Grāmatzīmes

Kara ģenerāļi

Citi nosaukumi: Kara ģenerāļi

Galvenie kara - pirmais pasaules karš tiek uzskatīts par vienu no lielākajiem notikumiem 20. gadsimtā. Protams, vismaz vienu reizi jūsu dzīvē jums bija vēlme uzzināt, kas reāli notiek notiekošajā kaujas laukumā. Varbūt jums pat bija dažas idejas, kas varētu mainīt kara iznākumu. Projekts Generals of War tiešsaistē ļaus jums izmēģināt sevi vispārējā komandiera apavos Pirmā pasaules kara laikā. Jūs varēsiet darīt to, ko vēlaties. Vai jūs kļūsiet par slaveno komandieri vai pazust kaut kur vēstures lapās - tas ir atkarīgs no jums!

Reģistrācija spēlē

GOW ir pārlūkprogrammas projekts, tāpēc jums nav jārūpējas par papildu failu lejupielādi un instalēšanu. Vienīgais, kas jums ir nepieciešams, lai sāktu spēli kara ģenerāļu reģistrācijā. Projektā tas tiek vienkāršots maksimāli - reģistrācijas veidlapa atrodas tieši galvenajā lapā, un tā ir pilnībā tulkota krievu valodā.

 1. Pirmās rindas norādiet pieteikumvārdu.
 2. Šāda rindiņa aizpilda jūsu e-pasta adresi.
 3. Lai pabeigtu, iedomājieties paroli.

Games Generals Of War ļauj jums vēl vairāk vienkāršot reģistrāciju un ievadīt projektu, izmantojot kontus sociālajos tīklos:

 • Vkontakte;
 • Facebook;
 • Google +.

A tiem, kam jau ir ieskats. Ru jāuztraucas un nav jāspēj pieslēgties kara ģenerāļiem tiešsaistē, vienkārši izmantojot iepriekš reģistrētus datus.

spēļu iespējas

Feeling guesswork jums nav - spēle tiksies ar draudzīgu mācību kursu. Tāpat kā lielākajā daļā šī žanra projektu, jums, protams, būs jāizpēta teritorija, jāattīsta un jācīnās.

Game War Wars sagatavoja jums daudz interesantu uzdevumu, tāpēc jums nebūs garlaicīgi. Misijas tiek atlasītas tādā veidā, ka spēle notiek līdzsvaroti. Jūs varat izpētīt jaunus uzdevumus īpašā panelī ekrāna labajā pusē. Vispirms jums nedaudz jāaprīko sava militārā bāze. Turpmāk jūs nolīgsiet militāro personālu, un šeit notiks izglītība un apmācība. Spēlētāja novērtēšanu veic galvenie parametri. Tātad, būs nepieciešams spēlēt spēles ģenerāļus, cieši skatoties uz šādiem ienākumiem un atkritumiem:

 • army;
 • ēkas,
 • spiegošanas vienības,
 • pārstrādes rūpnīcas,
 • darbinieki,
 • darbinieki 10000 militāro iekārtu.

Lai jūsu armija varētu pienācīgi cīnīties, jums būs nepieciešams to pietiekami labi nodrošināt. Jūsu nodaļām ne tikai jābūt barotām un apģērbāmām, bet jums tikai jāaprīko vienības ar labākajiem ieročiem un visu nepieciešamo munīciju. Lai kontrolētu situāciju ar piegādi, pārrauga galvenos spēļu resursus:

 • pēdas,
 • benzīns,
 • degviela;
 • munīcija.

Neaizmirstiet, ka, ja nepieciešams, jūs varat sadarboties ar saviem kaimiņiem spēles kartē. Laiku pa laikam viņiem būs jācīnās ar viņiem - tas viss ir atkarīgs no jūsu spējas vienoties.

Gaming valūta

V kara ģenerāļus var spēlēt, neveicot nekādas investīcijas, taču bez virtuālās valūtas tas būs diezgan grūti. Pamatvienības ir šādas:

 1. Parastās naudas var nopelnīt, izmantojot rūpnīcas, rūpnīcas un mājas.
 2. Mano zelts, mans.
 3. Dārgi dimanti tiek iegādāti no tirgotājiem.

Lielāko daļu resursu var nopelnīt, veicot uzdevumus. Bet atcerieties, ka uzdevuma pārtraukšana, jūs nevarat saņemt atalgojumu pilnā apmērā. Papildus prēmijām jūs varat saņemt balvas un vērtēšanas punktus - viss, kas nepieciešams, lai kļūtu par lielisku komandieri.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more