Grāmatzīmes

Atjaunots tiešsaistē

Citi nosaukumi: Reborn Online

Game Reborn - jauna fantāzija no Asgard

pasaules

Dažādāka spēle, jo ātrāk tā uztver uzmanību un vairāk kavēšanos. Klienta spēle Reborn atver Asgard pasauli ar visiem tās brīnumiem un skaistumiem. Jūs apmeklēsiet daudzas cīņas un veicat ne mazāk uzdevumus, uzzināsiet, kā kontrolēt burvību, cīnīties ar āmuru un šaut loku. Fancy dzīvnieki un elfi jūs pavadīs, atkārtoti nostiprinot savas prasmes un virzot kustības.

Jūs varat pārtraukt meklēšanu rotaļlietai, kas atbilst pieredzējuša spēlētāja stingriem kritērijiem, jo, sākot no Reborn, spēlēt, jūs nevēlaties atstāt krāsainus plašumus un daļu ar charizmātiskām rakstzīmēm.

Mēs satiekamies ar varoņiem un viņu palīgiem

As tas ir klienta spēle, jums ir jāiegādājas Reborn, un tikai tad dodieties ceļojumā caur fantāzijas valsti, izpētiet tās iedzīvotājus un iespējas. Pārsteigums nebūs rakstzīmju klases, kas ir kļuvušas par klasiskām spēlēm.

  • A šāvēja tālsatiksmes cīnītājs. No droša attāluma viņš izturas pret ienaidniekiem ar bultiņu daļām, kas palīdz saviem sabiedrotajiem, kuri atrisina problēmu avangardā. Gudri tikt galā ar viņa loku, viņš bieži pozitīvi ietekmē kaujas iznākumu. Starp pazīmju pazīmēm: uzbrukums no attāluma, imobilizācija, dodge.
  • Warriors paļaujas uz savu spēku un tāpēc ir labi attīstīts. Viņš nav informēts par bailēm, un viņš ir uzticams sabiedrotais, kurš vispirms steigsies cīņā. Šīs īpašības raksturo viņu: tuvcīņa uzbrukums, paātrinājums, spēcīga aizsardzība.
  • Mag specializējas elementu pārvaldīšanā, komandē dabas parādības, teleportējas kosmosā un rada kaitējumu ienaidniekam no attāluma. Tā kā viņš trenē ne muskuļus, bet prāts, fiziska saskarsme ar ienaidnieku viņam ir mirst ātri. Bet viņam nav vienādas burvības. Viņa iezīmes: ragana uzbrukums no attāluma, teleportācija, īstermiņa neievainojamība.
  • Bards ne tikai spēlē mūziku - tā melodijas spēj dziedēt brūces un pat atdzīvināt kritušos karavīrus. Ja viņš uzņem citus akordus, ienaidnieks miris. Īpašās īpašības ietver: dziedināšanu, augšāmcelšanos, spēju stiprināšanu.

Jāatzīmē, ka varoņa izvēle netiks atvērta līdz 20 līmenim iPlayer Reborn. To var attiecināt uz priekšrocībām, jo ​​līdz šim brīdim spēlētājs izmēģinās sevi dažādos attēlos, iejusties pie lira, vilnis ar āmuru, praktizē ar viļņiem, un, kad viņš saprot, kāda loma viņam ir tuvāk, viņš izdarīs apzinātu izvēli.

Nosaukiet savu raksturu un dodiet viņam unikālu izskatu, meklējot tērpu, izvēloties matu krāsu, matu stilu un sejas veidu. Pakāpeniski varēsiet veikt izskatu. Apģērbs nav tik daudz estētisks, cik praktisks. Cimdi, bruņas, ķivere, bikses, apavi un lietusmēteļi uzlabo karavīru prasmes, padarot tās stiprākas.

To rakstzīmes pavadīs elfu neaizstājami palīgi. Tie ir iedalīti divos veidos: fiziskā un maģiskā. Pirmās palīdzības bards un burvis, otrais - bultas un karavīri. Arī elfi nepārtraukti attīstās, lai labāk risinātu viņiem uzticētos uzdevumus: ietekmēt uzbrukumu un aizstāvību, pārvietot, uzkrāt veselību un palielināt manas punktus.

spēļu uzdevumi

Bruņojušies ar zināšanām, ieročiem un elfi, jūs varat doties piedzīvojumu meklējumos. Spēlē Reborn praktizē pret monstriem vai dodieties uz Guild Arena un cīnies ar citiem spēlētājiem. Katrā vietā, līdz trim dažādiem līmeņiem esošiem dungeoniem, kas vēlas apgūt drēbnieka, juveliera, kalnraču vai citu profesiju no plaša klāsta, un tad jums netiks liegts vēlamais.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more