Grāmatzīmes

Leģendas dzimšana

Citi nosaukumi: Mythborne

Game dzimšanas leģenda, kur pagānu dievi atdzīvojas

Daži cilvēki paliek vienaldzīgi pret aizraujošām seno grieķu leģendām, kas stāsta par olimpisko dievu dzīvi, viņu varoņiem, laimīgajām brīvdienām un mīlas stāstiem. Ja jūs ticat stāstiem, viņi mēdza doties zemē pie cilvēkiem, bet kopš tā laika ir pagājuši daudzi gadsimti. Ja pirms cilvēki lūdza viņiem žēlastību, tad tagad Zeusam un viņa uzņēmumam bija vajadzīga palīdzība, un leģendu dzimšanas spēles spēle sasauc varoņus gaidāmajām cīņām par Olympus.

. Augstākie dievi tiek apdraudēti ar Titāniem, kas reiz bijuši iemetuši zobakmenī par nežēlību. Bet, būdami ieslodzīti, viņi nepieņēma likteni un atrada ceļu uz atbrīvošanu. Pandoras zārks tika atvērts, un izcēlās citi pasaules dzīvnieki, slimības un katastrofas, kas pavēra ceļu titāniem augšējai pasaulei. Sākotnēji dievi centās tikt galā paši, bet sāka ciest sakāvi. Baidījās par Olympus likteni, viņi iemeta cilvēkus, aicinot viņus palīdzēt.

Sākot spēlēt leģendas dzimšanas brīdī, jūs netiks atstāti viens pats ļaunuma priekšā. Olimpieši noteikti palīdzēs ar padomiem, zināšanām un ieročiem. Kopā jūs noteikti veicat atbildīgu misiju un braucat no elles no ļaunajiem titāniem

Dalīties klasēs

Vienkārši iedomājieties brīvo telpu skaistumu, no pasakainajām ainavām leģendārajā Olympus kalnā ar krāšņiem dārziem un lieliskām pilīm līdz otras pasaules drūmīgajām skaistākajām vietām, kur lavas plūst, nevis upe, līdzenumi neapstājas mirdzoši. Bet pat šajā neērtajā vietā ir zināms šarms.

Kamēr apbrīnojat krāsainus uzskatus, neaizmirstiet, ka svarīga misija ir priekšā. Lai iznīcinātu senos agresorus, ir nepieciešama leģendas dzimšana, un pēc tam to cilvēku izvēle, kurus vēlaties iesniegt, ir:

 • Orakul
 • Mag
 • Paladins
 • Hunter
 • Duelist

Katrā rakstzīmi ir noteiktas spējas. Kaut arī daži karavīri pārvieto muskuļus kustībā un trāpīgi strādāja ar zobenu, sasmalcinot ienaidnieku mazos drupos, citi mest tos ar šķēpām un bultām vai izsaucot dabas burvju spēkus. Ikviens cenšas pēc iespējas labāk, lai jūs pastāvīgi uzlabotu.

Lai gan varoņu spēks ir zemākajā stadijā, arī ienaidnieki atbilst šim līmenim, bet kopā ar jums gūst spēku un pieredzi, un tāpēc nepalaidiet garām iespēju iegūt uzlabotu aprīkojumu un iegūt pieredzi. Un, tā kā nav iespējams tikt galā ar ienaidnieku orda, jums būs nepieciešami palīgi, un tos var atrast krodziņā. Tiem, kas vēlas būt jūsu pusē, nebūs gala, un visi reklamē sevi par personīgiem talantiem. Jūs esat galvenais, kas izlemj, kurš ieņemt komandā.

Pāriejošie līmeņi, jūs iegūstat bagātāku klāstu, izvēloties uniformas, ieročus un potenciālos palīgus. Jūs varat arī izveidot unikālas rakstzīmes, apvienojot aprīkojumu un prasmes. Ja jūs mēģināt, izveidojiet universālu karavīru, kurš veiksmīgi cīnās jebkurā situācijā.

Spēles noderīgas iezīmes

iespējas Leģendas dzimšanas brīdī patiešām ir daudz, un tas padara to skaistu un daudzfunkcionālu.

 • Izmeklēt dažādu dievu atdalīšanā. Piemēram, slavenie Achilles.
 • Izmantojiet Zeus, Hercules, Perseus, Parīzes un skaisto dieviešu Helēnas, Atēnu un citu darbu.
 • Unite trīs spēlētāji komandas cīņai.
 • Uzdevumi pakāpeniski kļūst sarežģītāki.
 • Bright speciālie efekti PvE un PvP cīņās.
 • Papildus galvenajam titāna iznīcināšanas uzdevumam, jūs varat saņemt uzmanību no zvejas.
 • Iespējams, ka jums patiks kāds no dievietēm tik daudz, ka jūs viņu precējāt. Un, ja viņa izrādās nepacietīga, jūs varat saņemt šķiršanos.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more