Grāmatzīmes

Jūnija ceļojums: slēptie objekti

Citi nosaukumi:

Jūnija ceļojums: slēptie objekti Slēptu objektu puzzle spēle un daudz kas cits. Tradicionāli šādai izklaidei ir lieliska grafika. Mūzika ir labi izvēlēta un lieliski atspoguļo notiekošā atmosfēru.

Visas spēles darbības notiek pagājušā gadsimta divdesmitajos gados. Tie ir laiki, kad parādās šarms un patiesi šikas lietas.

Spēlei ir interesants sižets, tā nav tikai priekšmetu atrašana. Patiesībā jūs kļūsiet par detektīvstāsta varoni ar skaistām ilustrācijām un negaidītiem atklājumiem.

  • Iekārtojiet savu savrupmāju
  • Izmeklēt noziegumus
  • Izpētiet nozieguma vietas, lai atrastu pavedienus

Šīs ir lietas, kas jums jādara, ja nolemjat spēlēt šo spēli.

Var likties, ka spēle ir ārkārtīgi vienkārša, bet tā nav. Jums ir jābūt ļoti uzmanīgam cilvēkam, lai atklātu slēptās norādes, pateicoties kurām jūs varat atšķetināt vissarežģītākos noziegumus. Dažu mīklu atrisināšana prasīs ilgu laiku.

Lai jums nebūtu garlaicīgi, iekārtojiet savu grezno mājokli. Piepildiet to ar greznām, krāšņām tā laika lietām. Izvēlieties mēbeļu un interjera stilu.

Kad jums apnīk veikt mājas darbus, varat pārslēgties uz dārzu un vietnes dekorēšanu. Padariet šo vietu vēl krāšņāku.

Lai spēlētu June's Journey: Hidden Objects, jums nekad nebūs garlaicīgi, tāpat kā labi uzrakstītus detektīvus. Tas ir tā, it kā jūs ieietu vienas no šīm grāmatām.

Šeit jūs gaida daudz stāstu, ka kļūsiet par dalībnieku burvīgā Džūna Pārkera aizsegā.

Visas jūsu apmeklētās vietas ir ļoti skaistas, spēlē valda mūžīgā vasara. Pat drūmākajā dienā pēc spēles apmeklējuma jums ir garantēts labs garastāvoklis.

Atšķirībā no daudzām spēlēm, šajā spēlē jūs netērēsit savu laiku, kā varētu šķist. Trenējiet savu vizuālo atmiņu un koncentrēšanos, regulāri apmeklējot šo brīnišķīgo pasauli.

Spēlē ir vieta romantikai, vēro, kā veidojas varoņu attiecības, it kā skatītos interesantu seriālu. Katru reizi gaidiet jaunu epizodi, lai uzzinātu, kur stāsts aizvedīs galveno varoni un citus stāsta dalībniekus.

Tērzējiet ar citiem spēlētājiem visā pasaulē un izveidojiet savu detektīvu klubu, kurā varat tērzēt ar draugiem.

Spēle tiek bieži atjaunināta. Izstrādātāji nepārtraukti pievieno jaunas sezonas ar vēl sarežģītākām mīklām un sižeta pavērsieniem.

Saņemiet ikdienas un iknedēļas balvas, ja atceraties apmeklēt spēli.

Spēļu veikalā jums ir iespēja par naudu iegādāties papildu saturu, dekorācijas un bonusus, kas atvieglo līmeņu pabeigšanu. Turklāt, veicot pirkumus, jūs varat izteikt pateicību izstrādātājiem par ieguldīto laiku.

Jūnija ceļojums: Hidden Objects bezmaksas lejupielāde operētājsistēmai Android, jūs iegūsit iespēju, noklikšķinot uz saites lapā.

Instalējiet spēli tūlīt! Simtiem noslēpumu un noslēpumu gaida, lai jūs tos atrisinātu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more