Grāmatzīmes

Pokera gubernators 2

Citi nosaukumi:

Governor Of Poker 2 ir kāršu spēle, ko var spēlēt bezsaistē, kas mūsdienās nav tik izplatīta. Spēlē jūs atradīsiet krāsainas karikatūru grafikas, kas veidotas savvaļas rietumu stilā. Audio dizains arī virsū, atbilst atmosfērai, labi nobalsotās atskaņotāju replikas. Pretinieki pie galda ir ļoti smieklīgi. Skatoties uz galdu no augšas, būs redzamas tikai klātesošo cepures, jo darbība notiek Teksasā, kur cepures nēsā pat zirgi. Šīm cepurēm dažreiz ir diezgan komisks izskats.

Pirms spēlējat Governor Of Poker 2, norādiet savu vecumu un izdomājiet galvenā varoņa vārdu.

Spēles laikā jābūt harizmātiskam kovbojam milzīgā cepurē, no kuras zem tās izspraucas pamatīgas ūsas. Viņa sapnis ir kļūt par pokera karali visā Teksasā. Tas nebūs viegli. Ceļojot pa štatu, jums ir jāuzvar 80 pokera eksperti 27 salonos. Katram salonam ir savs unikāls dizains, kas izgatavots to laiku garā.

Spēlē jūs būsiet

Spēlējiet pokeru ar dažādiem pretiniekiem

Pērciet ēkas un rūpnīcas

Apceļojiet mežonīgo rietumu pilsētas, apmeklējot tajās esošos salonus

Izvairieties no soda no šerifa, kurš ienīst visas azartspēles

Tagad nedaudz vairāk par visu.

Spēlei ir stāsts, kas nav bieži redzams kāršu spēlēs.

Apgūstot pokera pamatus, jums ir jārūpējas par reputācijas iegūšanu. Pārspējiet visus spēlētājus, kurus jūs satiekat katrā pilsētā, daži no viņiem izrādīsies grūti rieksti. Šādi nopelnīto naudu ieguldiet pilsētas nekustamā īpašuma iegādē. Visas ēkas, kuras pārņemsiet savā īpašumā, nesīs nelielu peļņu. Palīdziet galvenajam varonim nopirkt visu, lai kļūtu par galveno virzītāju Teksasā.

Nosacījums, lai pārceltos uz jaunu pilsētu, ir uzvarēt vietējos spēlētājus un iegādāties visas mājas šajā rajonā. Ja nosacījumi netiks izpildīti, vadītājs atteiksies pildīt savus pienākumus un nekur nevedīs.

Esiet uzmanīgs, lai netiktu pieķerts nodevīgajam šerifam. Viņš vajā un bargi soda visus spēlmaņus viņam uzticētajā teritorijā.

Neskatoties uz smieklīgo grafiku, izstrādātāji nopietni uztvēra spēles procesu. Pokera noteikumi tiek ievēroti un lietotie termini ir pareizi.

Sāncenši nav nedzīvas lelles un nav bez emocijām. Kritiskos brīžos viņi var stipri svīst vai citādi izrādīt sajūsmu. Mēģiniet pamanīt šādu uzvedību, tas palīdzēs uzvarēt. Pretinieki atšķiras ne tikai pēc izskata, katram ir savs spēles stils, kas padara sacensības interesantākas.

Spēle nav pilna ar reālismu, jūs varat viegli zaudēt pēc atgūšanas, un tā vairāk nekā vienu reizi. Tā ir gluži kā īsta pokera spēle.

Jūs varat lejupielādēt

Governor Of Poker 2 bez maksas operētājsistēmā Android tieši šeit, noklikšķinot uz saites.

Ja vēlaties labi pavadīt laiku un apgūt pokera pamatus, šī spēle ir tas, kas jums nepieciešams! Spēlējiet jebkur, jo internets tam nav nepieciešams. Netērējiet laiku, sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more