Grāmatzīmes

Karaļa stāsts

Citi nosaukumi: Karaliskais stāvs

Kad parādījās pirmā saimniecības spēle, spēļu pasaulē notika reāla revolūcija. Kopš tā brīža ir pagājis daudz laika, un saimniecības joprojām ir populāras. Regulāri parādās jauni projekti. Viens no veiksmīgākajiem piemēriem ir Royal Story spēle, kas paredzēta dažādām vecuma kategorijām. Kad jūs nonākat projektā, jūs mēģināt uz tāda attēla, kas lauku saimniecībām nav vienāds. Bet pirmās lietas vispirms!

Reģistrācija spēlē

Royal Story - pārlūka projekts. Tāpēc jūs varat spēlēt uzreiz, neiztērējot laiku, lai lejupielādētu un instalētu papildu klientu programmas. Vienīgais, kas jums ir jānovērš pirms spēles uzsākšanas Royal Story reģistrācijā. Spēļu interfeiss ir pielāgots krievvalodīgajiem lietotājiem, tāpēc nevajadzētu rasties ar reģistrācijas procesu. Reģistrācijas forma atrodas tieši spēles galvenajā lapā.

 1. Par pirmo brīvo lauku pierakstiet savu e-pasta adresi.
 2. Domājiet un ievadiet paroli, lai piekļūtu savam personīgajam kontam.
 3. Pēdējā tukšā rinda ir spēlei.

Ja vēlaties, varat ievadīt spēli daudz ātrāk, nevis reģistrēties, piesakoties, izmantojot savu Facebook kontu.

spēļu iespējas

Jūs sāks spēlēt Royal Story ar savu raksturu. Izvēle ir maza - jūs varat būt princis vai princese. Jūsu ceļvedis projektam būs slavens gnoms Max. Viņš jums pastāstīs par spēles pamatprincipiem un palīdzēs risināt visas vadības nianses. No sava jaunā vadītāja jūs uzzināsiet, ka jūs pavadījāt pārāk daudz laika zem burvestības. Tātad tagad, pamodoties, jums ir jārīkojas policijā policijā.

As lielākajā daļā līdzīgu projektu, Royal Story tiešsaistē jums ir jārisina sava zemes attīstība. Tagad jūsu zemes lielums ir minimāls un to skaits ir ierobežots. Spēlējot jūs varēsiet izpētīt un aizņemt jaunas teritorijas, būvēt jaunas dzīvojamās ēkas, uz tām rūpnīcas, organizēt dārzus un dārzus.

Nopirkt visu, kas nepieciešams attīstībai veikalā. Visi produkti ir sadalīti vairākās kategorijās:

 • dārzeņi un augļi;
 • dzīvnieku un rūpniecības preces;
 • ēkas,
 • palīgmateriāli;
 • dekoru priekšmeti;
 • 10000 augu.

V katrai kategorijai - vairākas apakškategorijas, tāpēc jums ir izvēle un diezgan liela.

Mainie spēļu resursi

Del Royal Story tiešsaistē jums būs daudz. Jūsu varonim būs jārīkojas saimniecībā atbildīgi: stādīt augus, rūpēties par tiem un savākt tos savlaicīgi, barojiet dzīvniekus, notīriet teritoriju un būvēiet jaunas ēkas. Apsveriet faktu, ka katra darbība aizved vienu enerģētikas punktu. Šis resurss tiek atjaunots laika gaitā, un tomēr mēs iesakām pareizi noteikt prioritātes. Galvenie rādītāji, kas jāņem vērā spēles laikā, ir šādi:

 1. Zelta monētas - galvenā spēles valūta.
 2. Rubīni - cita veida valūta. Viņi var nopirkt labākas lietas.
 3. Sirdis ir visdārgākā valūta. Viņiem spēles veikalā jūs varat iegādāties šo ekskluzīvo.
 4. Enerģijas līmenis nosaka, cik daudz darbību jūs varat darīt tieši tagad. Pieaugot līmenim, palielinās pieļaujamo enerģijas punktu skaits.
 5. Kad spēlējat Royal Story, uzmanīgi sekojiet pieredzei. Jo vairāk jūs uzkrājat, jo ātrāk jūs pārvietosities uz jaunu līmeni.
 6. Tātad sauc par bloķēšanas punktiem, kas nosaka jūsu ēku attīstības līmeni.

.In spēli varat apmeklēt draugus, palīdzēt viņiem, saņemt prēmijas par to, un pieņemt palīdzību no kaimiņiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more