Grāmatzīmes

Pokera pasaule

Citi nosaukumi:

Poker World ir pokeram veltīta spēle, jo to ir viegli saprast pēc nosaukuma. Spēlei ir krāsaina grafika, spēles galds izskatās diezgan karikatūrisks, bet pretinieku avatāri ir uzzīmēti diezgan reālistiski. Parūpējās arī par skaņas noformējumu, tas nav uzbāzīgs, sāncenši labi izbalsoti. Spēli var spēlēt jebkur, jo tai nav nepieciešams interneta pieslēgums.

Tradicionāli azartspēlēm, pirms spēlējat Poker World, norādiet savu vecumu, pēc tam ievadiet savu vārdu un varat sākt spēlēt. Jūs sāksiet iekarot pokera pasauli no ASV

Spēles laikā jums būs

  • Dalība čempionātos vairāk nekā 60 pilsētās visā pasaulē, katrā kontinentā.
  • Vairāk nekā 30 stundas spēles laika, lai uzvarētu visus pretiniekus.
  • Texas Hold'em pasaules desmit labāko spēlētāju pārspēts.

Kā jūs varat redzēt no īsā saraksta iepriekš, ir diezgan daudz darāmā. Uzdevums ir ne tikai pārspēt visus konkurentus. Jums būs jāiegādājas luksusa automašīnas, nekustamais īpašums, dārgi pulksteņi, juvelierizstrādājumi, dizaineru apģērbi, jahtas un citas luksusa preces, lai iegūtu reputāciju, kas nepieciešama dalībai slēgtos turnīros un izskatītos pietiekami cienījami. Protams, lai to visu iegādātos, ir nepieciešams laimēt naudu. Viss izklausās vienkārši, bet patiesībā spēles laikā var šķirties no naudas zaudējuma gadījumā. Bet jums par to nevajadzētu uztraukties, jums tiks atļauts atgūties.

Jums ir arī jāuzvar, lai par jums ieinteresētu sponsorus, jo dalības maksa par piedalīšanos turnīros ir dārga, jūs to nevarat apgūt paši.

Pretiniekiem spēlē var būt ļoti dažādi līmeņi un spēles stili, viņiem ir arī dažādi, tāpat kā īstiem cilvēkiem. Galu galā jums ir jācīnās ar spēcīgākajiem spēlētājiem no visas pasaules.

Uzmanīgi jāvēro pretinieku emocijas dažādās situācijās, tas palīdzēs noteikt, kad pretinieki ir nervozi, un pastāstīs, kādas kārtis viņiem šobrīd ir.

Diezgan precīzi ievēroja visus pokera noteikumus un noteikumus. Spēle ir lieliski piemērota, lai iepazītos ar šo populāro hobiju visā pasaulē. Jūsu pretinieki ir AI, jūs neriskējat zaudēt reālu naudu, ja zaudējat.

Izstrādātāji parūpējās un nodrošināja jūs ar sākuma kapitālu, lai jums būtu ar ko sākt. 20 000 žetonos palīdzēs jums kļūt par nopietnu spēlētāju jau pirmajā spēlē, taču mēģiniet neizkaisīt savus žetonus pār savām likmēm. Ja jums neveicas ļoti labi, jūs varat saņemt vairāk žetonu kā ikdienas bonusu. Varat arī nopelnīt atlīdzību par reklāmas videoklipu skatīšanos.

Jūs varat lejupielādēt

Poker World bez maksas Android ierīcē šeit pēc noklikšķināšanas uz saites lapā.

Ja sapņojāt iepazīties ar pokera pasauli, šī spēle ir labākais risinājums, lai to izdarītu un nezaudētu naudu, kamēr mācāties! Jūs varat spēlēt jebkur, pat bez interneta! Negaidiet, ienirt Texas Hold'em pasaulē jau tagad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more