ir daudz līmeņu, tāpēc neuztraucieties, ja jums pietrūkst zvaigžņu un jūs vēl neesat izveidojis savu sapņu fermu.

Ar katru jaunu līmeni mīklu sarežģītība palielināsies. Turklāt, saimniecībai attīstoties, jaunas ēkas un esošo ēku uzlabojumi būs dārgāki. Jo ilgāk spēlējat, jo vairāk atjautības jums būs jāpierāda, lai turpinātu spēli. Bet bez tā spēlēt kļūtu garlaicīgi, un spēle ātri nogurtu.

Papildus zvaigznēm pasjansu spēļu risināšanai iegūsi iespēju nopelnīt dārgakmeņus, kas ir spēles augstākās klases valūta, pastiprinātājus un retas lietas, kas noderēs tavā mājsaimniecībā.

Neaizmirstiet katru dienu ieskatīties spēlē, un izstrādātāji pateiks jums ikdienas un iknedēļas balvas.

Jums nekad nebūs garlaicīgi spēlēt Solitaire Grand Harvest, kad būs pabeigts katrs posms un atrisināta mīkla, jūsu saimniecība kļūs labāka. Daudzi lauki un tajos audzētās labības ļaus saimniecībai gūt vēl lielāku peļņu, ko varēs izmantot tālākai attīstībai.

Pārvērtiet nolaistu fermu ar pāris ēkām par plaukstošu biznesu.

Savienojiet savus sociālo mediju profilus spēlē, lai varētu dalīties ar saviem panākumiem ar draugiem un par to saņemt atlīdzību no izstrādātājiem.

Papildus fermas attīstībai laika gaitā, jūs varēsiet atvērt jaunus spēļu režīmus un atrisināt vēl sarežģītākas un garākas pasjansa spēles.

Spēlei ir spēļu veikals, kurā par īstu naudu varat iegādāties spēles iekšējo valūtu, pastiprinātājus un citas vērtslietas. Nav nepieciešams veikt pirkumus par īstu naudu, bet, ja jums patika spēle, tad šādi jūs pateicaties izstrādātājiem par viņu darbu.

Līdz brīvdienām spēlē tiek rīkoti tematiski konkursi ar vērtīgām balvām, kuras citreiz nevar laimēt.

Spēle saņem regulārus atjauninājumus, kas pievieno jaunus līmeņus, un fermā parādās jauni dekoru priekšmeti un ražošanas ēkas, lai padarītu to vēl ērtāku un palielinātu ražošanu.

Solitaire Grand Harvest bez maksas lejupielādēt operētājsistēmā Android jums ir iespēja tieši šajā lapā, noklikšķinot uz saites.

Sāciet spēlēt tūlīt! Jūs atradīsiet daudzas interesantas kāršu mīklas un fermu, kurai nepieciešams gudrs un gādīgs saimnieks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more