Grāmatzīmes

Moonstars

Citi nosaukumi: Aviora debesis

saimniecības spēļu nekavējoties spēja sagraut spēlētāju uzmanību no visas pasaules. Interaktīvs, dinamisks un aizraujošs, viņi velk nopietni un ilgu laiku. MoonStars spēle nav gluži normāla, un tādēļ tā piesaista uzmanību. Tas tiek veikts "saimniecības" žanrā, bet nedaudz atšķiras no tradicionālajiem projektiem. Fakts ir tāds, ka spēlē jums būs jādarbojas ar visvairāk reāliem ārvalstniekiem!

Reģistrācijas process projektā

Visi jūsu Mēness piedzīvojumi notiks pārlūkprogrammā. Tātad nebūs nepieciešams pavadīt laiku, meklējot, lejupielādējot un instalējot papildu klienta programmas. Projekts izvirza priekšā tikai vienu priekšnoteikumu, bez kura jūs nevarat sākt spēlēt MoonStars reģistrāciju. Krievijas saskarne padarīs reģistrācijas procesu pilnīgi vienkāršu un saprotamu. Tavs uzdevums ir aizpildīt reģistrācijas veidlapu, kas atrodas tieši galvenajā lapā.

 • Pirmajā rindā jums būs jāievada pašreizējās pastkastes adrese.
 • Otrais lauks ir unikāla un droša parole.
 • Lai veiksmīgi pabeigtu reģistrāciju, pēdējā tukšā rindiņā ierakstiet savu pieteikšanās vārdu.

Ja visas iepriekšminētās darbības nav piemērotas jums, jūs varat paņemt vismazāk pretestības ceļu un vienkārši ieiet spēlē, izmantojot savu Facebook kontu. Un, ja pirms tam jums bija jātiek galā ar vismaz vienu projektu no Plinga Play portāla, tad iepriekš reģistrētos datus var izmantot, lai ieietu MoonStars personiskajā kontā (Aviora debesīs).

Spēles pamati

Project tiksies ar labu un ļoti pieejamu mācību kursu. Jauki ārvalstnieki dos Jums aktuālu informāciju, iemācīs, kā pareizi izmantot visas pamata kontroles. Jūs uzzināsiet no saviem jaunajiem draugiem, ka jūs esat sagrauti šajā nepazīstamajā planētā, un tā kā kuģis bija ļoti bojāts, jūs nevarēsiet ātri atgriezties mājās. Nekas nav jādara - jums būs jāizveido pagaidu nometne.

Ir ļoti grūti paši spēlēt MoonStars, tāpēc jums ir jāsāk ar asistentu komandu. Jauni roboti no Techno rūpnīcas kā palīgi būs perfekti piemēroti. Kopā ar savu komandu komandu jums būs jātīra zona nedaudz, jānovieto esošās ēkas, jābūvē jaunas.

Lai nebūtu garlaicīgi, spēle regulāri sniegs jums jaunus interesantus uzdevumus. Visas misijas tiek atlasītas tā, lai jūsu attīstība MoonStars tiešsaistē būtu līdzsvarota un plānota. Par katru uzticīgi izpildītu misiju jums tiks garantēta atlīdzība. Un viss, kas nepieciešams, lai pabeigtu misijas, var iegādāties veikalā. Visi produkti ir sadalīti vairākās kategorijās:

 • new (šeit tiek apkopoti visi jaunie vienumi - produktu klāsts tiek regulāri atjaunināts);
 • ēkas,
 • produkcija;
 • decor;
 • resursi,
 • svarīgi.

Mainās funkcijas un resursi

Game Heaven Avior ir pilnīgi bez maksas. Lai gan ir diezgan grūti pārvaldīt bez virtuālās valūtas un dažiem resursiem. Galvenie resursi, raksturlielumi un monetārās vienības, kuru robežās nepārtraukti būs jāredz, izskatās šādi:

 1. Zelta monētas ir galvenā valūta. Viņiem jūs varat iegādāties lielāko daļu preču no veikala.
 2. Kristāli ir vērtīgāka valūta. Tie ir nepieciešami, lai paātrinātu būvniecības procesu un unikālu objektu iegādi.
 3. Nav iespējams spēlēt MoonStars iPlayer bez gudriem tehno robotiem.
 4. No pieredzes punktiem atkarīgs jūsu attīstības ātrums.
 5. Ētera dzīvības enerģija. Bez tā spēle nevar rīkoties.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more