Grāmatzīmes

Džungļu kari

Citi nosaukumi: Džungļu kari

Jungle Wars - galvenokārt spēļu izstrādātāji dod priekšroku spēlētāju pārvietošanai kaut kur nākotnē vai otrādi - pagātnes karos. Un visi aizmirst par to, cik grūti dzīvo tie, kas dzīvo džungļos. Arī šeit pastāv pastāvīga cīņa par teritoriju un jaunu noderīgu resursu noguldījumu veidošana. Projekts Jungle Wars 2014 kļūs par vienu no senās cilts pārstāvjiem, un jūs varēsiet piedzīvot visas šīs dzīves grūtības tālu no civilizācijas savā ādā.

Reģistrācija projektā

Tas ir lielisks moderns tiešsaistes projekts. Lai pārbaudītu spēli, jums nevajadzēs instalēt nevienu programmu. Vienīgais nosacījums džungļu karu reģistrācijā, uzreiz pēc tam varat sākt iepazīt spēli. Vietnes angļu saskarnei nevajadzētu sajaukt, jūs visi saprotat intuitīvā līmenī.

 1. Reģistrācijas veidlapas pirmajā rindā (kas, starp citu, atrodas tieši galvenajā lapā), ievadiet savu pieteikumvārdu.
 2. Par otro rindu ir rezervēta parole.
 3. Lai pabeigtu reģistrāciju, norādiet savas e-pasta adreses adresi.

Ja vēlaties reģistrēties Jungle Wars tiešsaistē, varat vienkāršot vēl vairāk, vienkārši piesakoties projektā, izmantojot savas Facebook konta informāciju.

Bāzes no spēles

Uz ilgu laiku domāšana un jums nebūs brīnums. Spēle tiksies ar saprotamu mācību kursu. No krāšņās dzimtās dzintara jūs uzzināsiet, ka viņas zemju nesen uzbruka milzu zirnekļi. Monstri pilnībā iznīcinās ciematu, un jūs, protams, kļūsit vienīgais, kas var izturēt monstrus.

Jungle Wars spēle ļaus jums izveidot dažādas ēkas, kas palīdzēs aizsargāt un attīstīt:

 1. Totēma ir struktūra, kurai jākļūst par jūsu ciema sirdi. Šī ēka pavērs daudzas iespējas un ļaus uzcelt daudzas noderīgas ēkas.
 2. Mana var tikt izlietots gudri, jums ir nepieciešama īpaša mana uzglabāšana.
 3. Neaizmirstiet par saimniecībām. Spēles spēlēšana Jungle Wars bez saimniecībām būs grūti - šeit ir ēdiens, kas nepieciešams armijas uzturēšanai. Turklāt produktus var apmainīt ar dažādām noderīgām lietām.
 4. Altāris ciematā nebūs lieks. Šeit ir mana. Ar tās palīdzību var ievērojami uzlabot parasto spēles objektu.
 5. Un, protams, neaizmirstiet aizsardzības struktūras: novērošanas torņus, slazdus, ​​torņus.

Pēc pēdējās būvniecības, spēle sāksies jums.

V Jungle Wars ir salīdzinoši viegli spēlēt. Jums ir trīs galvenie uzdevumi:

 1. Veidot pilsētu un attīstīt esošās ēkas.
 2. Cīnieties ar kaimiņu ciltīm un aizstāviet savas zemes.
 3. Savākt pamata resursus.

Mainie spēļu resursi

Visu rakstzīmju vērtēšana tiek noteikta saskaņā ar šādiem raksturlielumiem:

 • balvas,
 • ēkas,
 • monētas,
 • ;
 • man;
 • laika paātrinājums.

Visi šie Jungle Wars resursi var tikt nopelnīti, neveicot reālu naudu. Kaut ko jūs varat saņemt, lai pabeigtu uzdevumus (pastāvīgi parādās jauni faktiskie uzdevumi, jūs varat uzzināt tos kreisajā panelī). Dažus resursus var atgūt. Lielākā daļa no jums var savākt un ražot sevi.

The spēle ir arī spēja dalīties noderīgi resursi starp draugiem. Piemēram, jo ​​vairāk spēļu draugu jums ir, jo vairāk paātrinājumu jūs varat saņemt vienā dienā. Un jauniem reģistrētiem draugiem jūs varat saņemt nelielu naudas balvu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more